16212
Battlefield 2142
  • JaBaRn #1794
    Adjatok linket a demohoz plz.
  • GSJinn
    #1793
    A veterán programban létrehozott accot hogyna lehet aktiválni a demoban? Ha ott egyáltalán lehet aktiválni. Ha nem akkor ujj accot kell készitsek?
  • Nwis86
    #1792
    De utálom az ilyen kizárólag online demokat, miért nem lehet berakni legalább 1rohadt pályát pár bottal, be se tudom állítani a grafikát mert állandóan kidobnak a szerverről, gondolom azért mert hogy sokat állok 1helybe és nem csinálok semmit.... de hát nem lehet rögtön profiként játszani (főleg hogy 1ik Battlefieldel se játszottam 10 percnél többet:) lehet ennek is ez lesz a sorsa mert felbaszzák az agyamat és letörlöm.
    Na most +próbálom végre belőni a grafikát úgy hogy menyen normálisan ha közbe nem dobnak ki, azt próbálok kicsit játszani vele végre, azé durva hogy már 3 órája leszedtem de kb 5 percet játszottam vele, legalább lehetne indítani saját szervert ahol próbálgathatnék és nem zavarnék senkit de én úgy vettem észre nem lehet sajátot indítani vagy csak én vok béna?
  • McKalton
    #1791
    oké
  • Vibri
    #1790
    nah majd akkor rátok keresek, jó lesz végre 7th-sok ellen játszani megint
  • kerek1224
    #1789
    Hardverigény kb ugyanaz, mint a BF2-é?
  • McKalton
    #1788
    már én is töltöm lefelé este nagy multi party lesz 7th-s klántársakkal már érzem :D
  • Mr Manson
    #1787
    ftp van már?
  • GSJinn
    #1786
    Nincs mit. Jo játékot!
  • sztechnika
    #1785
    Sztem faxa lett a demo!
    Akinek nincs még meg annak előre is jó játékot sztem nagyon cool
  • Laceeka213
    #1784
    köszi a segítséget
  • GSJinn
    #1783
    Végre valaki ir is rola valami konkrétat. Nam csak azt hogy xar vagy hogy jo, de indok nélkül. Köszi Vibri!!!
  • Vibri
    #1782
    Nah kipróbáltam én is, így 1 óra játék után elég jónak tűnik, nagyon sok mindent kijavítottak beta-hoz képest. Játékmenetileg így elsőre nekem jobban tetszik mint bf2, nem annyira hentelős, sokkal több a fedezék, harckocsis része meg egyszerűen fényévekkel jobb, hátulról bazookaval egy lövés még a lépegető is ( na jó 10% azé marad az életéből ) :) :)
  • Paranoia
    #1781
    Aki bf2zik ugyis fiázni fogja.../jogosan:D/aki meg nem jáccot vele még,annak befog jönni ez a új stilus.ennyi
  • bakvarnyu
    #1780
    írhatnál róla akkor bővebben.. mi a szar benne, mi a jó
    én még nem láttam de marhára kíváncsi vagyok rá
  • TS Zolly
    #1779
    Tapasztalata. De majd ti is rájöttök.
  • Beers
    #1778
    Megnézetem a demót, gagyi és ennyi!
    Akkor inkább a bf2!
  • bakvarnyu
    #1777
    ezt most tapasztalaból mondod vagy csak úgy benyögted?
  • GSJinn
    #1776
    Itt találod meg az ea downloaderrel letöltött dolgokat:
    C:\Program Files\Electronic Arts\EA Downloader\cache\(acountkönyvtárad)

    Amugy meg az ea downloaderböl is tod installálni a letöltött demot ha ezért kérdezted volna.
  • Beers
    #1775
    Gratulálok az EA-nak, ismét sikerült egy kritikán aluli játékot kiadni!
  • Laceeka213
    #1774
    lenne egy kérdésem ! az ea downloader hova tölti a fájlt ?
  • Laceeka213
    #1773
    ea downloaderrel lehet tölteni fent van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Paranoia
    #1772
    Ahogy láttam van egy csomó német szerver ugyhogy oda is beférünk:)Persze nem lenne rossz 1 jókis hazai server.
  • teddymac
    #1771
    lesz magyar server a napokban?
  • matyi08
    #1770
    én nem a legújabb directx-et tettem fel, hanem leszedtem a szoftverbazisról az áprilisi diretűctx-etm és azzal megy!
  • Supersix
    #1769
    Nálam csak iszonyat lagg van és úgylátom hogy másokat is kidobál rendesen játék közben!Egyébként szerintem optimalizáltak rendesen a 2-óta mert már a demo is menne full highba meg a töltés is sokkal rövidebb.Bár a régi accountomat nem tudtam használni mert nem tudtam kapcsos zárójelet beírni :(
  • Temporal Vortex
    #1768
    If you've been downloading the demo and receiving an error, EA has sent out an email today saying why this might be the case. Here's what they had to say:

    In an effort to reduce download times the Battlefield 2142 Demo does not contain a DirectX installer. Please be advised that in order to play this demo players must have Directx9 installed and should ensure that the d3dx9_29.dll is present in your C:\WINDOWS\system32. We look forward to playing online with everyone. See you on the Battlefield.
    So everyone make sure they get the latest version of DirectX 9 to avoid any unnecessary problems.

    Egy szó, mint száz, a legújabb DirectX kell a demohoz.
  • teddymac
    #1767
    Siekrult Ati eredeti driver+uj directx
  • teddymac
    #1766
    Nekem eredeti driver van fent de nem megy !!!
    Ha már most gond van mi lesz ha kijön a játék :)

  • teddymac
    #1765
    d3dx9_-dll vagy mi a gond ! ez directx hiba?
  • Newfronter
    #1764
    Nemtom, én letöltöttem a legújabb frissítést az MS honlapjáról.
    De nálam más a probléma. :S
  • Looserke
    #1763
    tényleg van valami directx gebasz?
  • Newfronter
    #1762
    Igen, viszont a Control Center meg elszáll, de már megy a játék a gyári driverrel.
  • Mr Manson
    #1761
    ftp?
  • ingy3nfr3g
    #1760
    az pci modnak hangzik... alaplapi driver fennvan?
  • Newfronter
    #1759
    Valószínű hogy az Omega driverrel van god, legalábbis az AGP gyorsítás 0-án van, alapból 8x-oson kellene lennie, de felrakom majd a gyárit és azzal sztem jó lesz.
  • Looserke
    #1758
    mi volt az?

    csak hogy ha másnak is előfordul, akkor tudjuk...
  • Newfronter
    #1757
    Köszi! Rájöttem mi a baj, majd du megoldom.
  • Looserke
    #1756
    egyébként a gépigény változott a BF2-óta?
  • kBagyula #1755
    Szeva!

    Nézz itt szét probléma ügyben: link, mivel ez tök ugyanaz - csak más környezetben - mint a BF2 ezért a problémák természete is hasonszőrű lehet.