16212
Battlefield 2142
  • Rusid
    #1875
    Hát én is kipróbáltam. Ha ilyen lesz a teljes is akkor ennek tényleg kakukk. Futni nem lehet, mert állandóan lemerül a srác aksija, lőni lehet, de nem érdemes. A járművek szerintem nevetségesek, de a tank legalább nem sérül már minden bukkanón ez pozitív. A kidobálós okosság biztos nem marad a véglegesben ,szvsz. csak accontszerver probléma. A hangulat se tettszett, valahogy nem tudnak megfogni ezek a villogó össze vissza kacsázó gömbvillámok, hogy valami pozitívat is mondjak a titan mod nagy ötlet. Szerintem ezt a szemetet még a bf2 is űbereli, pedig ez nálam nagy szó. Pedig szeretem a scifit, csak nálam nem arról szól ,hogy szines villogó baszványok jönnek ki a fegyverből meg minden úgy néz ki minha az orosz dizájnipar újraéledt volna 2100 környékén, de komolyan nálam a járművek kinézete kritikán aluli, úgy néznek ki mintha egy kókler hegesztő szabadidejében barkácsolta volna. Szerintem ez így ebben a formában egy kiegnek elmenne, bár annak is gyenge, de az biztos, ezért már nem fogok kipengetni 12000Ft-ot.
  • JaBaRn #1874
    Már leírtad 3szor hogy szar a pálya :D
  • sztechnika
    #1873
    Ez a map egy NAGY SZ*R.
    Csalódtam benne,de tudtam,hogy ez lesz.
    Teljest várom mert ott derül ki a végső itélet
  • TS Zolly
    #1872
    Ezzzel? Én??? Játszak??? Soha! Nem, nem soha!
  • felpillanto
    #1871
    ah
  • Zs0lt1
    #1870
    álmodj királylány :D
  • armageddon666
    #1869
    huhh... megnéztem az igényeit... nicns meg az ajánlott... majd eredetit megszerzem...
  • armageddon666
    #1868
    :S gyorsabb helyet nem tudtok? csak 120-130KByte/seccel szedi :( 8 órát akarja tölteni... nekem olyan kell ahol a full 300+KByte/seccel Dánlódolhatok :D
  • JaBaRn #1867
  • JaBaRn #1866
    Látom hogy klánban vagy, de attól még nem tetszhet :)
  • Yan
    #1865
    viszont szépek a gólok ;)
  • JaBaRn #1864
    Már adtam neki, habár mindjárt kérdezi hogy itt hol:D
  • Zs0lt1
    #1863
  • Zs0lt1
    #1862
    kicsit olvass lejjebb akár 1-2 oldalt. Lesz link.
  • Yan
    #1861
    nézz rá picit a lógómra!
    sztem a nem "ujaknak" mindent elárul. ;)
  • JaBaRn #1860
    Ne legyél már ennyire hülye, keress magadnak, mi megtaláltuk.
  • Yan
    #1859
    ezért kár volt fáradnod.
    ilyen "A lap nem jelenithető meg" c. képet én is tok csinálni a játék nélkül is. :)
    (de mé pont 4-et?)
  • JaBaRn #1858
    nézd csak, ennyit kellett volna beírnod, és a legfelsőről töltheted is :)
  • peti94
    #1857
    de olyat ahonnan lehet tőteni
  • JaBaRn #1856
    link ennyi idő alatt megtaláltad volna google-ben.
  • peti94
    #1855
    tőteni
  • JaBaRn #1854
    Ha nem tetszett neked a bf2 akkor ez sem fog :) ha meg igen akkor próbáld ki.
  • peti94
    #1853
    adjatok lécci linketr
  • Yan
    #1852
    tőteni, vagy nem tőteni? Ez itt a kvessön.
  • JaBaRn #1851
    link
  • peti94
    #1850
    valaki adjon lécci linket hogy honnan lehjet leszednmi a demót
  • Vibri
    #1849
    alig jók a linkek
  • JaBaRn #1848
    Bf2-t nyomtam egy évig de már megbántam, mert a plecsnikért játszás függőséget okozott...
  • Smuge
    #1847
    Nem tudom mi bajotok van vele , szerintem nem lett rosz. Cyber hangulata nagyon ottvan, hangok jok. BF2 után furcsa persze . Nem tudjuk elképzelni a távoli jövöképet amit ez a játék elénk fest és emiatt talán szokatlan még. Ne feledjétek , ez még csak egy demo , ezekkel a pályákkal. Bele kell jönni és jo lesz! Pár kép amit készitettem:
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
  • Vibri
    #1846
    Sprintet tényleg baromi rövid ideig lehet használni, de lehet valami térdprotézist vagy mit :) unlockolni, és akkor jóval több ideig lehet majd rohanni. Alapfegyverek szerintem is gyakorlatilag használhatlanok,( le merem fogadni ,hogy ez volt a célja a fejlesztőknek ), de lehet majd minden kaszthoz többet is unlockolni, gondolom azokkal majd valahogy ölni is lehet,legalább is remélem :). A squad leader is tud majd több hasznos dolgot megnyitni, mint pl mobil spawnpont. Szal így minden kütyü nélkül a demoban nem igazán lehet még látni hogy milyen is lesz majd a játék teljes valóságában. Csak ezzel az a gáz ,hogy ezt megtudjuk ahhoz meg kell venni az eredeti gamét, , ha csak nem lesznek unlockos crackelt serverek is kezdetben.
  • uHs Gerzson
    #1845
    Na, miután kivágot a demo az asztalra gondoltam írok. Hangok jók de ezt bétában már megtapasztaltam. Még mindig 1 tár 1 ember, néha nem akart sprintelni, amikor én azt nyomtam neki. Tankok gránátja mindig jobbra vagy balra ment, ahelyett hogy egyenesen előre, lépegetők jó mókák egy ideig, Sokszor volt gondom hogy egyszerűen elvesztette az Ea-vel a kapcsolatot a játék ezért még a játékból is kilépet. Az hogy egy Anti tankkal lefelé kell lőni, hogy egyáltalán eltaláljak egy tankot nevetséges. A táj és a környezet néha sivár máskor kellemes. Hát a repülők fizikáján lehetett volna mit javítani.

    BF2-s felszerelés simán veri a BF2142 cuccot. Én biztos kimaradok, abból hogy az EA-nek pénzt adjak ezért a játékért.
  • JaBaRn #1844
    Lesz még a bad company. vagy pcre nem?
  • teputele
    #1843
    Igen igazad volt , de látnom kellett , meg kellett tapasztalnom , hogy milyen szennyet adtak ki ! Sajnálom , hogy ez lett a vége a BF sorozatnak
  • neménvoltam
    #1842
    melyiken? én benne lennék
  • Beers
    #1841
    Én mondtam!
  • teputele
    #1840
    Ez a BF sorozat megcsufolása , ez egy szenny , nem mélto a BF sorozathoz ,hát ennyi volt...EA elintézte ezt is !
  • McKalton
    #1839
    Szerintem nagyon jó lett a game legalábbis a demo alapján. Összekéne röffeni magyaroknak páran egy szerveren mit szóltok hozzá? Vmelyik németen pl. Na a 7th-ból próbálgatjuk a demot
  • Me0w
    #1838
    Birodalmi lepegeto? Szerintem te eltevedtel egy picit, ez nem a Battlefront...
  • raymond01
    #1837
    Nekem megy szépen, csak szerintem nem lett vmi pörgős! Próbáltam megfejteni a lényeget mit is kellene csinálni, de nem olyaan egyszerű mint az UT2004!játszottunk vagy 20 -an de csak szaladgálta össze-vissza és mire találkoztam az ellenséggel, egy birodalmi lépegetőssel, kilőtt egyből! Ez nem is lenne gond mert gyakorlás után lehetne nyomni ezerrel, de sztem nem vmi tuti a game!
  • banplz
    #1836
    valaki csinálhatna egy Faq ot