107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Kit--Kat
    #9371
    Miért nem emltíetted meg nekik a Beta teszt alatt?:P
  • DJ BP
    #9370
    rendszám egyforma mindenkié... sajnos, megcsinálhatták volna pedig, nem is értem miért nem került bele
  • AntiHero
    #9369
    Jaja az nem rossz ötlet.Kéna valami jó kis TDUs motoros kép amit a logóhoz felhasználnék!
    Na de most megyek megnézem a GUMBALL 3000 Moviet.
    Sok test drive meghozta hozzá a kedvem
  • Kit--Kat
    #9368
    Lehet valami megkülönbözetető jelzés bevezetni, mondjuk speciális rendszámtábla, 1 apró matrcia vagy ilyesmi?!
  • reaper5687
    #9367
    Én csináltam a BETA-ban egy klubot, annyi az egész, hogy Veszel egyet, innentől te leszel annak az elnöke, és meghívhatod azokat akik a Friend List-en vannak. Persze ők is kérhetik azt, hogy beléphessenek. Az elnök kiválaszthat egy alelnököt is, hogy ha nem elérhető, akkor legyen aki felvegye a jelentkezőket. És a klubból lehet szervezni versenyeket a klubtagoknak is, bár azt nem próbáltam. Jah asszem csak annak kell fizetni aki megveszi a klubot, van 250e-750e-ig, legalább is én iyleneket találtam, nekünk egy 500e-es vol
  • AntiHero
    #9366
    A Rendőrkocsos nagyon nagy:)
    Klubb alakitáshoz én nem értek!(de most még gondolom nem is lehet csak elméletbe)
    A logót én megrajzolom ha akarjátok.Legyen egy maximum fő limit is!
    JA és egy oldalt is csinálhatva valaki és majd mikor neten nyomjuk 1000x el akkor csinálunk fajintos videókat
  • TyPhooneDave
    #9365
    állat képeknagyonnnagy-Fcuk Police
  • Synit HUN
    #9364
    A motoros klub nem lenne rossz.
    Egy kis pimaszság:

  • dzsiii
    #9363
    én terveztem mocis klub alapitását, de ha más alapit mocis klubot azt sem bánom.:) esténként majd jokat megyünk:)
  • w77d
    #9362
    Bocs, gondoltam hogy hibát követek el, de megpróbáltam. Azért kellemeset csalódtam bennetek, hogy válaszoltok rá, még akkor is ha valaki gúnyosan teszi ezt legalább vette a fáradtságot, hogy írjon valamit
  • bertino
    #9360
    hát ezt se tudom hol hallottam eddig 1x is... :D
  • AntiHero
    #9359
    Táényleg akar valaki motors klánt alakítani?
    Én benne lennék Kawasaki ZX-10 R el:)
  • TyPhooneDave
    #9358
    gyerekek,mit tudtok a klánokról???
    van már vmi komolyabb magyar klán???
    mik a feltételei a klánalapításnak (pénz,küldetések..stb)
  • gduck
    #9356
    Ja, és "természetesen" a HDR-t nem lehet bekapcsolni, mert valóban "megöli" a kártyát! 1280x1024, FULL és semmi "hókuszpókusz" (noHDR, noAA, noAF, ....)
  • gduck
    #9355
    1 hónapig nyomtam a closed bétát 6800GT-n :D
  • OLIII
    #9354
    Tudod mikor megy majd a TDU HIGH on egy 6800-on, ugyan már még viccnek is rossz, maximum medium beállításokkal. A 6800 at úgy megöli a HDR mint annak a rendje, ha bekapcsolod azonnal 15 fps ről indulsz jobbesetben. Nem alaptalanul beszélek, mivel én rendelkezem egy 6800 GT vel (AGP-s), és az biztos, hogy high on nem fogok a TDU val játszani, az hétszentség.
  • gduck
    #9352
    OFF: A német Atari oldalon az elmúlt 1 hét alatt 1-16-8-5 voltak a megjelenési dátumok... Elég képlékeny a dolog, a lényeg: jövő hónapban kijön :D
  • AntiHero
    #9348
    TEST DRIVE UNLIMITED PC MOVIE
  • gduck
    #9347
    Az "ajánlott" konfigon 1024x768, HIGH, NoAA beállításokkal játszható!
  • Sland
    #9346
    Nem tök mindegy neked? Ajánlott azt csá! Ott a gépigény tessék használni.
    Nem vagyok jós, nem tudom megmondani, hogy egy X konfigon milyen felbontásban, milyen beállítások mellett fog futni a játék! Próbálja ki mindenki, aztán tudni fogjátok hogy hogy ment!
  • buldozer99
    #9345
    of de odabasz a logod:D
  • naqua
    #9344
    Akarmilyen szuperautokkal is van telepakolva ez a TDU nalam a favorit az mindig a Ford GT lesz.Egyetlen egyszer lattam eletemben eloben Janos-hegyen.Lakik par szegeny ember arrafele ;].
  • razz
    #9343
    sland amit irtál hogy ajánlot konfig.na csak az kérdés az alat mit értesz hogy ezzel fullon menne?vagy normál/közép?
  • Nagy01
    #9342
    Nem lehet tudni ...ezek csak tippek..vagyis az is lehet hogy 1.-jén jön ki..de az új infó szerint 5.-én
  • razz
    #9341
    nagy ez tuti?
  • razz
    #9340
    de most öszintén
    1-2,5,8,16?
    dönsetek má
  • Nagy01
    #9339
    Új hivatalos megjelenés: 2006. 03. 05.
  • Sland
    #9338
    Ezt az elindul, nem elindul témát be lehetne fejezni?

    Van gépigény a FAQ-ban és elég sokszor le lett írva, hogy a "Ezen a gépen menni fog?" témát mellőzük!

    Kösz a megértést, és a hasonló kommenteket ezentúl törlöm!
  • báttyó02
    #9337
    azon el sem indul
  • wander01
    #9336
    ha HDR-t nem raksz rá akkor mindent maxra téve 1280-ban tökéletesen megy. persze ha nincs a halálán a windozod :]]
  • Truck Driver001
    #9335
    Hogyne lenne.
  • AlieN911
    #9334
    Persze.. 600x400 8bit extrahiperszuperlowon elmenne..
  • w77d
    #9333
    Sziasztok! van esélyem valami szépet kihozni ebből a konfigból: Nvidia Geforce 7900gt, AMD Athlon 64x2 Dual Core, 2giga memória?
  • vass17
    #9332
    Elindul minimumon...Nekem a videokártya ugyanaz és a ram csak 512, és így is ment....
  • wander01
    #9331
    valoszinüleg elindul de csodát sztem ne nagyon várjál...
  • theodor
    #9330
    Úgy hallom, hogy sokan azt mondják, hogy szaggat a gamma.Nekem egy Athlon XP 2500+,ATI 9600 PRO, 1Gb RAM van valakinek ehhez hasonló gépe amin ezzel a játékkal játszik az legyen már szíves és mondja el hogy megy e vagy sem.
  • zoli122
    #9329
    khm valaki elöbb mondta hogy 16-án jelenik meg ls asszem az is ATARI volt :D
  • JohnnySmith
    #9328
    Hardwireden:

    "Test Drive Unlimited: Minimális késést jelentett be az Atari. Március 1. helyett nyolcadikán érkezik. "
  • bronco
    #9327
    Nem valószínű, de érdemes megőrizni.
  • reaper5687
    #9326
    Jó is az