418
Mortal Kombat Armageddon
  • loga
    #58
    Sztem a deception nagyon jo
  • Fido4life
    #57
    A Tekken 4 egyszerűen sokkal élvezetesebb mint a Tekken 5 (legalábbis számomra).. A Tekken 5-ben nem nagyon fedeztem fel újítást, csak a pályák, a story, meg a hangulat változott, olyan irányba ami nekem nem jött be.. Sokan a világ legjobb verekedős játékának mondják/írják de én ezt a mai napig nem tudtam felfedezni benne.. Na de ON: Elkezdtem nosztalgiázni,és emuval a Trilogy-t nyomni ! :PP
  • suncee
    #56
    Mindenkeppen szerezd be a DC-t, 6 khuf es iszonyatosan jo jatek
  • loga
    #55
    Az az igazsag hogy jatszottam Tekken4 el és MK hoz képest esélye sincs nálam.
    Még a Dragon Ball Bodokai3 is jobb a Tekkennél. Ez csak saját véleményem bocs a Tekkenfanoknak.
  • loga
    #54
    Miert ott mi tortent? mi a ketto kozott a kulonbseg? tekkenben nem vagyok otthon...meg
  • Fido4life
    #53
    A DC_t érdemes megszerezni, vagy inkább várjak az Armageddonra ? Nekem akarom hogy ugyanaz legyen mint a Tekken 4 és 5-nél..
  • ffxi
    #52
    Mit parázol? DC is kijött X-re.
  • Pixi
    #51
    Nagyon helyes!!!
  • suncee
    #50
    igen ez mar be van jelentve, a nintendo GC verzio kerdeses meg 1edul...
  • Pixi
    #49
    Szerintetek Xbox-ra kijön? Nem ártana az új részt is kitolni rá!!!
  • suncee
    #48
    nem is tudom hogy anno mortal 2-be mi penzt dobhattam be :) talan jobb is igy :)

    viszont az online resz tenyleg nagyon zsir, bar sajna mostansag mar eleg kevesen vannak es azok kozul is eleg sokan statvadaszok, ha vesztesre allnak akkor netkabel kihuz stb., nem a jatek filingjeert jaccanak, hanem az eredmeny kell nekik barmi aron...
  • CybeRick
    #47
    Annyit simán kiad az ember érte, ha jó egy game, ugye?
    Jobb mint játékteremben gyűrni befelé a százasokat. Bár annak is van egy hangulata, csak én már kinőttem belőle
  • suncee
    #46
    az ilyen embereken mint te csak rohogok!

    ps2 - ujonnan 30 ezer (hasznaltan vajon mennyi?)

    MK DECEPTION - 6 ezer Ft. Nah ennyit en sem sajnaltam kiadni erte es qrva jokat jaccom vele neten, mas emberkek ellen, meg veletlenul sem botok ellen, mert annak semmi filingje nincs.

    tizen sot szazezrek nem ???

    varjatok csak PC-re sokan, de hogy nem adjak ki az tuti

    Üdv.
  • suncee
    #45
    En meg ugy vagyok vele, hogy az elso MK ami 3d-s volt nem jott be és igazabol nalam a regi nagy fenyet a DECEPTIONNAL nyerte vissza...

    a levegoben valo kombozas meg annyire meg fogja dobni a hangulatot es a taktikat is, vegre lesz ertelme az ugrasnak is. Aztan meg az is lehet hogy nem lesz olyan kafa, de bizom benne nagyon.
    Viszont az hogy "élő" lesz a kornyezet mar tuti nyero nalam, az hogy mikor eldobod az ellenfelet meg tudod adni merre dobja, ezaltal tudod terelni a szakadek fele ,)

    Sok sok apro ujitas, regi harcrendszer (3d-ben terbeli kimozgasok), komolyan haverokkal nagyon nagyon sokat toljuk, neha olyan jelenetek jonnek ossze amik siman egy filmbe is elmennenek (tenyleg nem tulzok)

    A masik hogy egy uj karakternel (akit kulsoleg formalhatsz) ahogy jatszol vele egyre tobb speckot tanul meg, zsiiiir :)


    SAJNA TEGNAP nem tudtam jonni jatszani deception-t, mert haver atjott neztuk a barca meccset, de majd ha vkinek lesz kedve barmikor privizzen es megdumaljuk


    tsako
  • loga
    #44
    Remélem nemcsalnak majd.
  • Fido4life
    #43
    Ja az emberek, nem fgonak tudni ilyen csinálni ? Akkor megnyugodtam..
  • loga
    #42
    Mármint úgyérted hogy erősen csal majd a levegőben?
    Gondolom igen de ember ellen már nem olyan gáz.
  • loga
    #41
    Aki nem nézte meg az oldalt:
    Pár interview a készytőkkel:


    Ed Boon Interview

    John Podlasek Interview

    Ed Boon Interview2
  • Fido4life
    #40
    Lehet hogy jó, csak sztem idegesíteni fog a gép...
  • loga
    #39
    Nekem az direkt tetszik.
  • loga
    #38
    Én csak remélem, hogy mindenki aki szereti a Mortal Kombatot az meg tudja szerezni és élvezi tudja majd! Akár emulátorral a PC-n akár a konzolokon mert ugyebár ez az ami az embereket összehozza a közös érdeklődés legyünk bármelyik tábor tagjai!
  • Fido4life
    #37
    Ja, a levegő harc, nekem szintén nem jött be..
  • Solidus
    #36
    Már alig várom.A shaolin monks volt az egyik legjobb MK rész,a trilogy után.Bár húzodzkodom ettől a 3D MK-tól,de hátha megéri beszerezni.
  • Cat 02 #35
    mért ne lenne ? MK 4 ?
  • CybeRick
    #34
    Ettől függetlenül még lehet király játék. De remélem lesz PC-n
  • CybeRick
    #33
    Én a levegő harcra gondolok, meg arra, hogy az "igazi" MK már sohasem jön vissza. persze annak idején más szemmel láttam ezt :) Akkor mennyit püföltem a billentyűzetet. Nekem már azóta nem jön be, mióta 3D-s lett. 3D-ben nekem a Tekken a mérvadó.
  • Blasta
    #32
    Hát én megrögzött PC gamer voltam (már nem nagyon érdekel a téma) de MK-val mindig szivesen játszottam és szar ügy, hogy PC-n nincs már MK. Kedvenc gyepálós játékom volt, nagyon hiányzik erről a frontról ez a fajta gém (elég a sok agyatlan FPS-ből...)
  • moralosan
    #31
    nyugivan'
  • DjDano
    #30
    Mert a sok konzolbuzeráns nem rühell kiadni súlyos tízezreket egy gémért...
  • Ottto
    #29
    Jaj mennyinnen :DDD
    Nenevess mert -mivel neked úgyis meglesz- te fogod nekem ideadni!
  • mukika
    #28
  • Ottto
    #27
    Grrr....kell egy emulátor hozzá! :@
  • Fido4life
    #26
    Mondjuk ez a levegő harc, nem igazán jött be a már amennyit trailer-ből láttam..
  • suncee
    #25
    Az összes mortal kombattal jaccottam mar ( a 2-vel meg versenyen is )
    Szvsz a deceptionnak van eddig a legjobbb filingje, az hogy te meg ennyire vagod hogy egy felkesz jateknak milyen hangulata van (lesz) az nem semmi grat !
  • CybeRick
    #24
    Hát, ennek már közel sem lesz olyan hangulata mint at eredeti vonalnak
  • Laky
    #23
    Ken (Street Fighter) az MK-ban?
  • Anubys
    #22
    Nem...
    Ez egy photoshop-pal összeragasztott kép...
  • Cat 02 #21
    ez nem a MK 3 ?
  • Anubys
    #20
    Mert nem éri meg nekik... Tudod, a "pécés játékoknak leáldozott"... ;)
  • Csuhai G
    #19
    Nemértem, hogy miért nem képesek LEGALÁBB 2-3 évente legalább 1 Mortal Kombat részt kiadni PC-re!!