107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • STFU
    #9666
    Nem birom beallitani a logitech ff kormanyom! hogy kell?? nekem mindig ossze vissza van a kozeppont, kb15fokkal jobbra es nagyon szar az erzekenysege is
  • Code92
    #9665
    hy
    a bétában nekem vaín egy olyan problémám h. a boltokban és a házamban minden fejjel lefele van ill ilyen grafikai problémája van, a vid karim x700pro sztem nem a vid kari miatt csinálja mert a legújabb dx 9 driver van fent mi lehet a probléma és hogy lehet ezen segíteni?
  • razz
    #9664
    ez az erösen átlagoa játék a gamestartol 94% kot kapot
    lemerem fogadni gudman nfs mániás vagy.
  • Sland
    #9662
    Lehet menni a másikba pampogni!
  • DJ BP
    #9661
    az majd később lesz
  • DJ BP
    #9660
    ez csak egy ürügy hogy ne vedd meg semmi több
  • JohnnySmith
    #9659
    Katt kérdezz.
  • gudman
    #9658
    Hát ha z tényleg a FULL akkor nekem nagyon nagy csalódás!(annak idejénhogy sajnáltam hogy lemeradtam a bétáról!)
    A grafika erős átlagos,a fizika pedig hát......(kormánnyal szerintem nevetséges az írányítás).
    A textúra hibákra már ki sem térek!
    Elsőre ennyi!
  • berett81
    #9657
    Irja már le v.ki hogy MI a rákot kell frissíteni hogy minden autó elérhető legyen!És a MPH-t hol váltja át KM/H-ba!PLZ
  • JohnnySmith
    #9656
    Nem kiskirálykodásról van szó. Valami írva lett a bannerba ami követendő, csak nehéz a felfogása néhány embernek.
    ITT meg teleszarhatod a kínjaiddal a topikot.
  • JohnnySmith
    #9655
    Támogatom!
  • Peck
    #9654
    a Warezhez kapcsolodó angol leírást nagyon fontos volt kitörölni.....álljatok már le a kiskirálykodással....
  • Nagy01
    #9653
    A fa** félév...meg nem is neked válaszoltam.
  • Sland
    #9652
    Serial kunyizást, warezt be lehet fejezni!

    Úgyis törlöm, szal felesleges ide írni az említettekkel kapcsolatban!
  • Tomsteel
    #9651
    Üdv!
    Ha tényleg ez lesz a full, én se fogom mevenni !!
    Lenne egy kérdésem, 3as szintű körözésnél, hogy lehet lerázni a zsarukat?
  • Smuge
    #9649
    Miaz hogy frissités után? Ez a lényege egy full játéknak hogy minden benne van..ha ez tényleg a rendes kiadás akkor no comment. Megvenni tuti nem fogom!
  • DJ BP
    #9648
    de azt ki nem szarja le? Magyarország a kérdés. Pl. GT Legends hamar megjelent nálunk, USA-ban pedig fél egy év múlva! Úgyhogy örülj hogy csak 20-a környékéig tolódik..

    És fejezd be ezeket az ostobaságokat
  • báttyó02
    #9647
    hmm és tényleg
  • Casseus
    #9646
    Benne van az összes új autó, de csak egy frissítés után lesznek elérhetőek! Mindenki meggyózódhet róla a saját Euro/Bnk/Vehicules/Rim/... mappákban! Az rs4-től a ruf-ig mind ott van.....szerintem!
  • Code92
    #9643
    hy
    a bétában nekem vaín egy olyan problémám h. a boltokban és a házamban minden fejjel lefele van ill ilyen grafikai problémája van, a vid karim x700pro sztem nem a vid kari miatt csinálja mert a legújabb dx 9 driver van fent mi lehet a probléma és hogy lehet ezen segíteni?
  • nyx
    #9641
    nem tudom mit szendevedsz, néhány jétéknál vannak ilyen megszállottak, akik azt hiszik ez még ne a végleges, ez az....
  • berett81
    #9637
    Egyébként az RS4-es Audi sincs benne pedig az TÁP!
  • berett81
    #9636
    Nem tudja v.ki hogy hol lehet az MPH-t átváltani km/h-ra?Köszcsi!
  • hykao #9635
    Most nem azért, de volt már hír róla, hogy egyáltalán ARANYRA került volna?
  • gduck
    #9634
    Az exe verziója: MC 1.45 A. Mintha az open beta is ezzel a verziószámmal futott volna...
  • TyPhooneDave
    #9633
    Gyerekek,mostmár nmtom,ha télleg nem javítottak semmit az open beta óta, és 100megás patchekkel fogják izélgetni,hát nagyon elszúrták ezzel az egészet,itt már azonis elgondolgodok,hogy megvegyem-e.. nagyon rem.,h tévedek!
  • zoolee
    #9632
    Láááálll..


    My fav car....
  • Szabi1991
    #9631
    a bétában nem csak 5 amcsi autó volt a kráternél ?

    -Shelby Cobra Daytona
    -Chevrolet Corvette Stingray 69
    -Shelby GT500
    -Chevrolet Camaro Z-28
    -Pontiac Firebird
  • AdaKiller
    #9628
    nissanba voltam én is előbb nálam is 2 kocsi van össz-visz
  • drop
    #9627
    na megnéztem ezt a verziot hát mikor bétát toltam akkor a jóbb sarokba volt irva hogy beta és a verzio na ez nincs ot de a többi dolog sajna full beta elmentem a nissan szalonba ot is csak az a 2db 350z volt mint a betaban akkor voltam az amcsi résznál ot meg az a 6 db
    nem tudom lehet késöbb jönnek ellö de edig full ugyan az mint a beta
  • Nagy01
    #9625
    bpeti79 (#9587-9891) kezdjük ott hogy a németeknél már megjelent
  • bertino
    #9620
    akkor ne is írj be ide
  • atomboy
    #9619
    Uhh... par napig nem fogok olvasni ezt a topict... mondjuk, amig ki nem jott a full. Warezzel szenvedokre nem vagyok kivancsi.
  • vki
    #9616
    Hi!

    Van valaki, aki tudja, hogy megy-e a game normálisan Vista alatt?
  • SötétBarom
    #9613
    ENGLISH

    =======================================================================

    Test Drive Unlimited PC

    ReadMe File

    26th of January 2007

    =======================================================================

    Thank you for purchasing Test Drive Unlimited PC.



    This readme file contains last minute information that did not make it into the manual, more detailed information on various features already covered in the manual, gameplay hints, performance improvement tips, and troubleshooting suggestions to help you should you encounter problems.

    =======================================================================


    Dátum...
  • drop
    #9612
    nemsokká kiderül hogy beta e
  • Szabi1991
    #9608
  • Szabi1991
    #9607
    ezek vannak a teljesben..
  • Szabi1991
    #9606
  • Szabi1991
    #9605