956
  • riddick669
    #276
    helló!nem tudjátok ki lehet e valamivel szedni a zenéket a játékból?
  • szmike
    #275
    Nem az a gondom! A cserefix patch telepítése után a gameplay settings menüben hiába állítom a fatique-t, az user sibstitution frequency-t, ill. a cpu sibstitution frequency-t, nem cserél a gép. De mér nem??? bár ha nemsoká kijön az ea patch azt már kivárom. csak akinek sikerült az mér nem írja le hogy hogy csinálta? már más is kérte.
  • McKalton
    #274
    Oké azt én is láttam (229-es és 231-es hozzászólás)csak az a baj, hogy az a me.rar már rég nem érhető el azon a linken és mp3-at meg eleve tudok convertálni szóval mi annak a proginak a neve, amivel az asf zene fájlokat lejátszhatóvá tehetem és jó wavban is!! pls ujra help me proginevet írjatok lécci amivel az nba live 07 zenéit előcsalhatom. előre is thx
  • riddick669
    #273
    ooh! köszi szépen.
  • And 1 #272
    az nincs messze KÖSSZ
    zsír végre kiszedhetem azt a szart hogy fáradjanak a playerek.meg amúgy is minden szar a játékban :D
    pedig a 2005 meg a 2006 az jó volt de ez hogy realisztikusabb hát egy nagy szar lett realisztikusabb max csak szarabb. meg mit lehet azzal kezdeni hogy mikot az ellenfél felvezeti a játékost az én játékosom meg szinte hozzábújik mert semmire sem jó az se. jó ha nem borít fel. meg milyen dolog már hogy yaot egy kis szaros átziccerezi :D... alstonnal meg osztogatom néha a blokkokat :D
  • bodesz
    #271
    okt 20...elvileg...
  • And 1 #270
    csácsá.. a patch kb mikorra lesz kint mert láttam az nba-live.com -on hogy valami készülőben van :D
  • Dexantreal
    #269
    Dex, ha kérhetem, nem Dax.... jólvan csak úgy írtam valamit, mer már nem tudom hogy mikor jött ki és annyira nem is érdekel.
  • Hassan B
    #268
    Ha arra gondolsz ho nem tudod váltani a controller gombokat írj msn-en ([email protected]) elmagyarázom hogy lehet.

    Ítt egy kicsit hosszú lenne. :D
  • ProGabe #267
    #229 & #231

    mellesleg én sem indítottam el a megjelenés utáni 3. nap óta,vagy hogy mondjam na :)
    Dax:nincs is még kint 5 hete :P
  • szmike
    #266
    én is visszatértem a 2006-hoz. nálam sem működik a patch. a menüben megjelennek a megfelelő állítási lehetőségek, de mikor játszok, mintha nem is csináltam volna semmit/nem cserél, az irányító önzőzik/. mit rontottam el?
  • Dexantreal
    #265
    Én már vagy5hete hozzá se nyúltam a géjmhez. Valahogy nem jön be a 2007, de lehet, hogy majd ismét neki veselkedek.
  • McKalton
    #264
    mivel lehet kiszedni az nba live 07 zenéit wavba vagy valamilyen lejátszható formába? pls help me
  • KeKKSZike
    #263
    Általában akkor van visszajátszás, ha SS kosarat szerzel! Olyan megjelenik, hogy a DUNK gombot kell megnyomni és akkor jön a visszajátszás!
  • riddick669
    #262
    sziasztok!nem tudjátok hol lehet beállítani a visszajátszást?
  • Hassan B
    #261
    Ugye?
  • G.I.JOE
    #260
    Hát adja Isten, mert ez szerintem valami iszonyat, hogy évről-évre ugyanazok a hibák, csak más a grafika, meg a statok.
  • KeKKSZike
    #259
    Most van vmi ereje, mert készül patch a 07-hez! Pár hét és kész lesz, hivatalos honlapon van fent. Ha jól tudom, akkor az NBA-Live.com már kapott is egy beta patch-t amit tesztelnek!
  • ProGabe #258
    az a gond ezekkel a petíciókkal meg levelekkel hogy ezeket nagyban leszarja az ea,lévén olyanok küldték akik MÁR megvették a játékot,és nem érdekli őket ha mondjuk pártízezerrel kevesebben fogják megvenni a következőt,szal a lényeg:bojkottálni kéne ezeket a "minden évben megjelenik és annyit csinálunk hogy frissítjük az adatbázist" ea játékokat,csak ez nem fog eljutni az amerikaiak agyáig,márcsak azért sem mert ha pl egy gamespot ad rá 8+ pontot akkor úgyis megveszik
  • Dexantreal
    #257
    Király a banner.
  • G.I.JOE
    #256
    >rajongói levél az EA-nek<, alul videók
  • ProGabe #255
    imagevenue
    picsplace
  • Firerock
    #254
    pl?
  • ProGabe #253
    felejtsétek már el azt a rohadt imageshacket könyörgöm,van millió gyorsabb,jobb,stb
  • Attlen
    #252
    PROBA bocs ha rosz...:

  • isclit
    #251
    Sziasztok!

    Valaki már telepítette a patch-eket?Ha igen,miért van az,hogy a CPU továbbra sem fárad?Mit ronthattam el?Köszi a választ!
  • DjCooll
    #250
    valaki írja le nekem értehetően mivel mit csinálok létszike köszi előre is
  • ProGabe #249
    nem,azok a gombok csak foglalják a helyet
    persze hogy használni kell őket,superstar trigger+r vagy f,értelemszerűen csak 2 félét lehet így előhozni 4 helyett,de ez is több mint a semmi
  • Shotogan
    #248
    bemásoltam ezeket és most egy superstar move-ot hogy tudok előhívni?csak simán c+valamelyik akciógomb vagy használnom kell az r-et és az f-et is(tehát az elméletbeli gamepad analógkarját)?
  • Dexantreal
    #247
    Na és az off ball az mi gamepadon?:S
  • ProGabe #246
    de van!méghozzá úgy hogy szerkeszted a config fájlt.a játékban ugyebár el lehet menteni a bill kiosztást,elmentented a példa kedvéért x-re,amit a játék a C:\Documents and Settings\[felhasználó]\Dokumentumok\NBA LIVE 07\configs\x.kfg fájlnéven ment le,megnyitod és beleírod a köv 6 sort:
    bind K_R R_UP
    bind K_R R_DOWN
    bind K_R RYAXISCHANGE
    bind K_F R_LEFT
    bind K_F R_RIGHT
    bind K_F RXAXISCHANGE

    ez azt eredményezi hogy az r-re és az f-re (ezeket értelemszerűen arra írod át amire neked jó) teszi az anlóg kar fel-le ill. jobb-bal irányait.így tehát tudod használni a superstar kombókat,polipok előnyben,és persze "köszönjük" tetves EA sports hogy nem bírjátok megírni a bill kiosztást a pcseknek,pontosabban hogy áttetétek ezeket a jobb analóg karra tök feleslegesen...
  • Laci08
    #245
    X-faktor és superstar tulajdonság válltása : superstar triger gomb lenyomva tart + off ball nyomkod erélyesen. így aktiválódik az x-faktor és a ss tulajdonságok vállthatóak!
  • Dexantreal
    #244
    Okés thanks! Billen is kell lennie egy superstar trigger gombnak:S...
  • Shotogan
    #243
    Az X-factort akkor aktiválhatod,ha elkezd a játékos alatt lévő x világítani.Ekkor a menüben az x-factor-ra rámész és ott fel van tüntetve mind a két csapatból aki az x-factort birtokolja.A te játékosod alatt az lesz felüntetve,hogy activate x-factor erre kell rámenni és akkor aktiválódik

    mondjuk én bilentyűzettel játszom úgyhogy sok értelme nincs nálam.nem lehet valahogy megoldani,hogy billetyűzettel is tudjam használni a játékosok superstar tulajdonságait?
  • Dexantreal
    #242
    X factor= X - Xzibit...

    "....1 - (X) Rearrange the whole game with my rugged sound
    (X) Won't even say your own name when I come around
    (X) Stay on top but remain from the underground
    (X) to the Z and we all in the family..."


    "....So there you have it; A-B-C, D-P-G-C
    X to the motherfuckin Z
    Mr. Xuberant, Xtravagant, Xtrordinary, Xciting, X-a-lotta
    X-O with a little bit of Xtasy
    X-ing your bitch-ass out if you tryin to test the G
    And what's the recipe? Xcalibur weaponry
    And we shoot Xceptionally
    That there is hot- X marks the spot?
    Fuck naw, X spots the marks
    Xclamation point, niggaz!"

  • Dexantreal
    #241
    Na x factor jó kérdés....erre kíváncsi vagyok én is. Mivel kell aktiválni, ha lehet egyáltalán?
  • egypszichonauta
    #240
    be tudod állítani a gomkiosztást hogy mivel mit csináljon.
    én meg azt szeretném kérdezni hogy mi az az x-factor?
  • DjCooll
    #239
    valaki le írja hogy mivel kell védekezni?
  • webibebi
    #238
    fáksui mé nem cserél a köcsög gép????pedig úgy raktam fel ahogy írta:@
  • Vinsanity15
    #237
    Szasztok!Van olyan alley oop amit vissza lehet jáccani a zsák gombbal???olyan extra alley oopra gondolok,asszem a tavalyiban volt.PL az Alley oopot windmillbe teszi be.van ilyesmi?ha igen hogy kell?