956
  • rushman
    #396
    anyone else?
  • rushman
    #395
    ITT van a két exe, a 1st az eredeti, ezt másold be, majd az ea hivatalos patch-ét (vagy ami a mappában van) rakd fel, aztán mehet vissza a last mappában lévő exe. Nagy változásokat ne várj. Egyébként én innen szedtem le tegnap este, de ez már nem működik. Felraktam nektek pár napig.
  • And 1 #394
    yaya lécci :D...mert már én is rájöttem hogy az eredeti exe fájl-al nem lehet :D
  • szmike
    #393
    A hivatalosra gondolsz? mert a nemhivatalost én is fel tudtam rakni, de az nem csinált semmit. #389 - hogy van az előírva? ha legalább egy nyüves angol leírást találnék boldogulnék vele. légyszi azt ird meg hogy hol van ez leírva, mármint a hivatalos patch.
  • rushman
    #392
    ahogy lent is beszéltük
  • szmike
    #391
    Éspedig hogyan???
  • rushman
    #390
    Az a bosszantó, hogy az nba-live.com-on kb 10 furkóból 8 újjong hogy its work its work, cpu subs its work 2 meg hasonló cipőben jár mint mi, pedig mindent úgy csináltam ahogy leírták, rohadtul bosszant
  • rushman
    #389
    na felraktam a patchet, úgy ahogy elő van írva, változás: van fatigue effect on/off csökkent a PG dominancia, CPU substitution viszont továbbra sincs. A hajamat tépem
  • webibebi
    #388
    de azt a verziót kéne vhonnan leszedni
  • webibebi
    #387
    ezt már próbáltam!de mondom csak a csúszkák jönnek vissza
  • rushman
    #386
    próbáld ki
  • webibebi
    #385
    ez az a csere fix nem? azt asszem próbáltam már de azzal csak a csúszkák jönnek be azt más nem
  • webibebi
    #384
    minnyá megnézem
  • rushman
    #383
    ezt próbáltad már, állítólag működik
  • webibebi
    #382
    NBA Live 07 (c) EA Sports *BWCLONE* ezt a verziót vhonnan le kéne szedni nem?és ki kell próbálni
  • rushman
    #381
    tudtommal igen (meg az eredeti [#vigyor3)
  • webibebi
    #380
    de csak reloaded-es verzió van nem??
  • webibebi
    #379
    passz!de ez már idegesít hogy nem cserél semmit
  • rushman
    #378
    kipróbáltam, semmi sem változik. Valami ötlet?
  • webibebi
    #377
    és hogy fog működni a cserélés
  • rushman
    #376
    szal ez,

    rosszul linkeltem sry
  • rushman
    #375
    nálam csak ...ez működik, ez a hivatalos "nemhivatalos" változata, vagy mi, de hasonló változásokat produkál, mint a most kiadott változat. Sajna a csere még mindig nem működik, de most próbálom ki Jimmy friss gameplay fix-ét, hátha valami változik.
  • rushman
    #374
    szal ide
  • rushman
    #373
    felraktam ide az eredeti exe-t pár napig, ha ez segít
  • boneyard
    #372
    szintén nem sikerült felraknom a patchet, én is visszamásoltam az eredeti exe-t, de úgyse megy. azjratenni nem próbáltam, mert akkor inkább maradok a nem hivatalos patchnél, amit rushman belinkelt, sztem az is elég yo
  • webibebi
    #371
    én visszamásoltam az eredeti exe-t de úgy se megy:( szal ne mtom mivan
  • And 1 #370
    én még nem raktam fel de fog cserélni a gép....meghát másrészről már felraknám csak nincs meg a játék dvd-je hogy visszarakjam az exe. fájlt...de remélem tényleg úgy kell megcsinálni ahogy gondolom
  • webibebi
    #369
    aki felrakta már a peccst az mnondja meg hogy cserél e a gép köszi
  • joubi
    #368
    a patcht nem tettem fel egyebkent biztos nincs mas megoldas ?miert nem lehet ket billentyuzettel jaccani?(akkor minek van akeybord1 es 2?)
  • szmike
    #367
    sztem csak 1 billentyűzet lehet, a másik meg gamepad. de hogy bírtad feltelepíteni a patcht??? hiába az eredeti exe fájl, nálam legalábbis.
  • joubi
    #366
    végülis leszetem es kiprobaltam de meg nincs komolyabb velemenyem de egy fontos kerdes:HOGYAN TUDOM BEALLITANI H KETTEN TUDJUNK JACCANI EGY GEPEN?csak egy billentyuzetet lehet taszigalni az elejen a 2000-ben kettöt lehetett!
  • And 1 #365
    nem kell letörölni :D.....csak másold vissza az eredeti nbalive07.exe fájlt az nba dvd-ről és addig rakd fel a patch-t ....utána ha kész akkor rakd vissza a crack-t....de nem biztos csak tipp....nekem inkább azt mondja el valaki hogy honnan szerezhetném meg az eredeti exe fájlt ...mert nincs már meg az nba live dvd.
  • rushman
    #364
    nekem így sem ment, letöröltem, újrainstalláltam, és így is hibaüzi.
  • And 1 #363
    én tudom asszem a választ....... rakd vissza az eredeti nba live exe fájlt a dvd-ről és úgy rakd fel ...utána vissza rakhatod a cracket.....de én meg azért nemtom felrakni mert nincs meg a dvd-m és nemtom visszamásólni arra a kis időre az eredeti exe fájlt.... ha valaki tudja honnan szedjem le az segíthetne :D
  • szmike
    #362
    Le lehet tölteni az official patchet. NLSC-n fent van, de nem sikerült elindítanom. Mikor az nbalive07.exe fájlt akarja felülírni, akkor hibát jelez, és kilép.
  • rushman
    #361
    28-as injurynál általában meccsenként egy sérülés van, ez a mod amit te is feltettél 18-asra állítja, ami szerintem egy kicsit kevés, azért ennél lényegesen több sérülés van az nba-ben. Szerintem a 25 az ideális. A fatigue effect 100%, még így is kevés.
  • boneyard
    #360
    tényleg nagyon yo, most próbáltam ki, sokkal jobb élmény volt és már az első meccsen befújta az ellenfélnek a 3 mp-t is. lenne egy olyan kérdésem, h ti hanyas injury frequency meg fatigue effectel szoktatok seasont játszani?
  • rushman
    #359
    psp nem tudom, de pc-n a gameplay settingsben mind az user mind a cpu beállításokál a substitution frequency-t 100-ra kell felnyomni.
  • drizner
    #358
    Psp-n játszok Dinasty módót. 8 perces negyedekkel, all-star szinten. Az lenne a kérdésem, hogy lehet azt megoldani, hogy legyenek cserék automatikusa mindnálam, mind pedig az aktuális ellenfélnél, ne a kezdő ötös legyen fenn végig a pályán.
  • rushman
    #357
    ezt ki kell próbálni, eszméletlenül realizálja a játékot.