107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bulba
    #9821
    Gamspyon csinálsz accountot (asszem fileplanetes vagy 3dgamerses reg is jó) és amikor a játékban csinálsz új accountot be kell pipálni egy mezőt (vmi gamespy on-line account vagy mi, fejből nem emléxem pontosan
  • Smuge
    #9820
    ha már ennyi pénzem van nem ilyen kacat dolgokat veszek. Szégyen egy kormányért ennyit elkérni...
  • TyPhooneDave
    #9819
    Nem tudjátok,Először kell regelni GameSpy.ra,h utána neten is játszhassak MAJD,vagy ezt a játék elintézi magától??
  • raymond01
    #9818
    vhol volt rádióról szó nekem nem nagyon szól semmi, venni kell vagy bekapcsolni vhol?
    tetőt nem lehet lenyitni a kocsin vmi gombbal?
  • TyPhooneDave
    #9817
    áááhhh,G25 már lejárt lemez, ingyen osztogatjaák,csak a kiszálítás a drága,olyan 60ezer környéke
  • 3P
    #9816
    De azért ki kellett próbálnom. :)
  • Truck Driver001
    #9815
    Adsz rá pénzt,megbeszéltük.
  • TyPhooneDave
    #9814
    még szerencse,h egy Mustang lehet-h-jobban-gyorsul,az amcsi izomautók pdig nem az irányíthatóságukról híresek..
  • 3P
    #9812
    Nos még szerencse, hogy a Ferrarí F430 előttröl van egy állásom. :)
    Visszatőltöttem. Kipróbáltam két autót is az E kategóriában.
    Ford Mustang GT Coupe
    Nissan 350Z NISMO S-Type

    Hát a ford lehet, hogy jobban gyorsul, de a Nissna hosszú távon biztosan jobb a jobb kezhelhetősége végett. Maradt a Nissan. Simán lehet vele hozni a dolgokat. Csak kicsit fáj a szivem, hogy még nem lehet Ferrarim, pedig még mindig lenne rá lóvém, csak nem mostanában kell Class B... :)
  • TyPhooneDave
    #9811
    jajjj,hagyjuk már ezt abba,Elég UNCSI már
  • Haribence
    #9810
    Az biztos hogy ami fenn van a torren oldalokon az BÉTA ez tuti mert nagyon szar az egész. Így még egy etiopi game készitőse adna ki ennyire igénytelenül elkészitett játékot
  • DJ BP
    #9809
    ,,És ha azt írom hogy nem indulk el valamiért az mitől warez? Eredeti sem indul sokszor valami hülyegégért. Na befejeztem.."

    Jobb is lesz, ha befejezed. Ne agonizálj itt
  • báttyó02
    #9808
    persze,ha szponzorálsz...
  • TyPhooneDave
    #9807
    MOMO??? Ejnye, G25 alá ne adjátok

  • zolee90
    #9806
    nekem is volt olyan, szimpla szaggatás, vedd lejjebb a grafikát
  • báttyó02
    #9805
    hát nagyon jó neked hogy azon nem szaggat,mert nekem erősebb gépen is sokszor beakad :\
  • Crazy Mate
    #9804
    Van benne egy kis hiba,megyek előre és egy idő után nem reagál arra miket nyomkodok,és akkor megy magától és utána pedig egyben megcsinálja mindazt amit nyomogattam.Ez miért van?Másnak is van ilyen?
  • zolee90
    #9803
    Nagyon jó játék! És nekem nincs is nagyon jó gépem (AMD1700+, Ati 9600, 768 MB DDR ram) mégis fut tökéletesen, nem annyira szép grafikával, de aki erre panaszkodik, annak mondom, fut így is. Mostmár tényleg fel kell tuningolnom a gépemet ehhez a játékhoz, meg mostmár az a MOMO kormány is elférne hozzá itt az asztalon :) Minden elismerésem a játék készítőinek.
  • 3P
    #9802
    Na ja, csak közben rájötten, hogy E csoportba tartozó autót kellett volna vennem. sajna a Ferrari-val nem indulhatok sehol. Muszály lesz néznem, valami E-s autót. Csak már a lóvé a kevés. :)
  • báttyó02
    #9801
    jaguar xj220+tuning
  • Hassan B
    #9800
    Nekem csak egy x700, 128 megás van, de ezzel 1280x1024-ben-igaz alacson részletességgel-szaggatás nélkül, jól fut...
  • raymond01
    #9799
    nem tudja vki miért van az hogy amikor gamepaddal próbálok meg játszani szét esik a kép akad, mondjuk alig megy inkább!?
    mag a kocsinak a hangjával is van vmi mert a mélynyomó majd szét megy! beállításoknál csak hangerő van azt ha állítom elmegy az egésznek a hangja!?
  • 3P
    #9796
    Magyarországon még nem jelent meg.
  • Djemba
    #9795
    én merendeltem erdetiben és mikorra hozzák????nektek már kivitték??
  • 3P
    #9794
    Ez lesz a 2. kocsim, eddig egy Alfával mentem, de most már lassan idje lesz váltanom.
  • KapuBen
    #9793
    De mákom van hogy 9800-asom van!
  • 3P
    #9792
    200e $-ig melyik kocsit ajánljátok? Én a Ferrari Ferrari F430-ra gondoltam 150e-ért.
  • Sland
    #9791
    Talán, mert a Saját Topicokban van!
  • Goliath
    #9790
    Nemszóltam már bejön az off, de a fórumkeresőn nem látszik.
  • Goliath
    #9789
    Az hogy nincs off topic klikkelj a bannerre vagy keress rá fórumkeresővel. Nincsen.
    Más fórumokon, itt az sg-n is a normálisabb topicokban nem üvöltöznek az emberrel amíg a játék ki nem jön, ha warezt ír..
    A fórumok arra valók hogy megoszdd örömödet bánatodat a többiekkel...
    És ha azt írom hogy nem indulk el valamiért az mitől warez? Eredeti sem indul sokszor valami hülyegégért. Na befejeztem..
  • DJ BP
    #9788
    perszze, majd el is mondják, mikor még nincs eredetiben itt senkinek... Aki warezol, annak nincs online, ez van gyerekek, jó lesz tudomásul venni...
  • DJ BP
    #9786
    mi az hogy nincs? van OFF topic...

    Nem tűnt föl hogy azért tiltjuk, mert warezzel van tele a fórum? Más fórumokon azonnal bannolnának warezért... Sokan nem igaz hogy nem tudják felfogni, hogy IDE NE ÍRJON WAREZ TÉMÁBAN
  • zoli122
    #9784
    de már rég kijött a game :S
  • Goliath
    #9783
    Amíg nem jön ki az eredeti, minek ennyire a warezt tiltani. Értelmetlen.
    Mellesleg nincs off -topik.
    Nekem sem indul.
  • gduck
    #9781
    Nem játszik senki eredetiben, hacsak nem hoztak neki külföldről! Nálunk még sajnos mindig az ünnepek utánni időpont a legvalószínűbb :(
  • AntiHero
    #9778
    AZ ÉN FAN VIDEÓM DEMÓJA
  • amdopteron
    #9777
    Na nekem egy kérdés nem tudja mikor jön ki ps.re vagy az eredeti vagy a warezes vki egy idöpontott mondjon!!
  • AntiHero
    #9776
    Átlehet fáradni ha nemtetszik az OFFtopicba.
    Nem játszunk az eredetivel mivel még nem adták ki!
  • báttyó02
    #9773
    de nincs benne
  • naqua
    #9772
    Hogy lehet megszerezni a skyline-t?
    Nissan-nak csak egy boltja van.. de ott nincs es tudomasom szerint benne kene lennie a jatekban alapbol.