418
Mortal Kombat Armageddon
  • Seth
    #218
    Én ezt a játékot fikázom ,nem a mortal kombat univerzumot, és talán azért van egy fórum, hogy mindenki megmondhassa véleményét ha úgyakarja. Te nem akarsz sc-t, tekkent fikázni hát ahogy érzed, senki nem kötelez rá, de mégis megteheted ha akarod nemde? Érdekes vagy te Suncee hogy mindíg magadból indulsz ki, de tudod nem vagyunk egyformák.Én bizony beírok ha úgy tartja a kedvem.Én is megvédeném a kedvenc játékomat, ahogy most te is teszed, de hadd döntsem el én, hogy nekem mi tetszik
    Te sosem írsz negatív kritikát sehova?? Akkor nincs miről beszélni, társalogni, nincsenek érvek,ellenérvek, nem jönnek ki a játék gyengéi vagy erősségei. Így ha valaki benéz látja, hogy kinek mi böki a csőrét.
  • suncee
    #217
    Seth en sosem a kivegzesek miatt jatszottam a mortalt es igen valoban jatszottam korabbi reszekkel annyira sosem voltam kivancsi milyen a kivegzesuk hogy azert jatszam egy karakterrel (a deceptiont tobb mint 1 evig jatszottam renszeresen neten, megsem lattam meg minden kivegzest)
    Amiert en jatszom az az hogy a kedvenc karaktereimmel minel tobb ellent tudjak elkalapalni neten, jo erzes ennyi, talan ezt varja el amugy egy ember egy bunyos jatektol.

    A ver mindig is kikapcsolhato elem volt, nem teccik ki kell kapcsolni (valoban sokaknak nem jon be, ugy ahogy nekem
    meg a chi kisules nem tetszik:)

    Az utkozeslekerdezessel en meg nem lattam problemat, utes akkor nem talal be nalam mikor vki terben kimozdul, de
    lehet hogy igazad van, hogy jonnek mar en neked azzal hogy a valo eletben sem mindig talal be egy utes :)

    Erdekes vagy te Seth, bejossz ide leirod hogy gyenge az sc-hez vagy tekkenhez kepest en ennek a forditottjat gondolom, de megsem megyek be abba a topikba es kezdem el szidni ...

    Amugy ha erdekel 2 bajom volt a MK deceptionnal:
    1. sok csiter a neten
    2. sok vedhetetlen mozdulatsorok egyes karakterekkel

    nah ezeket nevezem en hibaknak es a bosszanto az az hogy siman javithattak volna oket vmi peccs formajaban, de inkabb jojjon egy uj jatek ugyis aki szereti megveszi ...

    mind1 tovabbi jo tekkenezest es SC-zest es mortal fikazast :)
  • Seth
    #216
    Shao Khan-t hogy végezted ki? Csakmert 2 -ben és 3-ban is amikor megölted,akkor egy bejátszásban mutatják, hogy szétrobban, nem volt nála finish him!

    Vannak kivégzések de mindenkinek ugyanaz (mondjuk lehet kombinálni- kitéped a szívét,eltöröd a kezét, utána meg szétütöd a fejét- na és tök nevetséges, hogy kitépett szívvel az még ugyanúgy álldogál ....pff)
  • Anubys
    #215
    tessék:


    Attack 1 - Square
    Attack 2 - Triangle
    Attack 3 - X
    Attack 4 - Circle
    Block - R2
    Change Fighting Style - L1

    -->Starters:

    > Knee 2 Head: Toward - Toward - 1
    > Face Slap: Toward - Back - 1
    > Gut Punch: Up - Up - 1
    > Spin Kick: Back - Back - 1
    > Groin Kick: Down - Down - 1
    > Heart Rip: Toward - Toward - 2
    > Brain Rip: Back - Back - 2
    > Rib Rip: Down - Down - 2
    > Thigh Rip: Toward - Back - 2
    > Arm Rip: Up - Up - 2
    > Double Arm Rip: Back - Toward - 2

    -->Enders:

    > Head Rip: Up - Up - 4
    > Neck Snap: Back - Back - 4
    > Spine Rip: Down - Down - 4
    > Head Smash: Toward - Toward - 4
    > Torso Rip: Toward - Back - 4
    > Sword Decapitate: Up - Down - Up - 4


    -->While Holding Opponent's 1 Arm:

    > Smack Him With His Own Arm: Up - Up - 3
    > Ender - Arm Decapitate: Toward - Toward - 3


    -->While Holding Opponent's 2 Arms:

    > Smack Him With His 2 Arms: Back - Toward - 3
    > Ender - Two Arm Decapitate: Back - Back - 3


    -->Transition Him To Another Dizzy:

    > Down Knees Two Hands: Back - Down - 1
    > Down Knees One Hand: Back - Down - 2
    > Turn Around: Down - Toward - 1


    -->Opponent Turned Around:

    > Turn Back Around: Down - Back - 1
    > Back Snap: Down - Toward - 2
    > Knee To The Back: Down - Back - 2
    > Arm Break: Down - Toward - 3
    > Brain Rip: Down - Back - 3
    > Neck Break: Down - Toward - 4


    -->Opponent On Knees:

    > Neck Break: Back - Down - 3
    > Right Punch: Toward - Down - 1
    > Left Punch: Toward - Down - 2
    > Face Kick: Toward - Down - 3
    > Ender - Neck Snap: Back - Down - 4
    > Ender - Decapitate (Sword): Down - Up - Down - 3


    -->With Sword (Scorpion/Sub-Zero Only):

    > Sword Draw: Up - Down - Up - 1
    > Arm Slice Left: Up - Down - Up - 2
    > Arm Slice Right: Up - Down - Up - 3
    > Impale Sword Chest: Down - Up- Down - 1
    > Impale Sword Gut: Down - Up - Down - 4
  • tyler82
    #214
    Jaja múv-ra gondoltam énis...
  • Anubys
    #213
    Milyen "movie list"? :D
    Az Move list...
    Kivégzések pedig ugy vannak, hogy elkezded (előre, előre bármelyik gomb), és szép fokozatosan nyomkorászod végig. Elég szar, ugrottak az egyedi kivégzések... :(
  • tyler82
    #212
    Kivégzések hogy vannak?? Mert csak a movie list-et találom...

    ÉN a kivégzések miatt töltöttem le a gamet, hogy egy kis időre visszatérjenek a SNESes idők amikor Liu Kang-el perfectre Vertem Shao Khant úgy hogy a sárkány kivégzéssel végeztem ki.
    De akkor ennek a nosztalgiának keresztet vethetek nem??
    Állítólag mindenkienek egyfajta kivégzése van. (E,E,négyzet PS2őn)
    Na nemá...
  • Smithie
    #211
    Megvan.Ftp-röl lerántottam,most tesztelem,eddig Cyrax és Sektor a favorit...
  • Seth
    #210
    Igen, a kivégzése egyedivé tett egy karaktert. Ha játszottál a mortál korábbi részeivel, biztos te is meg akartad nézni mindenkinek a kivégzését, amúgy a kutya se játszott volna 1-2 karakterrel. Namost itt mivel ugyanazok a kivégzések, én tuti nem fogom kipróbálni az összes karaktert, mert annyira laposak és soknak szörnyű jelmeze van.

    A vérre visszatérve, inkább szikrázzon meg tűzkarikázzon, biztos ott sül ki a chi-je a karakternek(ez belemagyarázás^^).Oké legyen vér, de ne ennyi, 5 embert lehetne abból a mennyiségből ellátni. Az ütközéslekérdezéssel is mintha gondok lennének, soxor nem talál be egy-egy ütés (és ne gyere itt olyan szöveggel, hogy a való életben se mindíg talál be egy ütés^^)
    Dinamizmus, motion capture -re gondolok. Gyenge egy sc-hez vagy tekkenhez képest
  • suncee
    #209
    Nem mondod hogy eg ybunyos jatek attol lesz jo hog yvannak egyedi kivegzesek!? :)
    A kb. 60 karakter tok egyformanak tunik, mert nincs egyedi kivegzesuk?
    Szerintem az egyediseguk harc kozben jon ki, majd egyszer probald ki neten, hidd el meg fogsz lepodni.
    Talan meg a dinamizmust is megtalalod ott!

    Namost a ver frocsogesere, szvsz inkabb a ver frocsogjon mint szorja a villamokat meg a tuzkarikakat ha valakit megrugsz :)

    Azert ami igazan aranyos abban amit irsz, az az hogy a15 ev alattiak biztos jol elszorakoznak vele :) Nem kizart hogy velem van a gond, de en igy 27 evesen sokkal jobban szeretem mint a tekkent vagy a soul calibur sorozatot, bar abbol is megvan mind (valahogy nem jon be nekem), de megsem irom azt hogy az xx evesek biztos jol ellesznek vele...

    nah mind1 hf a tekkenhez meg a SC-hez

    tsako
  • Seth
    #208
    Nekem nem tetszik. Hová lettek az egyedi kivégzések? Oké kurvasok karakter van benne, nehéz let volna újjakat kitalálni, de azért 1-1 db fejenként még ment volna. Így tök egyformának tűnnek a karakterek, elveszett az egyediségük. Nagyon erőltetettek ezek a karakterek, túl csicsásak. Bunyó nekem már tök unalmas, semmi dinamizmus, mint mondjuk soul calibur-tekken -nél. Ez ma már szvsz nagyon kevés. Hűha fröcsög benne a vér (ami írtó bénán néz ki soxor,ahogy a karakterekre rátapad egy adag trutyi aztán lecsordogál), a 15 év alattiak biztos jól szórakoznak vele.
    Motor Kombat, aha....no komment
    Konquest móddal még talán érdemes játszani, annak még sztorija is van ^^
    Na jól van nem szapulom tovább, nekem nem tetszik, ez egy magánvélemény. MK sorozatból nekem a 2. rész a favorit,az új 3d-s részek nem jönnek be.
  • suncee
    #207
    Jelentem iszonyat zsir lett az Armageddon!!!!!


    NAGYON varom mar hogy meglegyen eredetibe, aztan irany a netre es jol el kell kalapalni mindenkit :D

    1 nap teszt utan azt merem mondani hogy a legjobb resz ami valaha keszult, ezert amugy meg erdemes egy ps2-t vagy akar boxot venni ...


    zsir
  • ffxi
    #206
    majomparádén rajta van?
  • FRe4k
    #205
    Már szedem is....
  • t256
    #204
    Jelentem megjelent a game! Zárt torrent oldalakon már fenn van.
  • loga
    #203
    Ja bocs suncee-nak ment.
  • loga
    #202
    Ott mindig minden olcsobb es meg jobban is keresnek....
    Hol itt az igazszag?
  • loga
    #201
    Akkor majd egyik estere megbeszelhetjuk a dolgot de csak a jovoheten mert most egesz heten keso estig dolgozom es hullafaradtan jovok haza. De ebben nem vok annyira jo mert nekem hianyzik a levegobeni mozgas.
    Az mkarmageddon.com-on irjak az idot es gondolom az az amerikai.
    Bocs hogy tulreagaltam de egy masik forumon is eppen az en hozzaszolasomba kotottek bele.
  • ffxi
    #200
    Ott olcsóbb? A *********-ba/be/re/ra
  • suncee
    #199
    De azert ez hihetetlen hogy amcsiba mennyivel olcsobb!
    botrany

    Pre-Release
    Ships 10/9/06 $39.99

    40 $!

    Monjduk azt sem ertem hogy mindenhol masik datum szerepel
  • suncee
    #198
    loga hmmm nem tudom mire kell igy felkapni a szart

    "tanulj meg olvasni" :) - okes koszi majd igyekszem

    talan inkabb majd mortalozzunk egyet ha mar mindketten varjuk ezt a jatekot...

    A kerdesedre hogy honnan vettem, biztosan te is lattad, hogy a render opening muvi legvegen coming october 09. 2006. en innen batorkodtam venni, most megneztem a lapjukat is, es latom neked mar sikerult megtanulni olvasni es a szamlalobol be is tudod ide masolni! wow

    Szoval te meg szerintem nyugodj meg es ugy irogass, de ha van kedved inkabb jatsszunk addig egy deceptiont (mar ha esetleg neked is megvan es esetleg ps2-re)

    Az meg hogy egy kibaszott 576 shopban baromsagokat mondanak mar nem is kellene hogy meglepodjek.
    En orultem volna neki a legjobban ha minel elobb megjelenek ezen az oreg kontinensen is.

    szal meg1szer nyugi es HF!

    bye
  • loga
    #197
    Szal nemtudom hogy te honnetvetted.
    Kijavítgatni meg menjél valahova máshova tanúlj meg elöte olvasni.
  • loga
    #196
    2nap nyolc ora 22perc
  • suncee
    #195
    1 nap
  • loga
    #194
    Amcsiknal még két nap.
  • suncee
    #193
    nem tudom nekem miert mondtak azt az 576 shopba hogy oktober 13-an mar lesz.
  • adam first
    #192
    Europe: October 27, 2006 (PlayStation2,X-box).This Time It's Over.
  • gabe paul logan
    #191
    MIKor jön az új mortal?
  • bornikiller
    #190
    sziasztok! most találtam meg ezt a forumot:) én nekem van mindenem x-boxtól ps2ig. Ez a mortal nagyon komoly lessz már alig várom
  • Microcosmos
    #189
    Aki játszani akar vele vegyen konzolt. Nem siránkozni kell.
  • sigmavirus1
    #188
    Ha a fele warez akkor az már bukás, a kiadók nem kapnak semmit a warez verziókból. PC-n semmiképp se lenne jobb az eladási arány, mint ahogy a GTA-knál sem az, és semilyen más átiratnál.
  • Dexantreal
    #187
    de több a PC-s és ezt írtam előbb is, hogy akkor is jobb lenne az eladási arány PC-n,mint konzolon, még akkoris,ha a fele warezról lenne levéve.
  • sigmavirus1
    #186
    PC-n feleannyi eredeti MKA sem menne el mint konzolon.
  • Dexantreal
    #185
  • Fido4life
    #184
    Nah Konzolosok Fórumába ennyire ne offoljunk plse...
  • Dexantreal
    #183
    Igen,megtörhetne. PC-nek nagy a piaca, több nyeresége lenne a készítőknek...oké, sokan leszednék warezról, de azért a világ nagy, sok ember él és így is kaszálnának vele jó pár milliót. Nagy hiba lenne, ha csak konzol. Még ma is szerintem többa PC-s, mint a konzolos:P.PC rúlz
  • gamerboy91
    #182
    Én is attól félek hogy csak pletyi.
    Pedig megtörhetne az a "csak konzolra verekedős gém" jég.
  • sigmavirus1
    #181
    Akkor az max. pletyka szinten van írva, ugyanis hivatalosan nincs bejelentve PC verzió.
  • Dexantreal
    #180
    Nem láttam asszem...:S.
  • xy21
    #179
    Jah jah !Láttátok már az ingame videót?Kurv@ jóh!!!