16212
Battlefield 2142
  • Evogordon
    #1915
    Jah bocs most olvasom hogy a bf2 dx-ét...
  • Evogordon
    #1914
    hhi
    A demót feltelepítettem de az indításnál azt írja ki hogy valamilyen directX file hiányzik. A játékhoz nem, adtak dx-et. Mit csináljak?
  • Szabi1991
    #1913
    1.1G a demo
    mekkora lesz a teljes
  • Zs0lt1
    #1912
    a bf2 cd-n lévő directx-et rakd fel. azzal nálam megy.
  • McKalton
    #1911
    Ezt páran cáfolnánk, olvass vissza!!
  • gecc
    #1910
    Nekem is ATI9600-om van,az új directX9 kell az áprilisit szedd le.
  • TS Zolly
    #1909
    Az nem túl durva egy transzport cigonnak???? :DD
  • Me0w
    #1908
    Egy 7600 GT driver :D
  • TS Zolly
    #1907
    Hammer 50 dkg elég hozzá neked.
  • schrank
    #1906
    milyen drivewrt kell ehhez a gec;hez a ATi9600-omra
  • Lacc
    #1905
    Ok, szóval eddig senki sem jelentkezett, akinek tetszett a demo :D Valahogy ez volt nekem is az érzésem a beta után.
  • bakvarnyu
    #1904
    hát gyerekek ez tényleg szörnyű, pedig az előzetes képek olyan szépek voltak
  • sector512
    #1903
    Kipróbáltam a demo-t, nekem tetszik. Lehet hogy bf2 motor, de sokmindent kijavítottak, és az új játékmód se rossz. Tetszenek a fegyverek, hogy életszerűbb a futás, meg még egy csomó apróság is van ami jó benne.
  • JaBaRn #1902
    Reggel meglesz a faq.
  • scorpeeon
    #1901
    elámúlva én sem vagyok tőle, a motor bf2, az optimalizáláson kicsit javíthattak, új ötleteket tettek bele de az egészen látszódik a bf2 motor. De azért nem is rossz ez, el lehet vele lenni :) Én az ET: Quake Wars-ban bízok :D
  • dicehater
    #1900
    Ez a demó egy vicc - pofánköpése a leendő (remélem nagyon kevés) vásárlónak, és a bf series lejáratása. A beta se volt egy nagy szám (nem akarom most beszúrni a 3 oldalas leírásomat ha valakit érdekel majd visszanézi), itt valamimel jobban van talán optimailázálva a grafikus motor. 1,5 óra alatt 4x dobott le connection erroral, minimális fegyverek (nincs revive, claymore stb) taktikázni nem lehet semmit. Bár a pálya legalább jobb mint a betaban látott azt rosszabb esetben összedobták 2 hét alatt, itt látszik némi munka itt-ott. Lényeg hogy 2 mapot már láttunk a 10-ből vajon milyen a többi? Szánalom - TF2 gyere gyorsan
  • bakvarnyu
    #1899
    én még csak most szedem, de ami kellene sztem : minimum gépigény , demó letöltési linkek , alapjáték megjelenési dátuma, infó , hogy a BF2 account átmenthető -e a 2142-be, kasztok , fegyverek leírása, telepitesi problemak. Tudod, amikre mindenki kíváncsi.
  • JaBaRn #1898
    Nem lesz olyan hu de szep, nem tudnal segiteni hogy milyen infok legyenek?
  • bakvarnyu
    #1897
    Hát azt sokan megköszönnénk.
  • JaBaRn #1896
    Azért egy faq-t összedobjak, vagy majd csinál az illető aki megcsinálta az eddigi bf-ek faq-ját?
  • JaBaRn #1895
    Oks,én le sem töltöttem mert nem tartoznak a kedvenceim közé a jövőbejátszódós játékok
  • Rusid
    #1894
    Itt nem a sok bug a zavaró, legalábbis nekem 3 óra játék után nem szúrt szemet túl sok, hanem egész egyszerüen a Battlefield sorozat megcsúfolásáról van szó.
  • JaBaRn #1893
    Van akinek a sok bug ellenére is tetszik a játék.
  • bakvarnyu
    #1892
    na fiam, neked meg mennyit utalt át az EA =)
  • bakvarnyu
    #1891
    hahaha , járunk szivi?
  • Rage47
    #1890
    húú ez a game naon állat, szuper feeling, szuper graf stb stb
  • gilaba
    #1889
    Sziasztok.Lenne egy gondom. Az összes szerveren amin punkbuster van kidob a szerverröl. Valakinek valami ötlete?... Előre is köszi
  • Zs0lt1
    #1888
    buzi-e vagy? :P
  • Paranoia
    #1887
    majd beállsz utána a sorba:)
  • bakvarnyu
    #1886
    szeretnéd mi a verbális arculcsapást, de nem fogtam mellé mert szeretem azt is;)
    csak hivatkozási alapnak nem állja meg a helyét a komor pálya atmoszféra.
    Végülis egy világvégi háborúról van szó ha jól értelmezem.
    de még csak most töltöm és közbe mulatok a sok fikázáson;)
  • Zs0lt1
    #1885
    lol bazdmeg.
    a poe-ban ezerszer jobb a játékmenet, jobbak a járművek, jobban lehet célozni, VAN játékélmény ezzel a szarral ellentétban, úgyhogy most KURVÁRA mellé fogtál! :PP
  • Rusid
    #1884
    Az biztos hogy elisszuk :).
  • bakvarnyu
    #1883
    nehogy leszedd
  • bakvarnyu
    #1882
    a POE2 pályák is baljóslatúak azt mégse basztatjátok;)
  • GSJinn
    #1881
    Nem értem mit szenvedtek ezekkel a torrentekkel. Ott az eadownloader max 1ora 30 perc alatt lenn van, de ha gyorsabbat akarsz keress ftp-t vagy valamelyik game ajánlo odlat (gamespot, fileplanet, gamershell stb...), vagy http elérhetöséget a googlibol. Taljátok felmagatokat, ha már fogat tudsz mosni, járni és beszélni is megtanultál, akkor ez sem lehet nehéz.
  • GSJinn
    #1880
    Jo lett volna ha a demo promotálja a játékot. Mert igy egy lebutitott valamitöl nekem nem lesz kedvem megvenni. Még a mézes madzagot sem huzták el az orrunk elött. Ebböl kiindulva rossz utra térek és megvárom a krekket... Abbol majd kiderül milyen is a játék, és hogy áldozok e rá valaha. A piárost is elbocsájthanák az EA tol nem csak a peccselöket.
  • uHs Gerzson
    #1879
    Inkább elbulizuk azt a pénzt bf talin
  • JaBaRn #1878
    Megcsinálom a faq-t, cska majd kéne egy kis segítség hogy miket tegyek bele.
  • K kutya
    #1877
    Hi! Mininován vann fenn egy 2.2 gigás Bf 2142-es torrent. Szedi valaki?
    Fake vagy nem?
    http://www.mininova.org/tor/444879
  • Paranoia
    #1876
    de tényleg:D
    Hm kör végén beszokott jönni,h milyen mappok lesznek.10db.Vannak szép,tisztább,világosabb pályák is.Sztem az a baj a mostanival,h olyan sötét elborúlt aztán kihat a játékélményreszvsz