107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AtiRadish
    #9722
    Kossz!!
  • [HUN]FaTaL
    #9721
    8G
  • Frenzy9
    #9720
    pontosan 7191mb
  • báttyó02
    #9719
    8giga
  • [HUN]FaTaL
    #9718
    ingyen kaptam havertól régi kártyám egy r9200 volt nincs most pénzem ez van:(
  • AtiRadish
    #9717
    Lecci valaki nezze mar meg mennyit foglal a jatek feltelepitve!
    Nincs most tul sok helyem es, tudni szeretnem mennyit pucoljak
    Elore is kossz!
  • Dante73
    #9716
    Én, húzás nélkül, teljesen minimumon 800x600, minden low, de mégcsak próbálgatom. Holnap megnézem meddig lehet felvinni, sztem a mediumot bírni fogja 800x600-ba.
    Patchról, ami az uninstal, meg a kormányproblémákat orvosolja nincs hír?
    Csak azé' kérdem, me'nem beszélek külföldiül, és itt hátha van 1-2 tájékozottab tag...

    Üdv; Dante.
  • hykao #9715
    Folytatva a "szenvedést" :P ...vajon mennyire valószínű, hogy a végleges verzióban bennehagyták még azt a nyílt bétában kiderült hibát is, hogy uninstallkor törli a C: főkönyvtárban található fájlokat? ...

    (akárhogy is legyen, de nagyon remélem, hogy ez nem a végleges verzió...)
  • Microcosmos
    #9714
    Nekem minden csutkán van ,és tökéletes Momo kormánnyal.
  • V43 1105
    #9713
    Fraps
  • kaposi1
    #9712
    Szia!
    Mennyire kellett visszavenned a grafikat?
    Kozel azonos a gepunk parameterei.
    AMD 2800+,geforce6600+rivatunerral tudomhuzniGt szintig,1giga ram
    Legyszi valaszolj.
  • raymond01
    #9711
    mivel tudok kivenni képeket a játékból?
  • raymond01
    #9709
    néztem a linket, ez most komoly benne van a birtok?
  • TyPhooneDave
    #9707
    most adtam el Reaper-nek ezt a kormányt,az enyém volt és neki is ugyanezt csinálja !!!
  • Sland
    #9706
    Személyeskedést, okoskodást be lehetne fejezni!
  • Dante73
    #9705
    Sziasztok!
    Ha a kormányt rákötöm, (Saitek Racing Force wheel - Hiába Saitek, nem ócska.) játszhatatlan lessz a játék. Lemegy az FPS 1-2-re, mindent rosszul jelenít meg, stb...
    Erre létezik megoldás? Vagy 1 tapasz ezt javitani fogja vajon?
    Apropó, sztetek mikorra várható 1 jó tapasz?
    Amúgy AMD 2600+, geforce6600, 1Giga ram, röccmentes, igaz, a grafot lehúztam...

    Dante
  • grebber
    #9704
    Megis találtam.Robin Master birtokához utmutatás!
  • grebber
    #9703
    Régebben volt berakva térkép ami jelölte a birtokot!
  • CitizenX
    #9702
    Ja, nekem a fékezés tűnik kicsit elnagyoltnak, bár van, amikor jól jön a satuzás. :)
  • CitizenX
    #9701
    FX karesszal ne is várj többet szerintem. Sajna az a széria már megjelenésekor idejétmúltnak számított. :( Az én konfigomon közepes beállításokkal is nagyon szép a megjelenítés, pedig csak egy tré 6600 GT-vel tolom, 2.8 ghz-s intel procival, egy giga memóriával.
  • 3P
    #9700
    Rájöttem, hogy mi fogott meg a játékban... ;)

    Az egyik kedvenc filmem (és ráadásul abban is központi szerepe van egy sportkocsinak) a Magnum is itt játszódik. Amikor néztem a sorozatot, soha nem gondoltam volna, hogy egyszer én is ott repeszthetek egy Ferrari volánja mögött, mégha virtuálisan is. Már csak meg kellene keresni, hogy merre lehetett a Robin Masters birtok. :)
  • raymond01
    #9697
    most már megtaláltam agraf beállítást, bocsi az előbbiért!
    így már szép!
    csak az irányítás furcsa, majd holnap kipróbálom gamepaddal hátha jobb!!
  • [HUN]FaTaL
    #9696
    Hát felraktam optimalizálás nulla. Tudom hogy nincs egy hiper-szuper gépem, sőt! Na de azért 640x480 minden low no aa és 2 fps. Pedig úgy néz ki lowon 640ben mint a Need For Speed 3: Hot Pursuit. Maradok a world racing 2nél, az szép is és nem akad!
  • AdaKiller
    #9693
    én is a megvétel mellett voltam, de egyenlőre kivárok ... főleg hogy a gépigénnyel nem vagyok kibékülve.

    egyrészt ezért: fent ez van:

    MINIMUM SM 2.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 5XXX vagy ATI 95XX)


    readme-be ez:


    GPU (Video Cards): ATI Radeon 9800 256MB VRAM or Nvidia 6600 GT with 256 MB of VRAM. Video Cards with vertex/pixel shaders 2.x and above are recommended


    félreértés ne legyen, nem a házigazdával vagy mással van problem, hanem a megnőtt gépigény, de ha lowba ha nem is szép, de legalább ne akadozna. olyan csúnya lowba és még akad??? meggyőződésem, hogy ezt lehetett volna jobban is optimalizálni. vagy több beállítási opció: gondolok itt pl a villanyvezetékekre, oszlopokra, nem érdekel, hogy fent a francba repülő közlekedik ilyenek... és mindjárt kisebb a gépigény, ergo user örül...

  • TyPhooneDave
    #9692
    rajzolj még egy Napot xD
  • bazza
    #9691
    a belső nézet nálam túl sötét. azt lehet vhogy külön állítani?
  • gudman
    #9689
    Szerintem itt is sokan csak azért vennék meg ,hogy online nyomják.Mint pl. a GTR2,WTTC stb...(legalábbis én,de most eléggé elbizonytalanodtam)
    Már több helyen olvastam hogy ha leszdték a játékot akkor windows fájlokat töröl a C. gyökérből! Vígyázzni!
  • autoszimulator
    #9688
    "így meg nem veszem"

    ez ma kb a 6odik ilyen megnyilvánulás.. Kiváncsi vagyok mikor vennéd meg. Nem mellesleg a jó grafikához jó gép kell, ez a PC törvénye, el kell fogadni, vagy menni konzolra!
  • Sland
    #9687
    valszeg szar a géped!
  • raymond01
    #9686
    nagyon gagyi a grafikája!
    nem lehet ezen állítani vmit!
    így meg nem veszem
    tuti
  • Kit--Kat
    #9685
    Wowww.... Hirtelen hány ember mond le nagylelkűen a játék megvételéről. Ha ilyen sokan akarnának eredeti játékokat venni, nem néznének át ennyire a magyar piacon.
  • TyPhooneDave
    #9684
    Közületek kb hányan rendeltek elő???????????
  • gudman
    #9676
    Ok,ez magányvélemény volt és tapasztalat ennyi!
  • bulba
    #9675
    Gamestar 94% és ők a betat tesztelték.
  • TyPhooneDave
    #9673
    Én is EZT fogom tenni,és javaslom a többieknek is
  • gudman
    #9671
    Nekem is ilyen kormányom van,én fel is adtam a beállítását!

    Na az első meglepi!

    Leszedtem a játékot mert 3x elszállt exe hibával és meguntam.
    A C: győkérből eltüntette a fájlokat,könyvtárakat nem!(ez azthiszem beta hiba is volt!!!)
    Ugyhogy vígyázni a kicsikével,még jó hogy beugrott hogy anno ilyen volt és mentettem mindent!
    Azthiszem én itt be is fejeztem ezzel a game-el,talán megveszem eredetibe ha megjelent ,és ha csak jót olvasok róla!

    Mindenkinek sok sikert!!
  • razz
    #9670
    nekem nincs jo kedvem.
  • Code92
    #9669
    háhá lol látom nem csak nekem van ma jókedvemmondjuk péntek van....ennek örülni kell:D
  • TyPhooneDave
    #9668
    LCD-k előnyben,az könnyebb
  • Nagy01
    #9667
    Amikor bemész egy boltba,gyorsan fordítsd meg a monitort