418
Mortal Kombat Armageddon
  • loga
    #1
    Sziasztok!


    Valószínüleg ez év októberében megjelenik az Armaggeddon, ami az eddigi hirek szerint a legutobbi MK rész lesz én ezt személy szerint sajnalom.

    A hírek szerint az eddigi összes karakter benne lesz és saját magad is készíthetsz egyéni karaktert saját kombokkal és fatalityvel.
    Tehát a lista a jatszhato karakterek:

    Ashrah, Baraka, Blaze, Bo' Rai Cho, Cyrax, Dairou, Darrius, Drahmin, Ermac, Frost, Fujin, Goro, Havik, Hotaru, Hsu Hao, Jade, Jarek, Jax, Johnny Cage, Kabal, Kai, Kano, Kenshi, Kintaro, Kira, Kitana, Kobra, Kung Lao, Li Mei, Liu Kang, Mavado, Mileena, Mokap, Moloch, Motaro, Nightwolf, Nitara, Noob Saibot, Onaga, Quan Chi, Raiden, Rain, Reiko, Reptile, Sareena, Scorpion, Sektor, Shang Tsung, Shao Kahn, Sheeva, Shinnok, Shujinko, Sindel, Smoke, Sonya Blade, Stryker, Sub-Zero, Tanya

    közel hatvan és persze az általad kreált karakterek minden sajátosságukal eggyütt! Saját név egyéni kinézet saját harcstílus és endmoves(Fatality)
    es csak ugy mint a deceptionnal neten is jatszhatsz.

    Visszajon a levegoben való harc is aminek én személy szerint nagyon örülök.
    A jól ismert Breaker megmaradt és ráadásu counter attack-ot vihetünk végbe egyben

    A konquest mod sokkal jobb lesz inkabb fog hasonlitani a MK:Shaolin Monkshoz tehat fegyvert is hasznalhatsz es egyszerre akar 10-15 ellent kell legyurnod.

    De inkább nézze meg mindenki a Trailert:

    http://www.kamidogu.com/movies/mka_trailer.zip
  • loga
    #2
    Ne haragudjatok legutobbi helyett legutolsot akartam irni aaszem mar faradt vagyok!
  • loga
    #3
    Igen játszhatsz a saját karaktereddel is a neten
  • Laky
    #4
    jól néz ki...
    legutóbb a Shaolin Monks-al játszottam, és nagyon bejött (mint a többi része is :))))
    annyira nem vagyok nagy fanatikus, de bírom ezt a véres hentet :D
  • ffxi
    #5
    Te nyomod neten?
  • webibebi
    #6
    sztem ez nem fog megjelleni pcre!nem láttam a végn mikor mutatták mire jelenik meg
  • loga
    #7
    Kizárolag Xboxra és PS2 re jelenik majd meg.
  • Sephi
    #8
    Ez egy nagy 0 lesz. Az utolso jo MK a Trilogy volt.
  • loga
    #9
    Ha a
    Deceptionra gondolsz akkor igen voltam mar neten de nem voltam valami jo ahhoz képest hogy eléggé fanatikus Mortalos voltam mindig is. Igaz csak 3 hete van konzolom szal még van hátra 3 karakter akiket unlockolnom kell de eddig nem volt rá időm. Liu Kang meg nem sikerult egyáltalán.
    Szal talan 10órát foglalkoztam az egész játékkal csak de nagyon tetszik és nagyon remélem hogy az utolsó rész még jobb lesz.
  • loga
    #10
    Mortal Kombat Armageddon
  • suncee
    #11
    Sephi a kedvenc Mortal részem a Deception, azért mert neked nem tetszik talán nem lesz 0-a...

    1ébként haverokkal szinte csak ezt toljuk ps2-n (online szintén), najó + 1 kis SOTC és a GOW-ot sikerült most végigvinni normálon

    SZVSZ iszoinyat jo lesz ez a jatek, lehet majd a levegobe is kombozni, csak azokat az embereket nem értem akik benéznek egy topicba és lefikázzák a még nem is létező játékot... Ez mire jó ?

    Üdv.
  • loga
    #12
  • loga
    #13
    Páran összejöhetnénk és játszhatnánk a neten én csak pár hete vagyok "konzolos" :) egy PS2 boldog tulajdonosa és az ok a Deception meg a Shaolin Monks volt és most ez. Sosem gondoltam voplna hogy a snes (10évvel ezelött) utan megint ennyire le tudnak majd kotni a konzoljátékok.
    Privibe keress meg.
  • Fülüke
    #14
  • moralosan
    #15
    Wáhh, a trailer bejövőőős, a Shaolin Monks az nekem nagyon nem tetszett, a Deception még igen.
  • donoki
    #16
    Hát ez már nem olyan jó mint a régi P1-esen is elfutott MK-k :S
  • sweech
    #17
    ez fasza kép

  • Fido4life
    #18
    Hmm a régi szép idők.. Mega Drive-os időm nagyon nagy Mortal fan voltam.. Nagyon sokat játszottam az illetve a 3 és az Ultimate részekkel.. Az új generásiós Mortálok viszont kimaradtak az életemből.. Viszont ez az Armageddon sztem meglesz szerezve, már a karakterkészítés miatt is..
  • Csuhai G
    #19
    Nemértem, hogy miért nem képesek LEGALÁBB 2-3 évente legalább 1 Mortal Kombat részt kiadni PC-re!!
  • Anubys
    #20
    Mert nem éri meg nekik... Tudod, a "pécés játékoknak leáldozott"... ;)
  • Cat 02 #21
    ez nem a MK 3 ?
  • Anubys
    #22
    Nem...
    Ez egy photoshop-pal összeragasztott kép...
  • Laky
    #23
    Ken (Street Fighter) az MK-ban?
  • CybeRick
    #24
    Hát, ennek már közel sem lesz olyan hangulata mint at eredeti vonalnak
  • suncee
    #25
    Az összes mortal kombattal jaccottam mar ( a 2-vel meg versenyen is )
    Szvsz a deceptionnak van eddig a legjobbb filingje, az hogy te meg ennyire vagod hogy egy felkesz jateknak milyen hangulata van (lesz) az nem semmi grat !
  • Fido4life
    #26
    Mondjuk ez a levegő harc, nem igazán jött be a már amennyit trailer-ből láttam..
  • Ottto
    #27
    Grrr....kell egy emulátor hozzá! :@
  • mukika
    #28
  • Ottto
    #29
    Jaj mennyinnen :DDD
    Nenevess mert -mivel neked úgyis meglesz- te fogod nekem ideadni!
  • DjDano
    #30
    Mert a sok konzolbuzeráns nem rühell kiadni súlyos tízezreket egy gémért...
  • moralosan
    #31
    nyugivan'
  • Blasta
    #32
    Hát én megrögzött PC gamer voltam (már nem nagyon érdekel a téma) de MK-val mindig szivesen játszottam és szar ügy, hogy PC-n nincs már MK. Kedvenc gyepálós játékom volt, nagyon hiányzik erről a frontról ez a fajta gém (elég a sok agyatlan FPS-ből...)
  • CybeRick
    #33
    Én a levegő harcra gondolok, meg arra, hogy az "igazi" MK már sohasem jön vissza. persze annak idején más szemmel láttam ezt :) Akkor mennyit püföltem a billentyűzetet. Nekem már azóta nem jön be, mióta 3D-s lett. 3D-ben nekem a Tekken a mérvadó.
  • CybeRick
    #34
    Ettől függetlenül még lehet király játék. De remélem lesz PC-n
  • Cat 02 #35
    mért ne lenne ? MK 4 ?
  • Solidus
    #36
    Már alig várom.A shaolin monks volt az egyik legjobb MK rész,a trilogy után.Bár húzodzkodom ettől a 3D MK-tól,de hátha megéri beszerezni.
  • Fido4life
    #37
    Ja, a levegő harc, nekem szintén nem jött be..
  • loga
    #38
    Én csak remélem, hogy mindenki aki szereti a Mortal Kombatot az meg tudja szerezni és élvezi tudja majd! Akár emulátorral a PC-n akár a konzolokon mert ugyebár ez az ami az embereket összehozza a közös érdeklődés legyünk bármelyik tábor tagjai!
  • loga
    #39
    Nekem az direkt tetszik.
  • Fido4life
    #40
    Lehet hogy jó, csak sztem idegesíteni fog a gép...