107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #10049
    Hogyne lehetne. Otthon tudod megtenni. Feldobhatod online az apróra, amennyiért akarod (sok marha nevetséges összegekért próbál túladni a portékáján) vagy pedig azonnal eladhatod a járműveket féláron.
  • hykao #10048
    Te, meg tudnád nézni majd, hogy X360-on hány zeneszám van adónként?
  • wander01
    #10047
    tény hogy ez valoban igy lenne logikus, de az tuti nem normális hogy egy másik embert sem látsz percekig (5-10 perc) a játékban csak a térképen, ergo egyedül vagy . mert ha ez igy normális akkor az elég szánalom, mert kell fél ora összeszedni egy friendet mondjuk a pályán... :S
  • Endiman
    #10046
    fiúk, hogy lehet autót eladni? sehogy?
  • Sland
    #10045
    De jó, hogy nekem semmi ilyen problémám nincs az akadozással :P
    1280x1024 4xAA 16xAF nagyon csini és megvan a 60FPS is néha (BETA-k)

    Annyit sajnálok, hogy nem tudom egyszerre bekapcsolni az AA-t és a HDR-t.
    HDR AA nélkül nagyon fos, viszont a csak AA nem mindig szép.
    Kár hogy G80 alatt sehogy sem lehet megoldani a HDR+AA használatot :(
  • hykao #10044
    Szerintem az nem bug, ahogy már mondtam egy párszor. Nyilván van valami limit, hogy egyszerre hány emberkét engedélyez egy helyen megjeleníteni egymás gépén. Gondolj bele, ha nem lenne, nem lenne olyan gép, amin akadás nélkül futna, ha egy helyen mondjuk több százan vagy neadj isten több ezren látszódnának...
  • hykao #10043
    Ez egy jó kérdés. Nagyon idegesítő dolog. Nálam is (és még sok más embernél) ez van. Egyszerűen 640x480 0xAA, HDR OFF mellett ugyanúgy (szarul) fut, mint 1440x900 4xAA, HDR ON mellett...

    Mondták, hogy kevés a procim biztos azért, csakhogy sok embernél fut ugyanilyen furán szarul, teljesen különböző konfigokon, az enyémnél erősebb processzorokkal is.

    Valahogy akadozik az egész, de nem úgy, mint amikor a videokártya kevés neki, hanem még mintha swappelgetne is, és szemlátomást "érdekesen" jelennek meg a messzeségből előtűnő textúrák is...elég idegesítő dolog...
  • gduck
    #10042
    Tipp: Esetleg egyszerűen a verziószámra kellene rákérdezni :)
  • Norbi1990
    #10041
    Hello!Nekem van egy olyan bajom hogy nem tudok online jáccani pedig a gamespy küldte nekem a serial-t.És amikor elindítom a gamespy-os profilt akkor azt írja ki hogy invalid authorization key vagy valami ilyesmit,és a BÉTÁVAL jáccok.
  • hykao #10040
    Na feltettem pár kérdést a The_BORG fórumon, meglátjuk lesz-e válasz.

    The_BORG és az ATARI hivatalos fórumát szoktam olvasgatni amúgy TDU ügyben.
  • buldozer99
    #10039
    topik pedig itt:D
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1172952756
  • wander01
    #10038
    skacok, most ezekben a percekben kezdödik a holdfogyatkozás. ha tehetitek nézzétek meg :)
  • Zetorg
    #10037
    hogy örülök neki :@
  • ntex
    #10036
    Amúgy először azt hittem meghalt a videókarim, mert ugyanolyan jellegű hibák voltak
  • wander01
    #10035
    és akad vagy swappel? az sem mindegy. esetleg a vindoz virtuális memoriáját rakd automatára, ha azon van akkor állitsd manuálisan mondjuk a duplájára. ha jol emléxem kb 768 mega szokott alapbol lenni. ha kevés a hely a c meghajton, az is produkálhat hasonlo swappelést. mondjuk ha most telepitetted ujra a win-t akkor ennek mondjuk kicsi a valoszinüsége.
  • Truck Driver001
    #10034
    A játékkal van a gebasz..Ilyenre sikerült a full.Majd jön a patch és megjavulnak mindezek.
  • DJ BP
    #10033
    tuti BETA, ilyet nem adhatnnak ki, ennyi hiba...
  • ntex
    #10032
    ez is csak egy bug, nálam is csinált ilyeneket. nem kell foglalkozni vele
  • Zetorg
    #10031
    van amikor elindítom és hiányoznak texturák, akkor nagyon akad, de ha újraindítom megjavul a kép és nem is akad annyira...
  • Zetorg
    #10030
    délelött ezért telepítettem újra :S
    szinte nincs is fönt semmi, csak a játék meg driverek.
  • ntex
    #10029
    valszeg bug miatt, próbáld újraindítani, amúgy meg nekem a BETA-t 800x600 4xAA mellett átlag 30 FPS-el vitte húzott 3200+ A64, 1GB RAM, meg egy 256MB-os 6800GS-el
  • TyPhooneDave
    #10028
    tudnál mondani egy két fórumcímet onnan?
  • wander01
    #10027
    hykao, nem tudod véletlenül (nem olvastál valahol ilyet) hogy azt az idegesitö szerverbugot mikor nem látod a pályán a népet megoldották-e? engem az idegesit a legjobban :)

    szerk:
    Zetorg, ott valami szoftveres gány lesz tuti. azon kéne hogy 1024-ben mediumon elszaladgáljon szerintem. esetleg nincs nagyon lelombozva a vindozod?
  • Zetorg
    #10026
    miért van, az, hogy nekem 640x480-ban is akad, márnak meg gyengébb gépen megy normális beállításokkal?

    2,8 duálkór, gigaram, 7600gs 256
  • ntex
    #10025
    hmm nem vágom, mert most nem otthon vok, nem tom megnézni :D
    de most olvastam vissza pár hsz-t és úgy nézem hogy a lényeg az hogy ez egy "másolásvédett BETA"
  • hykao #10024
    Az utolsó béta verziója nem 1.25 volt?
  • hykao #10023
    Semmit nem kérdeztem, csak olvasgattam egyelőre.
  • TyPhooneDave
    #10022
    HYAKO #9990 ????
  • Truck Driver001
    #10021
    Hirtelen már azt hittem vlmi Warez oldal!:D
  • wander01
    #10020
    ugyis bebukja, már ismerjük, ha megjelenik valaki hasonlo stilusban ujreggel tuti lebukás :) annyira azért már vágjuk hogy ki mennyit hogyan irkál ide :) na off vége meg se mukkanok többet :)
  • TyPhooneDave
    #10019
    az a cink h regel egy új usernevet,azt Hello
  • ntex
    #10018
    Nekem az "új verzió" semmi különbséget nem mutat, ugyanazok a bugok, ugyanígy hiányoznak az autók, sőt a verziószám is ugyanaz : Ver MC 1.42 vagy mi a szesz.
  • Sland
    #10017
    Bannt kapott, téma lazárva. Végre nem látjuk egy hétig
  • gduck
    #10016
    Elméletileg INNEN nemsokára le lehet tölteni a játékot! Megjelenés előtt 1-2 hetet írtak, ami igencsak mostanában van ha a 20.-i megjelenést vesszük alapul...
  • bertino
    #10015
    én azt remélem, hogy vírust inkább
  • who am I 7
    #10014
    talán a sz*rjál sünt következetesebb lett volna...
    remélem bant kapott...
  • FLeK0
    #10013
    A sünik burokban születnek, így nem sebzik meg a szülőt.
  • who am I 7
    #10012
    Nem a magyar piacra gondolnak az atarisak...Én örülök neki, h legalább vmi grafikát kapunk cserébe, nem doboz házakat meg pár pálcika fát az 128x128as textúrás út mellett.a C64-es időszaknak legyen már vége...
  • TyPhooneDave
    #10009
    1000 mérföld = 1600 Km és lesz sima Cruise is.ezazzzzzzz
  • Code92
    #10005
    bannt de jó sok időre...