418
Mortal Kombat Armageddon
  • anonymus21
    #418
    ha rámentél a karira nyomd meg a start gombot
  • DarkStaR 97
    #417
    Figyi en Szlovakiai vagyok es Naon kene az Armageddon irtora metteccett....lecci irja le valaki pontosan varos vagy falu aztan az uzlet neve...lehetoleg ne budapestet meg zojomot :D mer az marha messze van............elore is koszonom :D
  • smooh
    #416
    Hali! Nemtudjátok, hogy van e olyan változat a gemeből ami megy 360-on vinyó nélkül mint pl. a Doom?
  • c115
    #415
    Hy. nem tudja vki hogy az MKA PS2 -es verziójában ha megvannak az alternative costum-ök akkor hogyan lehet őket használni , akár versusban akár arcade-ban ???

  • Lothargia
    #414
    Üdv!
    Nem tud vki eladó eredeti playstation2-es MK Armageddon játékot?
    Ha igen hol, mennyiért?
    köszi
  • szehi
    #413
    kössz a választ már megvan a játék! :)
    én nekem mondjuk sokkal jobban tetszett a Shaolin Monks de a Motor Kombat naon zsír :D
    amugy miért halt ki ez a fórum ennyire?
  • örültspanyol
    #412
    nem ez olyan mint a deception van konquest mod az egy single playeres mod ahol sok kaland vár de nincsen 2 player mod.
  • szehi
    #411
    Sziasztok!
    A Mortal Kombat Armageddon játékban nemlehet semerre sem elmenni? mint pl a shaolin monks-ban ahol oda mentél ahová akartál... ebben a játékban nincs ilyen lehetőség? hogy zajlik ez??? valaki leirná?
    jah és van ebben olyan mód hogy 2-en együtt vagyünk és ugy megyünk pályáról pályára?
    és az utolsó kérdés: Sub Zero-val és Skorpion-nal lehet kezdeni :P ?
    lécci gyorsan válaszoljatok nekem!!
  • Th0m
    #410
    igen, de ez benne van a kompatibilis listában.. x360 ra. de még ígyis találtam , de csak ntscbe.. sehol egy pal :(
    és amúgy ha leszedem így akkor nem is fogja beolvasni a palos gép?
  • Seth
    #409
    xbox360-ra nem jelent meg, csak ps2,xbox,wii . Szóval max a sima xbox-os verziót tudnád futtatni
  • Th0m
    #408
    valaki nem tudja h PAL verzióba xbox 360ra hollehet megszerezni? már ha lehet
  • Kazuma92
    #407
    ha akar neten játszani akkor vegyen fel msn-re ([email protected])
  • Kazuma92
    #406
    ja, és szerintem fasza game lett az armageddon
  • Kazuma92
    #405
    végigolvastam az egész fórumot, és 1-2 dologban egyetértek a negatív véleményekben. Egy kicsit télleg személytelen... szvsz azért ien, mert NEM ESIK EGY KURVA SZÓ SE A KARAKTEREKRŐL! PL : MKII - ittse esik, de itt nem voltak 63-an, és újdonság volt. Most vannak 63-an, és 1 kibaszott videó, vagy egy rövid párbeszéd, egy rövid karaktersztori, semmi... (csak amikor végigviszed, 3 mondat h mi lett velük) Szerintem ez hatalmas hiba... A Fatality módot én kifejezetten élem :)
  • jani13330
    #404
    azthiszem startot kell nyomni az emberre h ruhát váltson
  • erik10
    #403
    amikor embert választasz
  • erik10
    #402
    még régen énis csináltam ilyet:DXDa start-ot kell megnyomni,annál az embernél,akinek már vettél ruhát,asszem.
  • Lothargia
    #401
    Hali!
    PS3asom van,de szeretnék venni 1PS2es játékot. Régebben szerettem a MortalKombatot és úgy döntöttem itt az ideje feleleveníteni az élményt, +hát haverokkal elökörködünk a mortálon.
    Néztem a hivatalos oldalon a kompatibilitást ami a DeadlyAlliance, Deception és Armageddonra-ra vonatkozik, de olvasgattam játék leírásokat is és ott a Shaolin Monks tetszett a legjobban, és parsze,h ezt nem írják a hivatalos oldalon,h kompatibilis lenne PS3al.
    Valakinek esetleg van SM. és megy is PS3-on? A másik 3Mortal milyen? Vagyis melyiket éri meg most 2008közepén +venni?
    Valakinek esetleg van eladó (eredeti, nem másolt!!!!)?
    köszi
  • vixo
    #400
    Hy all!
    Vki megtudná mondani,h hogyan lehet az armageddonban ruhát változtatni???
    Mert ha jól láttam a Deceptionban lehet változtatni a ruhákat a karaktereknek,ilyen van az armageddonban is???Kriptákban vannak ezek az alternatív kosztümök,azokra szeretnék 1-2 kar ruháját lecserélni,ez lehetséges?
    Előre is thx a helpet!
  • knightbali
    #399
    A fatality-ket kivéve miben jobb?
  • Seth
    #398
    Deception. Az Armageddon egy személytelen vacak
  • knightbali
    #397
    Hi.

    Melyik a jobb? A Deception, vagy az Armageddon?
  • morfin
    #396
    A játékos kiválasztásánál van két "puzzle fejű" figura. Az lesz a szerkesztett karakter.
  • KoniZTE
    #395
    Na megvettem a Mortal Kombat Armageddon-t - kibaszott jo !!
    Ugyebár lehet embert szerkeszteni benne - azzal pl. Arcade-ot hogy lehet kezdeni ????
    És a kivégzéseket irja le lécci vki
  • KoniZTE
    #394
    Smokeal hogy lehet lenni ???
  • KoniZTE
    #393
    nah mindegy a letöltés. Megvettem PS2re a 2,3-at :D
    A Brutalityről nincs vmi video ? mert fatality elég sok van
  • geza222
    #392
    Szisztok ! Én kezdő Mortal KOmbat Armagedonos vok!!!!!!!!!És nem tom hogy kell varázsolni pl Kuglaoval hogy eldobja a kalpját!!!!!!!!nem tudtok segiteni vagy van valami Trenin????
  • Smithie
    #391
    Valszeg MK3-at leszedted és azt akarod telepíteni ugye?!Ahhoz kell egy dosbox nevü cucc,azt is szedd le aztán irjál ide vissza e!:D
  • Seth
    #390
    Miről beszélsz te? Mit akarsz telepíteni?
  • KoniZTE
    #389
    hello ! segitséget szeretnék kérni / Leszedten a 3-at és csak bines fájlok jöttek le . Hogyan kell igy feltelepiteni ?
  • Kazuma92
    #388
    NIncs valakinek eredeti mortal kombat armageddon játéka cserére?
  • LordVenom
    #387
    Karácsonyi mortal kombat frissítés ma este az Yggdrasilon. MK képregények magyarul. Plussz karaktertörténetek,poénok stb...YBK
  • erik10
    #386
    Hello újra!:)

    Igazad van Seth!Tényleg tudok már párat!És különben még mindig: KIRÁLY A JÁTÉK!!!
  • Kazuma92
    #385
    Hello!
    Mennyivel tér el az armageddon alap játékmenete a Deadly Aliance-től?
  • Seth
    #384
    Majd később tanulod meg a kivégző mozdulatokat
  • erik10
    #383
    Hellosztok!

    Végre már náam van a game,mert tegnap megvettem:)Nagyon király!Csak éppen kivégzéseket nemtok csinálni,valaki nemtudna segíteni?Bár ha nem tudtok,akkor sincs gáz,majd próbálgatok:D:)

    Előre is kössz!
  • bobyjunior
    #382
    haliho..én már megszereztem az embereket,de van egy hely a konquest részbe amikor a shaon khan colosseumnál vagyok és nem tudok tovább menni...esetleg vki tud segiteni?köszi
  • Roltshee
    #381
    Dracira-nak
    Karakterválasztó képernyő, vörös vagy kék Puzzle fejek vannak jobb és bal oldalt fentről a negyedik sörben, ö sorban. Ott!!!!!!!!!! Have Fun
  • Roltshee
    #380
    Gabe the Ninja-nak:
    Fatality videók: www.youtube.com
  • zola2000
    #379
    Sikerült havernál kipróbálni a mortal kombat armageddont, és a soul calibur legendet, és a mortaltól nem voltam elragadtatva, sokkal jobb a soul calibur. És ps2tön sokkal jobb ennél akármelyik tekken, szerintem. Na mindegy, ez nem az én játékom.