107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Lacusnhl
    #9285
    hi amikor a CHELLENGE EDITORban csinálok offlineban egy versenyt (mivel máshogy nem is lehet), hogyan tudok benne versenyezni vagy,szóval az a kérdés, hogy tudok abban a challenge editorban versenyt csinálni, hogy mukodjon és versenyezni is lehessen mert el savelem azt a pályát amit csináltam de nem látom a térképen légyszi segítsetek privát mailt írjatok köszi szépen
  • Szabi1991
    #9284
    sztem nektek a gtasa kell :)

    ott van kamion , traktor , fünyiró stb..
  • zoli122
    #9283
    Télleg vaze... Cabrió Zonda is lessz benne!!!
  • Lacusnhl
    #9282
    bazz még, hogy kamionok a TDUban akkor már egyenesen mezőgazdasági gépek pl. fünyíró vagy esetleg traktor oszt majd azzal lehessen a szigeten korbe szaladgalni
  • Reyes
    #9281
    LoáLLL:DD
  • hykao #9280
    Na most röhögni fogsz, de a WR2-ben van ilyesmi... :)))
  • Reyes
    #9279
    Jah, meg lehetnének kombájnok, aztán csinálhatnánk gazdatüntetést, félpályás útlezárással
  • Truck Driver001
    #9278
    Kamionok nem lesznek majd addon-ként?:DD
    Mekkora filing lenne konvojba menni körbe a szigeten nagy Amcsi dögökkel.Természetesen online-ba!:)
  • hykao #9277
    Hmm mely autókra gondolsz? Talán csak a régi Corvette-et fedeztem fel, ami nem volt a bétában.
  • gabf1
    #9276
    játék közbe fogta magát a gép és ujraindult, látja a profilom de nincs continue game ötlet? járt már igy vki?
  • Kit--Kat
    #9275
    Tudnátok berakni képet a 308 GTS-ről?
  • gabf1
    #9274
    az első képen az egy mclaren f1 longtail?
  • Sland
    #9273
    google
  • zoli122
    #9272
    bocs a láme kérdésért :)
  • zoli122
    #9271
    mi is a hivatalos oldal?
  • Sland
    #9270
    Hivatalos oldal frissült.
    Ha végigböngésszük az új képeket, akkor arra lehetünk figyelmesek, hogy olyan autók is lesznek a PC-s verzióban, amik nem voltak benne a BETA-ban, illetve Xbox360-ra csak havi letöltős/fizetős csomagban váltak elérhetővé!
    Hurrá...
  • reaper5687
    #9269
    Hát igazából annyival nem megy gyorsabban, mint amennyivel rondább, inkább a max felbontás (amit egy lcd bír) és néha AA be, néha ki. Az a baj, hogyha városba érek, vagy valami durvább helyre, akkor nemcsakhogy belassul, de pl a kocsi is kicsit késve reagál, de ez csak AA-val van
  • zoli122
    #9268
    Nekem jelenleg 1024x768, HIGH, 4xAA és olyan 25-30 FPS-el megy városon kívül városba meg olyan 20-22 között ugrál, ha mindent minimumra rakon nagyon fos a grafika és csak 42 FPS lessz szvsz édes mindeggy hogy mire állítod habár inkább akkor maxra :)
  • Synit HUN
    #9267
    Én a helyedben 1024x768-ban tolnám és 4xAA-val. Sztem úgy szebb és biztos úgy gyorsabb is. Azon csodálkozok hogy az én gépemen ilyen szépen megy. Azért nem végeztek rossz munkát a srácok az optimalizálásnál. Hátha a teljes még jobb lesz...
  • bpeti72
    #9266
    kösz neked is, csak hogy tudjam mire számíthatok. P4 2x2.8Ghz 1 Gb ram 7600 GS
  • bpeti72
    #9265
    de korán keltél. kösz a választ
  • reaper5687
    #9263
    Hát szerintem sokat számít a Proci, pláne hogy Celeron!
    Nekem egy 3,2@3,44Ghz Northwoodom van 512C-el megy egy Inno3d 6800GT-m, plussz 1 Giga ram és minden gond nélkül megy 1280*1024-ben High-on, csak az AA-t 2x-en szereti, mert bár nem aggat 4x-esen sem, de úgy kicsit lassú.
    Az meg igaz, hogy van amikor elindítom, és durván aggat, akkor játék újraindít, és már minden ok.
    Ráadásul én is észrevettem, hogy 800*600-ban rosszabbul megy mint 1280*1024-ben.
  • Truck Driver001
    #9262
    Időközbe csak meg szenvedtem!;)
    Bár az idegeim rá mentek..
  • bulba
    #9261
    Az lenne akérdésem hoyg a csomagszállítós küldiknél mennyire veszi szigorúan az ütközéseket.
    Mert amikor autókat kell leszállítani akkor van egy mérő ami méri mennyi lóvét von le
  • Synit HUN
    #9260
    Asszem én azt Gallardoval csináltam meg. A túl gyors autó nem sokat ér azon a versenyen, inkább a rövidebb fokozatok. És nálam 7:25 lett.
  • Synit HUN
    #9259
    Nekem biztos hogy a videokártya húzza a játékot. Tuti hogy inkább nvidiára optimalizálták a betát.
    Amúgy a játék elején az akadás is egy bug. Egy-két alt-tabbal meg lehet oldani.
  • Truck Driver001
    #9258
    Sajnos nálam azok is kevesek..Egyszerűen annyi az ai,hogy nem győzőm kikerülni már.Bukok a 200-ból 100-at,és már 20mp büntetést kapok a végére.Bár 7:20 alatt már beértem Mercivel,de a büntetésnek hála +15mp rászámolt.Szétrobbant a fejem az idegtől!:DD
  • bronco
    #9257
    Próbáld Murcielago-val vagy Enzo-val, ha nem megy próbálj ki különböző Driving Aid-eket.
    Nekem Murcival sikerült elsőre, bár 1-2 másodpercen múlt csak...
  • atomboy
    #9256
    1. Legkesobb 16-an a kiado szerint.
    2. Pcdomenel erdeklodj.
  • berett81
    #9255
    Hi all!
    Az hogy (1-16) jelenik meg az azt jelenti hogy lehet hogy még 16 előtt kijön?

    Másik kérdés:Ha én a pcdome-nál előrendeltem a gamet akkor azt a megjelenés után mennyivel kapom meg?
  • hykao #9254
    Nyilván, hogy nem azért... Mellesleg a Sempron is egy butított processzor, csak az AMD módra...

    Nekem Barton magos 2600+ van (amiben elméletileg 512kb a másodlagos cache mérete) + 7800GS és X1950PRO kártyákkal is kipróbáltam (vidkártyacsere történt időközben) és bizony azt kell, hogy mondjam nem úgy fut ahogy kellene neki...(ráadásul minden minimumon 640x480 és minden maximumon 1440x900 felbontások mellett is ugyanazokat az FPS számokat produkálja)

    Úgyhogy biztosra vehető, hogy nem a processzor másodlagos cache mérete a lényeg, sokkal inkább az optimalizálatlanság - különben miért futna teljesen kiszámíthatatlanul jól vagy rosszul teljesen különböző konfigurációkon?!
  • Truck Driver001
    #9253
    Azjó dolog!
    Én márcsak a Koncepció autókra hajtok,pontosabbas a ME-4-twelve-re.Csak 1 vernyest nem tudok megcsinálni..A Tantalust.Sehogysem sikerül,és csak rohadt ideges leszek tőle!:@
    Már minden autóval próbáltam,de valszeg csak én vagyok béne!:)
  • TcHeeCo
    #9252
    Hali!

    Ha már így a gépeknél tartunk:
    Van egy céges notebookom, 3100+ Sempron, 512 Mb ram, ATI Mobility Radeon X700. Ezen a játék, éppen hogy, de elfut. Néha kicsit megakad, amikor "új" területre érek, ilyesmi, de azért jól játszható.
    Van egy desktop gépem is, ebben Celeron 2.66 Mhz CPU, 2 Gb ram, Gf 7600 GT (93.71 driver) van. Ezen viszont nem megy!!! Úgy szaggat, hogy amikor a lakásban pihizik a karakter, az egér nem tud folyamatosan mozogni!!!

    Azt tudom, hogy a Celeron-nak csak 128 k L2 cache-e van, ami fele a Sempron-énak, de tényleg ez számítana ennyit???

    Ha igen, akkor ha jól sejtem egy P4 3 Ghz vásárlásával, amiben 512 v. 1024 k L2 cache van, a probléma feloldódhat.

    De tényleg csak ezért lenne ilyen látványos különbség?
  • Synit HUN
    #9251
    Hát offline kivégezve minden játék unalmas lesz egy idő után. Én se tolom már annyit, várom hogy mehessen online a teljessel. Amúgy inkább driftelgetek, motorral basztatom a rendőröket :) és a gyűjtőszenvedélynek hódolok. 56 autóm van és 8 motorom. :) Beteg dolog. :) Jah és így 80%.
  • Synit HUN
    #9250
    3000+ Sempron, 1024 Mb ram, Gf 7600 GT, 1024x768, high, 4xAA. Simán megy. Néha kicsit szaggat a város környékén de az is elviselhető és kevés ideig tart.
  • Leky
    #9249
    1024x768 Med 2XAA
  • bpeti72
    #9248
    Hali egy kérdésem lenne neked milyen felbontásban és beállításokkal fut simán a játék? a gép miatt kérdezem
  • bpeti72
    #9247
    gondolom nem az nem tetszik hogy 1-16 hanem hogy majdnem minden nap más van ott
  • VRSDM
    #9246
    lehet megunni sem tudtad, de írni sem tanultál meg helyesen ahogy látom :S
  • zoli122
    #9245
    nyomtat = nyomtam