16212
Battlefield 2142
  • mesor
    #1835
    Nem tudom. Én biztos nem veszem meg a teljest mert a demoban kb 8 perc játék után 5X CTD jelentkezett.
    Bármit állítottam a hangoknál, videó beállításoknál semmi sem segített. Szal' nálam kuka!
  • sztechnika
    #1834
    Ez a map tényleg nem vmi powa....
  • teddymac
    #1833
    Csak online a game,de elég idegesítő,hogy mindig megszakad a Serverrel a kapcsolat!!A másik hiba, amit én észrevettem,hogy nem menti el egyáltalán a configot. Pedig bent vagyok a játékban szóval értékelés 10/1 azért nem adok nullát mert az ötlet nem lenne rossz.

    Ui:.Valaki esetleg nem tudd megoldást a configra ?
  • Paranoia
    #1832
    Meg a bétába volt olyan a beállítások közt,tökjól személyre lehetett szabni,h mik jelenjenek meg jelentések,meg /pl:csak a saját csapadot killjeit mutatja meg ilyesmik/az naon teccet,de ebbe már nincs benne:(
  • sztechnika
    #1831
    Ma végre tolhattam 2 órát egyfolytába xD
    A map nem tetszik nekem sajna
    Annyi gondom van vele,ahogy elöttem leírták az,hogy meglehet unni(bf 2-t nem untam ennyire soha).
  • Me0w
    #1830
    Nah, letoltom ensi, koszi a torrent linket :)

  • Paranoia
    #1829
    Megvan a server lista elején kis i betü rányomsz és kilistázza kik vannak rajta.
  • GSJinn
    #1828
    Számomra is lehangolo a játék Három ora után sem tudtam megszeretteni magammal. A sprint valoban lassu. A fegyverek hát nem tom de tobb golyot lovok el mint bf2 ben, igy a fél tár rámegy egy emberre. Egyedül sniperben tudtam egy golyo - egyböl killt elérni. Hangok jok, nem is csünya a játék, de nekem nem jon be eddig ez a pálya. Kicsit olyan mintha robotzsaruval kéne játszanom. De azért leeht hogy csak a demo ilyen xar és a teljes game jobb lesz, a több pályával, más fegyverekkel. Szerverkeresö funkcio teljes használatával, és egyéb aproságokkal. Egyenlöre nagyon negaitavan élem meg ezt a játékot.
  • Me0w
    #1827
    Nem lehet.
  • Zs0lt1
    #1826
    a szerverkeresőnél az advanced-re kattintasz, akkor mutatná ugyan a pinget, ha kiirna egy szervert is :D
    a bétában még kiirta a szervereket, pinget stb.
  • mesor
    #1825
    Kipróbáltam én is, hogy ne tudjanak azzal vádolni, hogy csak a számat jártatom.

    Felinstalláltam, account készítés. Nem igazán értem miért jó elöszőr egy felhasználónevet regelni és csak utánna a játékban használt nickedet. (SZVSZ ez hülyeség)
    A menü szerintem elég igénytelen, szürke. Server kereső nem mutatja a pingeket sem azt, hogy kik játszanak a serveren(persze ezt lehet hogy csak én nem találtam). A pályát gyorsan betölti, joinolni is gyorsan lehet. 4 kaszt közül lehet választani (személy szerint engem ez sokkolt egy kicsit). Kiválasztottam a kasztot spawnolok, képernyő elfeketedik, asztalra vágott a játék. Mindez a legelső spawnoláskor 0mp játék után.
    Második próbálkozás: Join, spawn úgy néz ki minden oké! Nyomtam egy sprintet és rögtön elkapott a röhögés, mert nagyon idiótán futnak a karakterek + a sprint sebessége olyan mint bf2-ben az alap futás kb. Lőttem a fegyverrel párat, kép ismét fekete és ismét kibaszott asztalra. (De legalább már 1 percet tudtam játszani).
    Harmadik próbálkozás(itt már nem voltam túl bizakodó): Join, spawn, futás, lövés és működik! Hangok tényleg nem rosszak. Mondom kipróbálom az APC-t beszáltam, lőttem vele és amikor megindultam volna a csata felé egyszercsak BUMMMMMM ----> ASZTAL! (kb 5 perc játék után)

    Többször nem próbálkoztam mert nevetségesnek tartom, hogy már a demo is ilyen problémákkal küzd.
    Szal' nekem így összeségében egy 0 a játék. Persze majd próbálkozok még hátha tudok játszani egy kicsit vele, de az első benyomások nagyon negatívak!
  • Paranoia
    #1824
    hm mostmár 2percenkánt kirak "your connection to the EA Master server has been lost"...nem kicsit idegestő
  • Tomi2345
    #1823
    sziasztok!
    hogyan kell ezzel játszani, anélkül hogy felcsatlakozzak egy szerverre is?
  • GSJinn
    #1822
    Nekem igy a demo alapján nem jön be a játék. Tul modern! Az elözö bf-ek hangulata jobb volt. Bár lehet hogy a többi pályán más hangulata van a játéknak nem tom. És a fegyverek sem tettszenek annyira. Nyomom még egy kicsit hátha meglátom a számomra szimpatikus elemket is a játékban. Bár kétorát már játszottam vele és ez alapján lett a véleményem ilyen.
  • Zs0lt1
    #1821
    kiscsávó ha játszotttál volna egy kicsit is valamelyik bf játékkal, nem mondanád ezt, hanem egyetértenél velem.
    egyébként meg ha elolvastad volna rendesen a hozzászólásomat, akkor látnád, hogy nem csak fikáztam.
  • JohnnySmith
    #1820
    Valóban a BF (akármelyik bőrlehúzását)-et kár volna az OFP szintjén emlegetni... a CS meg valami egész más azt aztán nem kéne ide keverni.
  • Nwis86
    #1818
    mintha én írtam volna:) azzal a különbséggel hogy én másnap már nem szívesen ülök oda elé sőt 1átalán nem:) mert 1szerűen elalszok közbe:) annyira nem köt le 1ik BF-se, most ezzel elhülyéskedtem 2órát bőven elég volt , a cs-röl meg csak annyit hogy ha fizetnének érte akkor se játszanék vele... na de ez a én véleményem attól még lehet jó, viszont pl UT-val eljátszok akármennyit igaz azzal se játszottam már vagy fél éve (nincs rá időm)
    na még 1.5 óra és megyek koncertre zúzni az ám az igazi szórakozás:)
  • schrank
    #1817
    jelenleg még mindíg nincs a maga kategóriájában konkurenciája a bf sorozatnak jövőre ígérnek többet is de majd meglátjuk
    az OFP kecsegek nehogy elkezdjenek írogatni hogy bf konkurens mert most nem vagyok vicces kedvemben
  • Zs0lt1
    #1816
    persze :D
  • RolEnD
    #1815
    schrank: a CS csak példa volt. Említhetném akármelyik Online játékot, akár a BF2 - öt is. De teljesen felesleges vitázni erről. Kellemes játék. Ebben egyet értünk.
  • TS Zolly
    #1814
    Remélem te mész plazma ágyuzni, és nem fogod tovább csinyáni az agyad a bf scene elött. :P
  • Lacc
    #1813
    A titán pajzsát kell először szétlőni, ehhez kell befoglalni a földön a raktérasilókat. Fent látni a hudon a két titánt és körülöttük a pajzs állapotát. Ha szét van lőve a pajzs, akkor lehet felmenni az ellenséges titánra, azokkal a helikopter-szerű baszokkal, vagy kilöveted magad egy apc-ből. Be kell menni, szétlőni a 4 konzolt amit jelez is a játék, ha be van kapcsolva a 3d-map. Ha szét van lőve mind a 4, akkor be lehet menni a főgenerátorhoz, és azt lőni, amíg fel nem robban. De lehet maradni a földön is, és továbbra is tartani a silókat, mert azok ezalatt továbbra is lövik magát a titánt már, és úgy is felrobban.
  • TS Zolly
    #1812
    Akko este Poe??? :D
  • TS Zolly
    #1811
    ÁÁÁÁÁÁÁááááááááárulóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!
  • schrank
    #1810
    ha csak arról szólna hogy lelövöd akkor unalmas lenne de mivel hogy robbanthatod is meg foglalhatod is és lophatod is és mindezt földön - vízen -levegőben ... a bf az fps lehetőségek teljes kihasználását nyújtja és nem szép összehasonlítani egy gagyi CSÉ-vel
  • scorpeeon
    #1809
    vki leírná a titán mód lényegét? vagyis nagyjából tudom csak azt nem h hogyan jutok fel a titánra...
  • RolEnD
    #1808
    Azt nem mondanám, hogy szarul. De azt sem, hogy mindíg én vagyok a toppon. Én játszani szeretek és nem rankolni. Mitől unalmas? Attól, hogy futkározom össze - vissza. Lelőnek, vagy lelövöldözöm őket. Aztán elölről ugyan ez. A CS is ilyen, azt is megunom 1 óra alatt. :)
    De másnap, vagy egy fél nap múlva szívesen oda ülök elé. Akkor kifejezem magam máshogy. Egyszerre 1 óránál többet nem tudok játszani vele. Ennyi.
  • schrank
    #1807
    áruld már mitől unalmas egy online gamma vagy túl jól nyomod vagy full szarul ?
  • RolEnD
    #1806
    Sok pozitívumot nem találtál a játékban. :) Nekem tetszik megmondom őszintén. Igaz, 12e forintot nem adnék érte. És 1 óra játék után kicsit unalmasnak tűnt, de lehet, hogy ez csak a demóban leledző egyetlen pálya miatt volt.
    A hangok szerintem fantasztikusak. Graf. sem ronda és jól megy. Játékélmény mondjuk 6/10 (egy idő után bekövetkező unalmassága miatt).

    Mindent összevetve kellemes. SZVSZ.
  • GSJinn
    #1805
    Ez a "your connection to the EA Master server has been lost", ez egy beépittet szopatás szerintem. Mert mindenkit kivág egy idö után ugylátom. Söt szerverek állnak le emiatt. Majd térnek vissza. A játék kicsit fura. Föleg hogy négy kaszt van csak. Medicnek snipa szerüfegyvere van. EZ eléggé meglepett. ÉS a villodzo fények is.
  • kerek1224
    #1804
    Szép, kifinomult vélemény, a szokásos, mindent fikázó stílusból.
  • scorpeeon
    #1803
    Kipróbáltam... titan módba léptem, még nem teljesen értem az egész játékmódot, foglmam sincs, hogy hogyan lehet feljutni a titánokra... de szívesen vezetnék egy olyat :D
  • Zs0lt1
    #1802
    Bekopizom ide, amit a bf2 kommjuniti topikba már leirtam a demóról:
    juuuj ezdeszar bazzeg.
    járművek kurvaszarok, bár mostmár nemcsak egy db van mindenből, hanem több (kettő :D). Egyedül a buggy vagymi a poén, mert ha nyomod a shift-et kurvára felgyorsul.
    a célzás rendszer valamivel jobb, mint a bétában, de még mindíg borzalmas. a rakétavetővel képtelenség célozni, mert nem egyenesen megy, hanem kacskaringózik. nem hittem el, hogy kb 10 méterről nem találtam el a tank seggét csak másodszorra :D viszont az pozitivum, hogy ha eltalálod a tank seggét, akkor vége van neki, mint a botnak :-)
    nincs benne single player csak multi, bár ez nem lenne baj, mert szerverek vannak rendesen normális pinggel.
    jah még pozitivum, hogy a bétával készített accomat megtartotta, viszont a soldier-jeimet nem.
    jah meg volt olyan is, hogy ment a kör, kiléptem átállítani egy bill-t erre fél perc múlva kidobott, hogy connection with the master server lost.
    összességében kurva jól néz ki, de ezt ugye a bf2-nél megtanultuk, hogy a kinézet nem jelent semmit. a játékmenet úgy szar ahogy van. játékélmény meg nincs.
  • sztechnika
    #1801
    Nekem csak a map nem jött be nagyon
  • Nwis86
    #1800
    Demo :D
    kíváncsi vok ezért mit fog kapni a gamestar, azért ez lol hogy felrakták lokálba mert ez most így illegális:)
  • Paranoia
    #1799
    Nyomtam egy órát konkveszt módba.Jó volt,komander voltam 1 jópárszor.Arti helyet orbital strike van:D elég zuzós,ahogy feltöltödik 2másodperc és már megyis az adott helyre,és elég sokáig tolja neki.
    Tankok a legjobbak,azzal elindulsz lehet vele aprítani.Jó nagy a pálya.

    Csak kidobottugyhogy most abba is hagyom picit
  • JaBaRn #1798
    Kár hogy megvenni majd nem tudom a teljeset :( Majd elleszek a demóval :(
  • Temporal Vortex
    #1797
    esetleg egy üres szerverre bemész...
  • JaBaRn #1796
    Már megvan, sry
  • uHs Gerzson
    #1795
    Na én is elkeztem leszedni a demo-t meglássuk mire jutottak a fiúk :)