107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Nagy01
    #9472
    Akik már előrendelték, már holnap megkapják (Németo.ban) ..de 5.én startolnak a serverek..szal addig csak offline tudják tolni..vagyis ha 5.én már lesznek szerverek akkor meg kell hogy jelenjen nállunk is.
  • Szabi1991
    #9471
    legyen igazad..
  • Nagy01
    #9470
    Meg nállunk : D
  • Szabi1991
    #9469
    amugy ugy néz ki hogy 5.én (hétfőn) jőn ki a németeknél.. (amazon.de)
  • Nagy01
    #9468
    5.-n már lehet szaladni a cd-galaxisba =D
  • Szabi1991
    #9467
    ugyanazez volt a nfsc-vel is..
    mindenki anyázta a GémSzaros srácot , aki a kezében vigyorgot a dvd-vel :)
  • TyPhooneDave
    #9466
    nemazééé gyerekek,de ilyet még amióta számítógépem van,nem nagyon láttam,hogy úgy várjuk már (az eredetit!!!!!),mint a messiást,és az is bombahír,hogy vki felrakta a fényképét
  • TyPhooneDave
    #9465
    a második már nem. hmmm,egész okosat adnak. 100%os pénzvisszatérítés nincs benne?
  • Szabi1991
    #9464
    "Die Online-Funktionen sind allerdings derzeit noch nicht verfügbar, was darauf hinweist, dass der offizielle Release doch erst für später (letzter Stand: 5. März) geplant ist."
  • TyPhooneDave
    #9463
    ez ua a kép,amit repaer nem sokkal előbb majdnem belinkelt..
  • Szabi1991
    #9462
  • Szabi1991
    #9461
  • kaposi1
    #9460
    Tiz perce beszeltem a forgalmazoval telefonon. Szeretnek tartani a Marc 16-ot. Elobb ne is varjatok. Nem rajtuk mulik hanem az Atarin.
  • Kit--Kat
    #9459
    Először Is nem kell sírni mert pl a GTA San Andreas itt jelent meg a világon 1. Legalábbis tudtommal a megkjelenés előtt kb 5 nappal mentem átvenni. Még amcsiknál sem jelent meg. Ne kérdezzétek hogy....
    Másodszor, nagyban függ magától a forgalmazótól is, hogy mi mikor jön.
  • The Protector
    #9458
    Havernak akinek segíteni szoktam az életbeli dolgaiban,hálából szerez nekem a boltból pár példányt amiből kérek.Nem tudom ő honnan szedi de szerintem lopott ,és nem ő lopja.Egy csomó eredeti gamem van.Majdenm csak az van.Majd onlinon találkozunk ha meglesznek a gép cuccaim.A mostanival azt mondják nem menne hól p4 2Ghz 256ram Radeon9600 256Mbram.
  • Sheltem
    #9457
    576 egy vicc...

    cdgalaxis infójára lehet adni valamilyen szinten(nem nem fizettek le engem, hogy reklámozzam őket).
  • razz
    #9456
    az 576 osok akkora lámák!
    ösze visza mondanak mindent
    már nem si tom mien játék volt de mentem megkérdezte miko lesz
    mondja jövöhéten megyek visza jöv héten erre.talán jövöhéten hoznak.
    ezt kb 2honapig nyomaták.és csak aztán lett
    de a carbon collectorali s ez volt már a sima két hete boltban volt a collectors baszot jönni
    de ök mindig holnapot mondtak.
    hát ha uk16.akko mivel ez egy jelentéktelen ország valszinü mégkésöbb.
  • zoli122
    #9455
    HÖH nekem azt mondták az 576-ba hogy hétvégén vagy jövő hét eleje lessz (576osok gyakran hazudnak de majd megláttyuk)
  • wander01
    #9454
    zsir. megint eqrok akkor egy tizest a honapban. ehh
  • berett81
    #9453
    Németeknél megjelent ha jól láttam!
  • gduck
    #9452
    Többen írják hogy már játszanak vele (tegnap néhányan panaszkodtak hogy még nem tudnak online játszani) Több helyen holnapi napot mondanak megjelenésre, de UK-ban pl. csak 16-án fog kijönni... Nálunk meg még nem tudni (sztemcsak ünnepek után, de ezt már lertam tegnap csakhát kitörölték mint majd eszt a hozzászólást is)
  • reaper5687
    #9451
    Állítólag már van akinek megvan, azt írta az ATARI-s fórumon, hogy Hollandiában vette, nemtom hihető-e?
    http://fsfikke.com/images/tdus.JPG
  • gduck
    #9450
    A törlős, anyázós, gecizős hozzászóláshoz csak annyit, hogy a FAQ-t aktualizálni is kellene!
  • Bence9292
    #9449
    Nekem is elárulhatnád, hogy mi okból kifolyólag
  • TyPhooneDave
    #9448
    nem akarod véletlenül eladni nekem az Egyiket beszerzési áron??
  • kaposi1
    #9447
    Mi okbol kifolyolag?
  • TyPhooneDave
    #9446
    yupee köszöntem, akkor zura lesz
  • The Protector
    #9445
    Kapni fogok egy-két eredeti példányt inygen.Juhhéééé.
  • kaposi1
    #9444
    Mar reg kesz van csak az Atari szarik kuldeni a seven M-nek a szukseges anyagot. Nem javitgatnak azon mar semmit.
  • reaper5687
    #9443
    Minél később jön ki, annál kevesebb hiba lesz benne
    Amúgy is mostmár nem húzhatják nagyon sokáig
  • razz
    #9442
    február 28 van
    és még mindig nem jácunk!
    anno ugy tudom november majd február 13.lassan csoda lenne a március is
  • reaper5687
    #9441
    Hát az úgy lesz, hogy van benne szűrés arra, hogy csak az ismerősöket mutatja a térképen :D
    Azt, hogy a bandázás hogy megy azt nem tom, mert csak azokkal tudsz chatelni a gamen belül, akik a közeledben vannak, úgyhogy szerintem skype, vagy valami kell hozzá. Persze ha már egy klubon belül vagytok, akkor onnan már lehet szervezni bandázást, meg versenyt , ha meg csak bandázni akarunk, akkor meg lehet majd akárkivel is, pl találkozol valakivel, akit nem is ismersz, akkor mentek együtt, akkor csatlakozik még valaki, és így tovább. Ki van ez találva. ÉS online sokkal jobb a sima Cruise, mert nem üldöznek a rendőrök. Ez akkor jó, ha csak álaltkodni akarsz főleg
  • TyPhooneDave
    #9440
    reaper,mesélj már,hogy van ez az on-line rész,pl ha be leszek jelentkezve a szerveren meg te is,akkor honnan tudjam h fent v-e és tudok e veled lógni!! Vagy egyáltalán h hol vagy azon a csekélyke kis szigeten!!
    és ha 100 ismerős van fent,akkor lht majd bandázni?????? vagy azt is csak maximum akárhányan,mint a versenyben??
    on.line-ban egyáltalán lesz sima Cruise????????
  • TunerX
    #9439
    Törölj, hátha észhez térnek, ha meg nem, akkor szerintem a bezárás sem lenne a legrosszabb megoldás, mert akkor mindenki átvonulna az OFF topicba nyomni a baromságokat.
  • Sland
    #9438
    És érted, ha meg törlök, akkor mindenki anyázik, hogy milyen geci vagyok.
    Az OFF topicot senki sem használja, az csak dísznek van.
    60x le lett írva, hogy van gépigény a FAQ-ban, hogy ne kérdezzék meg 100x hogy x gépen futni fog e ez a szar. De leszarják, mert lusták visszaolvasni, belenézni a kurva FAQ-ba. Inkább minden szart megkérdeznek, de basznak utánanézni.

    szerk: de leszarom, törlöm az összeset a ****-be
  • TunerX
    #9437
    Folyamatosan olvasom a fórumot, és sajnálattal kell látnom a hüylébbnél hülyébb kérdéseket. szinte minden 10. hsz arról szól, hogy hogyan menne az én xy gépemen. Egyszerűen förtelem már ami itt megy, szal megértem teljes mértékkel Sland-et.
  • gabesz012
    #9436
    Mi az, hogy belső tuning? Nem, szerencsére nem lehet tuningolni, csak a gyári felnik közül lehet választani, meg a gyári festések közül, aztán később lehet másmilyenre fényezni különböző boltokban (de nincs ördög segge, meg angyalka szárnya festés...). Teljesítményben meg level 1,2,3 van. Szvsz. azzal a géppel felejtős. Nálam is csak 800*600-ban élvezhető...
  • The Protector
    #9434
    hy.Ebben a játékban a belsőn kívül a a kocsi kilsejét is lehet tuningolni?Új kipufogoó,karoszszéria meg festések?Hogyan menne ezen mert szeretném eredetiben megvenni a játékot és nem akarok rákefélni:P4 Celeron 2.0Ghz 256mb ram radeon 9600 256MbVram?
  • gabesz012
    #9430
    Hali!

    Már régen írtam... Tegnap megvettem a Maserati Mc12-est, pöpec a verda, bár azért kicsit sokalltam érte a 750 ezret. Na mondom ezzel végre megcsinálom a Maserati-s időmérőt (GranSport-al csak bronzra sikeredett), aha szép álom volt... Akárhogy tolom neki, 10-15 mp-vel lemaradok a gold-ról (természetesen level 3-as tuning van rajta). :S A másik meg a Tantulus időmérő. Ááá, ez a két verseny elég szopatós. Meg még van egy speed race, amit képtelen vagyok megcsinálni, az is champion verseny. Bár szvsz. Tantulust Murcival(mivel az A-sok közül ez az egyetlen ami nem akar állandóan megpördülni egy nagyobb gázadásra) le tudnám nyomni, csak nincs ennyi időm...
  • Nagy01
    #9429
    bezony..nagy haverok