107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • tmisi
    #9428
    Elég jó viszonyba lehetsz a CD Galaxissal, ha "hi"-jal köszöntök egymásnak.
  • Nagy01
    #9426
    Hehe lol.Ma felhívtam a cdgalaxist..meg akartam kérdezni hogy mikor lesz raktáron a TDU ..íme a beszélgetés:

    -hi
    -hi
    -A test driv..
    -Nem tudunk pontos dátumot mondani

    nem is engedte befejezni a mondatomat xD biztos nem én kérdeztem először:D
  • Leky
    #9425
    Hát elég későn ébredtél.
  • gudman
    #9424
    Kár,pedig igéretesnek túnik a képek alapján aért kíváncsi lettem a játékra.Kár hogy a bétáról lemeradtam!
  • berett81
    #9423
    Mijé van hogy a krautoknál hivatalosan hamarabb jelenik meg?Ez nem igazságos!A Nagy Európa más nemzetei is megérdemelnék hogy kezükbe vehessék e remeket az Úr 2007 évének márius hó 5-én!
    Igazságot a népnek és nekünk pláne!
  • tmisi
    #9419
    Béta van, demó nincs.
  • bertino
    #9418
    masszív árkád
  • gudman
    #9415
    Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de izkább arcade játék vagy szim??
  • wander01
    #9407
    7300 GT akár agp-ben is
  • báttyó02
    #9405
    hát a régi karimból kiindulva(radeon9600) 640×480minden minimumon sokszor zavaró szaggatsokkal csak :S
  • reaper5687
    #9404
    Abban én is benne lennék :D Corvette-el, és Camaro-val :D
    TyPhooneDave, akkor te leszel a klubom alelnöke
    Amúgy szerintem is megéri újat kezdeni, például nekem amikor elszállt a save-em, egy nap alatt összeszedtem a kedvenc vasakat újra , amúgy meg mi lenne a kihívás? Különben is a Teljes egészen más lesz mint a BETA, pl új vasak, meg új challenge-ek. Pl lehet, hogy a G-s küldiket egy Countach-al csinálom meg
  • bertino
    #9402
    sztem meg ez pont ugy jó :|
  • DJ Skyline
    #9401
    ezt a mósön blör efektet ugye kilehet kapcsolni!? :|
  • bertino
    #9400
    "príma ötlet pajtás"
  • Atti12
    #9399
    ha már a klánoknál járunk, lehetne old timer klán is :D (camaro,shelby Gt)
  • gabf1
    #9398
    Én csak annyit mondok, h haljon éhen aki kitalálta a tantalus-t
  • gduck
    #9397
    Ha jól tudom, akkor max 7 emberke "kapcsolódhat" hozzád Online... Azaz max 8 motoros fog egyidőben a csapatban repeszteni...
  • TyPhooneDave
    #9396
    nyilván akkor nem sok értelme lenne a fullnak,akinek van béta-profilja,ennyi erővel csupán az on.line regjét kellene megjavítani..
  • DJ BP
    #9393
    (persze ez csak akkor valósul meg ha a Beta profil megy majd a fullal)


    Minek? Versenyzel 1 napot, és már megvan az 500e... Minek azonnal klub? Én még egyszer elkezdm, azért játék
  • zoli122
    #9392
    Lehet én is nyitok klubbot de az csak Ferrari klubb lessz vagy McLaren és esetleg motor és olyan 500e$ fogom megvenni vagy eladok valamit és akkor több lóvé is lessz majd (persze ez csak akkor valósul meg ha a Beta profil megy majd a fullal)
  • AntiHero
    #9391
    Akkor legyen 100 tag + 1
  • reaper5687
    #9390
    Hát én is fogok Klubot alapítani, bár én inkább úgy vagyok vele, hogy minél többen annál jobb :D
  • zoli122
    #9389
    SZtem is jó ötlet ez a motoros dolog csa kevés a 10tag :S
  • AntiHero
    #9388
    Képeket azér szeretnék hogy ha csinálunk movit ott felhasználéja beutatáskor.Kérem kapcsolja ki!
  • Sland
    #9387
    Nyugi mááár!
  • TyPhooneDave
    #9386
    wááá,deh zura lenne éjjel esőben driftelgetni,a töbiekkel,esetleg épp arra járó Néz Elődökkel tiszta F&F múvit lehetne csinálni
    úúristennn,mikor lesz már a Media polán a gén,nemmmbííírommmm
  • dzsiii
    #9385
    a mocis klubhoz: 10 fö? az marha kevés sztem...meg pl nem biztos h mindenki csak versenyzett és versenyzett, lehet h vki csak az "ize miatt" szeretne mocis klubtag lenni egy-két jo kruzingolás miatt. ezt is vegyük figyelembe sztem...a kép nem lenne roszz ötlet de felesleges szvsz, de mért is ne? most igy ennyi jutott a fejembe :)
  • Leky
    #9384
    Gondolon ezeket kell felülírni, de elötte biztonsági mentés javasolt.

    c:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\FX\Weather.ini
    c:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\FX\WeatherDesc.ini


  • DJ BP
    #9383
    tdu-central.de-n láttam, de sztem már nagyon rég ott van ez a kép, szóvalsemmit nem jelent :)
  • DJ BP
    #9382
    de mivel világítasz? :) igazi sötétséget akarok, reálisat,ahol vakít a szembejövő :), meg a lámpa is reális. Nem úgy mint anno nfs4-ben, ahol lámpa nélkül is simán elláttál :)
  • DJ BP
    #9381
    nagyon remélem, hogy azzal simán megy!! Nekem 512-es mikrohullámú van, áprilistól lesz csakerrefelé kábel, 2Mbit, de csak működni fog addig
  • berett81
    #9380
    Ezeket az ini file-et hova a pinyóba kell bemásolni?Nem tok németül se :-)
  • Leky
    #9379
    Éjszakai mód van hozzá.
    Ime: letöltés
  • gabf1
    #9378
    1280-as nettel már lehet kezdeni vmit online-ba?
  • DJ BP
    #9377
    én sem, de éjszakát meg esőt patch formájában ígértek, de én nem hiszek benne
  • k8bal
    #9376
    Ugye a BETA-ban nem csak én nem találkoztam esővel?
    Esős kép
  • zolo
    #9375
    Lehet már volt a kérdés , csak nekem most jutott eszembe 2 hónap után:
    Anno toltam az első bétával,és online módban nem voltak zsaruk az utcán.Ez javítva lett a 2. bétában?
  • AntiHero
    #9374
    Pontosan.Tényleg hány óra...?

    Visszatérve a Motoros Klubhoz.
    Aki akar jelentkezni annak egy fényképes bemutakozó levelet kell küldenie nekem.Legyen a max fő egyenlőre 10!
    A levélbe kell egy kép a motorodrol(te is rajta lehetsz)Pár adat magadrol(Statisztikák, versenyeredmények, kihányszor nyert).

    A klubbot majd ha kiadják a játékot akkor fogom meg alakítani.
    Adig összeszedek 10 főt akiket biztosan felveszek majd.(később jöhetnek új tagok!)

    A tervem ezzelé egy jó kis motoros clánt alkotni akikkel lehetne jó videókat csinálni majd!
  • berett81
    #9373
    Miért van hogy az Atari hivatalos oldalain mindenhol más dátum van a megjelenésre?Lehet hogy európa különböző országaiban máskor jelenik meg?Mert ha ázsiában vagy ausztráliában máskor jelenik meg még megértem!
    Vagy csak kamuzik mindenki és közben fingjuk sincs hogy, "hány óra van"!
  • wander01
    #9372
    meg lett :)