107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper5687
    #9325
    Hát van még egy fekete Z06-os Corvettem, egy MW Augusta motorom, egy Pontiac GTO, piros Pontiac Firebird, Koenigsegg, egy Gallardo Spyder, meg amivel kezdtem egy Fekete Audi TT, bár ez már az új profilom a régiből még a McLarenF1 GTR volt a kedvencem
    A beállításokból mi érdekel?
  • Synit HUN
    #9324
    Osztom a driftet.
  • naqua
    #9323
    Igen ez egy olyan kocsi aminek kulon slot van a garazsban ;].
    Kerdesem az lenne, hogy milyen vasad van es milyen beallitasokkal jatszottal?
  • reaper5687
    #9322
    oopsz, az előbbi kicsi lett

  • reaper5687
    #9321
  • reaper5687
    #9320

    Az én egyik kicsikém
  • AntiHero
    #9319
    Egy kérdés.
    A beta elmentések jók lesznek a fullhoz?

    U.I.:Bocsi a duplapostért.
  • AntiHero
    #9318




    Tudom nem csúcs szuper képek de a gépem csak ezt tudja

    (A két motorosnál most veszem észre hogy LOWon volt minden meg 800x600ba)
  • bulba
    #9317
    Ahh köszi, én teljesen azt hittem hogy akkor is levon a lóvéból ha ütközök stb
    Kösz a választ
  • reaper5687
    #9316
    Csomag szállításnál csak az a lényeg, hogy a zsaruk ne kapjanak el, és hogy időben odaérj :D hogy te aztán buldózer módban mész-e az már senkit nem érdekel, ha a rendőrök nem kapnak el :D
  • bulba
    #9315
    #9261-re valaki válasz?
  • Truck Driver001
    #9314
    Akkor OFF,mert úgy még szebbek lennének a képek!:P
    Így túl "nfs-s" csili-vili.[csakhogy kritika is legyen!:D]
  • Sland
    #9313
    High Dynamic Range :)
  • gabf1
    #9312
    Nekem meg egyszerűen nem mutatja az egyik házamat a térképen
  • Truck Driver001
    #9311
    HDR?
  • reaper5687
    #9310
    Volt valakinek olyan baja, hogy ha bekapcsolta a force feedacket, akkor szaggatott a gém? Eddig mindíg ok volt, de most kipróbáltam kormánnyal, és ha elkezdene rángatni a kocsi, vagy valamilyen "komolyabb" force feedbacket kéne produkálnia, akkor tisztára beaggat! Valaki találkozott ilyennel? Ez csak a BETA hibája?
  • Senkkik
    #9309
    jók
  • bertino
    #9308


    kicsit Test Drive hangulatú kép
    csak az autó színe nem tetszik
  • Casillas
    #9307
    omg :O

    első best sztem háttérban lévő út és "dead end" miatt (:DDDDDD), de mind gecyjo
  • Sland
    #9306
    Háttérképnek is elmegy ez a 4shot
    Kicsit Photoshoppolva vannak a képek ;)







  • bronco
    #9305
    Igen, voltak problémák a custom küldikkel; pld. valaki egy Camaro versenyt egy TVR Sagaris-val vezetett...
    Postolták a béta-fórumra, szóval remélhetőleg ezek javítva lesznek.
  • Reyes
    #9304
    Duel-nél meg lehet csinálni, amit mondtam, saját versenynél nem tudom,hogy csak CP-s van-e.
  • reaper5687
    #9303
    Nem, mert ugye csak akkor érhetsz célba, ha az összes cp-ot érintetted, ha már egy kicsit mellette mész el, akkor már nem számolja. Mindenesetre az első Cp-hoz csak egyenesen kellett menni aszfalton, és az egészút csak egy sima kör volt, de lényegében hiba nélkül is a legjobb időm több mint egy perc lett! Persze én is gondoltam, hogy esetleg rövidíteni, de az első cp-ig jutok csak el annyi idő alatt. Olyan volt, mintha cp-ként teleportálgatva ért volna célba, az lehetne kb ennyi idő.
  • Reyes
    #9302
    Sztem is...

    Mert én is amikor duel-eztem egy emberkével, és ís GPS írta, hogy menjek 34 km-ert az autópályán hogy vissza tudjak fordulni, közben meg csak egy 180 fokos kanyart kellett csinálni, simán levágtuk mind a ketten...
  • gduck
    #9301
    Nem lehetett levágni az utat? Mert lehet olyan trükkös utat is csinálni, hogy a zöld övezeten keresztül pillanatok alatt megvannak a chekpointok... Ezt pedig sokan nem veszik észre :)
  • Synit HUN
    #9300
    Az xboxon is olyan. Sztem úgy marad.
  • reaper5687
    #9299
    Mégis volt ilyen a BETA-ban, például 250'000-es verseny, amiben aki létrehozta 5 checkpointos versenyt megcsinálta 15 másodperc alatt megcsinálta, én meg annyi idő alatt az első kanyarig nem értem el. És mindegy melyik kocsival, motorral.
    Akkor volt olyan ami 1millá adott volna, és jó sokan próbálkoztak is.
    Szóval voltak visszaélések
  • hykao #9298
    Profitálni nem úgy fogsz, hogy te versenyzel a saját versenyeden lol...
    A dolog lényege, hogy a saját verseny készítője kap egy bizonyos százalékot a befolyt összegből a verseny lejártakor. (ha jól emlékszem 10%) A maradék (90%) meg azé lesz aki éppen a csúcstartó az adott versenyben annak lejártakor. (alapesetben 3 nap)
    Mivel a versenyeknek van nevezési díja (ebből lesz a bevétel), így nem sok értelme lenne ha te magad versenyezgetnél a saját versenyeden.
    Az elmentéssel még nem fog a verseny bekerülni a kajáldáknál választhatók közé. Ez csak akkor történik meg, ha "hitelesíted". Azaz teljesíted az editorból indítva a versenyt az általad megadott feltételekkel. (miáltal nem lehet lehetetlen versenyeket készíteni, és így - átbaszva a nevezési díjat kifizetőket - tisztességtelen bevételhez jutni... :)
  • DJ BP
    #9297
    BETA-tól már ne várj ilyeneket....
  • Lacusnhl
    #9296
    megcsinálom a CHALLENGE EDITORban a versenyt el is savelem de nem tudom, hogyan kell belelépni megnyitni azt a versenyt, hogy profitáljak is belőle légyszi segítsen valaki kössz
  • Kit--Kat
    #9295
    Értem
  • DJ BP
    #9294
    igen, de sztem majd a teljesben látjuk először, azért nincs kép
  • Kit--Kat
    #9293
    A listán rajta van.
  • gabf1
    #9292
    Ja és senkinek sincs ötlete #9276-ra?
  • gabf1
    #9291
    "Ha én egy 67-es 275-ös gtb-vel furikáznék..."
  • hykao #9290
    Miért privátot írjanak? Ez nem privát téma. Mellesleg a térképen nem is fogod látni. A saját versenyek az autós kajáldáknál érhetők el.
  • berett81
    #9289
    Ezek kicsi de számomra fontos kis részletek mert nekem ez dobja a feeling-et!
  • berett81
    #9288
    hi!Szerintetek a végleges verzióban kijavítják azt a hibát ami a bétában az Audi A6-os belsőnézeti sebességmérőjén volt, hogy tök pontatlan volt?
  • k8bal
    #9287
    egyik képen mintha láttam hivatalos oldalon olyan Ferrari-t ami eddig nem volt benne játékban, talán az amit a Tolvajtempóbal lopnak (az a nagyon régi amire rákérdez az üzletben /67-es talán?/)
  • DJ BP
    #9286
    vid van 288gto van a játékban nem 308gts

    egyik