107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • zoli122
    #9244
    nem tom én is untam mikor még offlineba nyomtat mikor elkeztem online nyomni akkor nem tuttam emg unni :)
  • Truck Driver001
    #9243
    akiknek'
  • Truck Driver001
    #9242
    Ezvan.Ez a topik nem csak azért van,hogy azok sirását hallgassuk akik nincs meg.Véleményt nyilvánitottam.Nem tetszik,ne olvasd.
  • fery02
    #9241
    Ja, én élőben még nem is láttam. Kár, hogy demo nincs belőle, csak már nem stabil béta :)
  • razz
    #9240
    unni?ne szivasmá az itlévö emberek nagyrésze még kiseprobálta te meg már jösz azzal hogy unalmas!?hát kösz
  • fery02
    #9239
    kíváncsi vagyok a törtet lehet-e majd online nyomni
  • Senkkik
    #9238
    ha online nem nyomod akkor bizony meg lehet unni...
  • Truck Driver001
    #9237
    Egypk,vlki már nem unja közületek a TDU-t?Én gyakorlatilag már kipörgettem,és egyszerűen meg kell hogy mondjam,unalmas.Jó persze ez azért is lehet mert offline tolom,de hamar rá lehet unni.Nekem sikerült..Bár azért még játszok vele,csak nem annyit!:p
  • Casillas
    #9236
    valóban nagyon gyakori szóösszetétel ez a "már mindig" -.-'
  • Leky
    #9235
    Járd végig az összes autószalont és akkor beenged a motor szalonba.
  • Bence9292
    #9234
    De már szinte a megjelenés óta tolom (na jó nem sokat), de még mindíg nincs motorom és már nagyon szeretnék motorozni és egyszerűen nem tudom, hogy honnan, hogyan szerezzek. Mit kell tennem, hogy találjak? A boltba nem enged be. Szóval nincs xbox-ra 100% savegame vagy cheat?
  • Sland
    #9233
    Nem tetszik, fordulj az Atarihoz!
  • razz
    #9232
    mi a fasz az hogy még mindig!!??
    kurvára mindig tegnap még 1-2 volt
    de ma má 1-16 de ez már mindig lol
  • drot
    #9231
    16?????? az szar addig nem bírom ki:P
  • romanpierse
    #9230
    PC-re 16-án jelenik meg (sajnos)
    http://www.uk.atari.com/index.php?pg=product&id=148
  • Truck Driver001
    #9229
    Köce megvan!;)
  • zoli122
    #9228
    NE CSALJ :)
  • Bence9292
    #9227
    XBOX360-hoz 100% savegame-et honnan lehetne szerezni? Esetleg valami ilyen CHEAT van? Köszi!
  • cheatman
    #9226
    Chiao! Menj a legnyagyobb reptérhez az autópályán. És figyeéd az útjelző tábláákat OAHU RACEWAY. Én a YouTube-on találtam egy fideót aminek az elején rajta van. Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=KH-uMd6gIQA
  • Truck Driver001
    #9225
    A versenypálya merre található egypk?:P
  • DJ BP
    #9224
    észrevettétek, hogy az F430 fékjével nem minden oké? Rohadt könnyen blokkol (rumblepad), és így sokkal hosszabb a fékút. Ha meg óvatosan nyomom, akkor is gyengén lassul. Kanyar közben már szépen kezelhető, de derékszögű kanyar előtt nagy tempóról lefékezni majdnem 2x hosszabb a fékút. Teljesben is így lesz sztem, de miért van így vajon, amikor egyik legjobb fékrendszere van neki úgy tudom.
  • Synit HUN
    #9223
    Sztem vedd meg az összeset! Akkor nem tévedhetsz. Amúgy sztem a Gallardo jobb az F430-nál. A Farbound nekem nem tetszett, naon pattog.
    Amúgy raktam pár jópofa képet a galériámba, tekintsétek meg!
  • bronco
    #9222
    Igen a Farboud nagyon jó, de nekem a Noble M12 GTO vált be e legjobban.
    Az F430-asnál még a C-osztályú 575 Maranello is jobb (nekem ez jött le az online versenyekből).
    Ha Ferrari vagy Lambo akkor egyértelmű: Gallardo SE
  • gabf1
    #9221
    mind2 sztem, sőt a farboud prototype is egész jó. én 430-at vettem, 3-as tuningal egész király
  • Lacusnhl
    #9220
    melyik a legjobb kocsi a B kategóriából?? Ferrari vagy Lambo vagy mit mondotok??
  • bodesz
    #9219
    jah bocs.nemlenne 1szerűbb 1linket adni másnak.inkább behúzok 20at ha kell vkinek ír.pff...és ha nemérzed magad ilyenkor "gyökérnek" akkor GRATULÁLOK.olyan mintha bemennél 1bankba aztmondanád h kell 10millió forint miközbe 1millát vehetnál fel és aztmondanád h 9millát elosztogatsz.xD
  • drot
    #9218
    na nekem meg nemis jutott XDXD
  • Leky
    #9217
    Aztán mért lopnám el mások elől, már jópárat odaadtam különböző emberkéknek, akik nem voltak képben mikor kell igényelni a kódot. Úgyhogy inkább adtam mint loptam! Arról beszélgethetnénk ki a gyökér barátom.
  • Leky
    #9216
    Aztán mért lopnám el mások elől, már jópárat odaadtam különböző emberkéknek, akik nem voltak képben mikor kell igényelni a kódot. Úgyhogy inkább adtam mint loptam! Arról beszélgethetnénk ki a gyökér barátom.
  • Truck Driver001
    #9215
    És igaza is van.
  • Synit HUN
    #9214
    Ez aztán az önzetlenség...
    Ezzel nagyot mondtál barátom!
  • razz
    #9213
    soki láma
    én egy kulcsot kértem amit nem használtam mertz olyanak szánom akinek nem lesz eredeti
    nem vagyok paraszt hogy más elöl vegyek el 10et
  • DJ BP
    #9212
    a feltételezés is rossz...

    BETA kulcs teljes játékban, ez marhaság...
  • bodesz
    #9211
    lopjátátok mások elöl.igazi magyar gyökerek xD
  • Csuhai G
    #9210
    Áhh, ennyire csak nem hülyék ! (Bár én is örülnék neki...) :)
  • VRSDM
    #9209
    csak 8-at ? én meg 24900-at

    mivan az sg-n mindenki gyökér?
  • Leky
    #9208
    Csak 2, én vagy 8-at.
  • zoli122
    #9207
    Lehet én vagyok hülye de mióta van benne Cabriolet Zonda?
  • zoli122
    #9206
    ja direkt én is 2 kulcsot szereztem ezért :)
  • TothLaci
    #9205
    Miért lenne égés!?