418
Mortal Kombat Armageddon
  • powerdozer
    #258
    Bár, a probláma most megszüsz, de azért érdekes, lehet a géppel van gond de akkor a többi games hogy hogy nem fagy meg("2 hónapos a PS2-őm), mért pont a Mortal, és mindíg ugyan úgy hang elkezd szarakodni, azt start gombot lenyomva vagy a mecs lejár és akkor áll meg a kép. Nem tom lehet hogy ez hülye kérdés de ahogy a dvd-használodik, tehát karcosodik por stb,
    okozhat ez ilyen hibát?
  • Smithie
    #257
    Esetleg a gépednek a hibája,lehetséges hogy a fej,vagy az is lehet hogy sz@rul lett megirva a lemez,ezt azért gondolom mert én is Logitech vezetéknélkülit használok és semmi probléma.
  • powerdozer
    #256
    Hali, volt már valakinek olyan problémája a játékkal hogy, elment a hang utána pedig megáll a kép, és hogy ez esetleg előfordulhat attól hogy nem eredeti sony joy-t is használok?
  • cicai
    #255
    thx
  • Seth
    #254
    mondjuk kezdessz egy előre-előre kockával(fegyverrel vagy anélkül mindegy), aztán utána kombinálhatsz előre-előre háromszög,le-le iksz^^,le-előre,hátra-hátra, satöbbi
  • ffxi
    #253
    Hát ez az..!
  • cicai
    #252
    Sziasztok!
    Hogy kell csinálni kivégzést?
  • Katarn576
    #251
    Üdv emberek. Lenne egy kérdésem.
    Mivel a Deception topik kihalt, ezért ide írok.
    A Kamidogu.com oldalról hogyan lehetne lementeni a Deception Konquest térképeit? mert hiába próbálom lementeni őket egyszerüen nem engedi. Valami ötlet? Más: A Mortal Kombat Armageddonban a kriptában van egy kérdőjeles koporsó, annak a kódját hól lehet megszerezni hogy kinyíljon a koporsó?
  • Szuperkaraj
    #250
    a Kör az pont az utolsó fázis, azzal végzed ki, ölöd meg az ellent...a négyzettel lehet rúgni, ütni, ilyesmi, a háromszöggel szívét, agyát, gyomrát kitépni, az x-szel talán törni lehet a végtagjait, szal a kört hagyd utoljára, ja és például az előre,előre + kör = összeroppantja a fejét....de amugy gamefaqs.com, biztos van fent valami okosság ;)
  • ffxi
    #249
    Hali!
    A kivégzéseket hogy kell csinálni? Rájötem, hogy előre hátra kör és kezd egy csík tölteni és újra, mert elfogadta a E, H, Kört. És utána 1-es van csík előtt. Mindegyik karater az csinálja, hogy félbe tépi. De gondolom van még több fajta is.
  • simirizsa
    #248
    Én szvsz a régi trilogia és az uj 3dsek is kicseszet jok föleg az uj Armagedon ez végül is ugyan az mint a Trilogy csak 3dben
  • modernslave
    #247
    mortal kombat 2 killer instinct 1 ... szerintem ezek minden idők legjobb bunyós játékai.. emlékszem az MK1-ben amikor keingtek a pletyik hogy liu kanget a hídon perfektre verni csak kisrugással meg csak úgy ha a hold elött szálnak el a cuccok.. akkor jön be reptile a híd alatt..senki nem hitte el aztán valaki megcsinálta... na az volt az MK hangulat.... amúgy az külön érdekes hogy akkoriban nem volt net .. és télleg az arcade termekben terjedtek ezek a sötét pletykák :) az milyen jó volt
  • t256
    #246
    Szvsz a Mortal Kombat saganak a Trilogy-val vége lett. A 4 még jó volt, de nem játszottam vele annyit, mint mondjuk a 2-vel. Nem ütötte meg a régi részek színvonalát. Emlékszem még régebben voltak olyan helyek, ahol kb. 150 Ft/h áron lehetett játszani Snesen és Megadriven. Minden gépen Mortal 2-vel játszottak vagy Street Fighter 2 turboval.

    A Deception jó lenne, ha nem a Konquest módban adná be a rejtett karaktereket. Ha már itt tartunk...rejtett karakterek ? Mortalba ? Régebben csak harcolni lehetett ellenük. Csak álmodni mertünk arról, hogy Smoke-val vagy Jade-vel lehetünk. Ez az álom a trilogyban teljesült.
    ennyit a mortalról.
  • Seth
    #245
    végre vki osztja a véleményem
  • modernslave
    #244
    deceptionnál is automatikusan megyek a mortal kombat 2-re... ezek az új részek szerintem katasztrófálisak. Mióta 3D-be került a sorozat teljesen személytelenek lettek a karakterek. Valahogy elveszett az egyénisége az MK-nak. Olyan az egész mint valami 3DMAX prezentáció. PL a TEKKENben minden karakter egyéniséggel erendelkezik és ez érezhető is (nem mintha nagy tekken fan lennék). MKban meg valahogy olyan érzésem van hogy tök mindegy kivel vagyok legfeljebb a mozgások mások. Régen (az mk3-ig) annyira egyedi volt minden karakter stílusa... ez van. Legalább kicsit lekarcsúsodtak a karakterek. Az jót tett a desing-nak de ennyi...
  • Fido4life
    #243
    hoho, azzal mennyit nyomultam még Sega Mega Drive-on anno..:)
  • modernslave
    #242
    hát ez disznóság :( az egyetlen amiért vártam a játékot
  • Seth
    #241
    az a gyűjtői változatban van csak
  • modernslave
    #240
    azt tudja valaki hogy hol lehet kihozni az ultimate mortal kombat 3-at az armageddonból???
  • Crazy Mate
    #239
    Ok,sajnos nem tok armageddonban karaktert csinálni és konquest modban játszani,mert nincs memcardom,máshogy nem lehet profilt csinálni csak memcarddal?És a többi mortal kombatban is kell hozzá memcard?
  • insp
    #238
    Egy kis adalék info:

    Xbox-on 16:9 720p-ben megy. Nagyon durván néz ki.
  • Seth
    #237
    ez nem az a játék. Mész aztán ütöd akit érsz, civilek nincsenek
  • Crazy Mate
    #236
    Az jó,én rohangászni akarok.És lehet bántani az "egyszerű embereket" akik ott élnek a falvakban/városokban?
  • colos01
    #235
    hát érdekesen átalakult ez a fatality mód az biztos, bár nem olyan rossz így valamivel élethűbb lett belehelyezi a játékost a kivégzésbe én döntöm el h mit akarok, bár megkell vallani , hogy így lényegesen visszaesett a szinessége a dolognak de nam lett rossz (persze azért visszasítom a Kung lao kalappal szétvágását meg ilyenek de hát ez van)
  • colos01
    #234
    nemteljesen lehet rohangászni ide oda de megadja h mit kell csinálni és azokat kell teljesíteni a diceptionban is hasonló csak jóval egyszerübb és butább
  • Crazy Mate
    #233
    Az Armageddonba olyan a Konquest mod,hogy oda megyünk ahova akarunk és el kell fogadni a questeket,tehát nem muszály csinálni őket,vagy egyfolytában adja be a gép a küldetéseket?És a deceptionban is ilyen free-roam szerű?
  • colos01
    #232
    ha leszedtem a Diception full mentését a netről szerintetek hogyan tudom áttolni a memóriakártyámra? mert sajna nincs időm kiakasztani teljesen de szívesen ütök vágok vele néha :) na meg az armageddon konquest módja után nincs is kedvem a diceptionoshoz :)
  • colos01
    #231
    Ahham köszike a címet. VAnnakfent okos dolgok. Bár látom teljesen átalakították a kivégzési részleget no de mindegy ígyis kitudok végetni :):) é sez a lényeg. Bár kicsit szokatlan. De így legalább nemkell 70x2 mozdulatot megtanulni. A konquest mod meg szerintem most jobbra sikeredett mint a Diceptionban. NA köszike az infót
  • sigmavirus1
    #230
    www.gamefaqs.com , itt tuti le van írva minden.
  • colos01
    #229
    halihó :) valaki felvilágosítana, h most mivan a kivégzésekkel? VAlami olyasmit hallottam h mindenkinek előre, előre, és négyzet vagy valami ilyensmi. Már Frostal sikerült is kitépte a szivét utánna nyomogattam még valami gombot és letépte a fejét is, de p van aki belekezd mert elsötétül a kép meg a zene is más lesz, de csak fejberugja és kész. Meg olyan is volt h Kung Laoval kitéptem az ellenfél szívét és ennyi, de a gép nemmondta be és kise írta h Fatality szóval ha valaki tud valami pontosat az írjameg légyszi mert semerre se lelek semmit a neten. Köszike
  • Smithie
    #228
    Hat pedig el kell szomoritsalak,mert nem olyan jo mint a deception,sajna a kivégzések el lettek rontva,nincs meg az ami a deceptionbe hogy választhattál két lehetőség közül hogy hogyan végezz ki egy ellenfelet,és ez engem teljesen lehozott a játékrol...Nameg az hogy már nem 2 harci stilusa van minden harcosnak hanem csak egy,ami nem mindig jo,pl Shujinko-nal a Mantis maradt,viszont shaolin fist mar nix,és én azt tanultam meg jobban a deceptionbe...Szerintem elkapkodták az egészet.Üdv
  • Dexantreal
    #227
    Ok, thanks! Nem baj, max elsétálok oda, ahol kapható. De mégis kényelmesebb, ha kihozzák a cuccot.
  • loga
    #226
    Nekem is megvan a Tekken 4 Platinium es nem jott be. Azert van meg mert erdekelt ki akartam probalni.
    Annak tenyleg nem orulok, hogy a kivegzesek el lettek rontva teljesen ezzel a dologgal. En csak remelem, hogy a harcrendszer az jo.
  • suncee
    #225
    http://www.gamestore.hu/console.php?machine=1
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=73
    http://konzolium.hu/catalog/index.php?cPath=3_41
    http://www.konzone.hu/modules.php?name=Hardware&op=list_revs&cid=1

    ezeken az oldalakon nezz korul, bar nem vagyok benne biztos hogy lehet neten rendelni...
  • Dexantreal
    #224
    Mennyi egy PS2 cucc és hol lehet neten venni? Vagy, ha netem nem, hát akkor egyefene elgyalogolok...de ezekután én már szerintem venni fogok...pff.
  • ffxi
    #223
    Tisztelt Urak!
    Az MK sosem ment eddig a dinamikusságra vagy rugalmasságra, ahogy azt az Urak elvárják mint Tekken+SC. Mert ez az MK stílus-Midway-. Ahogy nézzük Tekken és SC Namco hozta ki, ebből ki lehet következtetni, hogy a motorjuk, stílusuk majd nem hogy ugyanaz.
  • Seth
    #222
    akkor legyen ez a végszó a témában, megvitattuk amit kellet..
  • suncee
    #221
    Dajin ez most tenyleg erdekel ?

    Azert szereztem meg oket, mert kivancsi voltam es meg mindig vagyok hogy kinek mi es miert tetszik azokon a jatekokon annyira.
    Kivancsi vagyok mas bunyos jatekokra is nyilvan, amennyiben jon egy altalam jobbnak itelt verekedos stuff azonnal azzal fogom kuldeni, de ugy tunik ez nem a tekken 5 vagy sc3 lesz...

    no prob leereszkedem a 15 evesek szintjere, majd talan egyszer felnovok egy tekken nevu orulethez!

    üdv
  • suncee
    #220
    :)mar ne haragudj Seth, de te a baeirasoddal engem minositettel meg mindenkit aki ezzel a jatekkal jatszik :) de nem baj (a 15 ev alattiak biztos jol ellesznek vele)

    En arra probalta ravilagitani, hogy csupa olyan dolgok erdekeltek akkor eddig (pl. fatality ami kb 1 nap alatt megnezheto mind, fura ha egy verekedos jateknal ez a lenyeg, en ennyit mondtam.)
    Hidd el nem megvedeni akartam a "kedvenc" jatekomat, csak regaltam az altalad leirt dolgokra, ellenben te azokra semmit nem mondtal.

    1ebkent hidd el hogy a beszelgetsek es tarsalgasok nem feltetlen a negativ kritikakkal kezdodnek!
    Es valoban igy van hogy mindenki lassa en is leirtam az altalam negativnak gondolt dolgokat...
  • Dajin
    #219
    ha nem jön be neked a tekken meg az sc, akkor miért van meg belőlük mind?
    ámugymeg a harcrendszer nekemse teccik az uj mortalokba nem oylan dinamikus és folyamatos mint sc tekkenbe...ahogy mondta már seth-is, és msot nem az ő véleményét tükröztem:D viszont aza jo hogy vann benne sok ixtra..megvolt a deadly alliance meg a deception, e azok után elment akedvem az egésztől, bár a DA-val még kijáccotam magam