107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Desert
    #9559
    Kíváncsi vagyok milyen lesz a játék fizikája :) az tuti hogy a graf nagyon szép :) megvárjuk remélem kormánnyal lehet nyomni
  • Kit--Kat
    #9558
    Akkor a kurv....
    Legközelebb külföldről rendelek...
  • DJ BP
    #9557
    20-áig...
  • Kit--Kat
    #9556
    És mennyit?
  • B@dsector
    #9555
    mennyire vártam már hogy megjelenjen
  • Nagy01
    #9552
    Talán azért mert a pcdome egy kaka?Cdgalaxis az igazi (lefizettek azért reklámozom őket)
  • czky
    #9551
    Megnyomod a "P" gombot és nézz körül ott! Van ott minden ami az újrakezdéshez kell... :D
  • 3P
    #9550
    Ha megkezdek egy futamot nem lehet már többet újrakezdeni, tehát valami restart, vagy hasonló?
  • bpeti72
    #9549
    Én is csak most néztem, mert már előrendeltem. Sajnons még várni kell
  • AdaKiller
    #9548
    thx
  • Eisenhower
    #9547
    a rendőrök hová tűntek a játékbol? elmentek fánkot zabálni?
  • DJ BP
    #9546
    a becsületes vásárolni vágyóknak meg várniuk kell, érdekesmód :))
  • timantes
    #9545
    telepítés közben nézegettem a játék mappáját és RADIO mappára erre bukkantam : Hungarian Dance N4 - Brahms.mp3 , éljen a haza
  • DJ BP
    #9544
    miért írnának mást? ha jövő héten árulnák, a szállításról már rég megegyeztek volna
  • Nagy01
    #9543
    Max jövő héten boltokban lesz ...nemigazmá mért nem lehet ezt elhinni???
  • DJ BP
    #9542
    eddig ott 3-át írtak, most már 20. Akkor biztos tolódott
  • bpeti72
    #9541
    a megjelenésről http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mode=article&articleno=TDUNLIMITED
  • tmisi
    #9540
    Nézem, hogy a topic miért csúszott vissza... Aztán látom, hogy töröltek hozzászólás(oka)t, mert abba emléxem, pont warez téma volt. Ez LOL.
  • AdaKiller
    #9539
    honnan rendelitek, meg?
  • AdaKiller
    #9538
    hát lenyomtam pár versenyt, aztán azt produkálja, mintha letiltotta volna a gyorsulás gombot. minden más megy, féklámpa ég stb. csak egy helybe állok:D
  • dzsiii
    #9536
    én is megveszem :) találkozunk Oahu-n, csak hozza ki a futár :) remélem max hétfön hozza :)
  • reaper5687
    #9532
    Áááh! Én próbáltam azt a Drivert, és nálam az lett az eredménye, hogy örökké újraindította magát a gép csak úgy spontán, verseny közben! Nem jó az a driver!
  • #9531
    Screenshotok + gépigény
  • AntiHero
    #9530
    Én mondtam
  • gduck
    #9529
    Ha jól tudom a 97.73 a legfrisebb béta driver, esetleg azzal is ki lehetne próbálni!
  • gduck
    #9528
    Megerősítve!

    exe dátuma: 2007.02.02. Ugyanazok a hibák amik az open bétában is voltak!

    FULL=OPEN BÉTA (nincs javulás :( )

    UI: remélem hamarosan megjelenik :)
  • Frenzy9
    #9527
    énse tökre ugyanaz, semmivel nem gyorsabb, és megmaradadtak a textúra hibák is (nvidia ha dobna ki új drivert megszűnne)
  • Casseus
    #9526
    Béta óta én semmi változást nem vettem észre!
  • báttyó02
    #9525
    gépigényről is irj plz hogy maradt e ugyanolyan mint a bétában vagy javitottak rajta
  • #9524
    Nah elindult a game, mindjárt csinálok pár képet.
  • Eisenhower
    #9523
    a warez verzioban tuti nem működik az online rész, de aki megveszi eredetiben (mint pl én) elég keményen fogjuk nyomatni a multit :) open betaba is marha feelinges volt nyomatni vagy csak simán autokázni a haverokkal
  • Casseus
    #9522
    Harmadjára is elkezdem! :)
  • TyPhooneDave
    #9521
    nem azért a 20 fillérért,deh YouTube kb fél éve tele van ilyenekkel,csak keress "tdu" kulcsszóval
  • Kit--Kat
    #9520
    Kiváncsi vagyok sikerült-e optimizálniuk.
  • #9519
    InGame Videó
  • #9518
    In Game Videó:

    http://gameplay.freeblog.hu/archives/2007/03/01/Test_Drive_Unlimited_Ingame_Video/

    Viszi a pálmát, nagyon állat!
  • TyPhooneDave
    #9517
    reaper,most mééé tűntél el tudsz amúgy még ismiket a klánhoz?? vagy nézzek széjjel én is :))
  • Szasza20
    #9516
    Igen rájöttem már... Bocs
  • DJ BP
    #9515
    hm, ide írjad
  • TyPhooneDave
    #9513
    nem lesz multi.nyilván az alcím is ezért van. Massively Opened Online Racing - azért próblád ki,megéri