107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • autoszimulator
    #9863
    hmm.. A css a Counter Strike Source, de az elképzelhető hogy az a HDR nem valódi.
  • Csuhai G
    #9861
    Szerintem a második, de akkor mit kéne még teljesítenem ??
  • hykao #9860
    Vagy nem voltál még minden kereskedésben vagy pedig máshoz is kötött a motorvásárlás, amit még nem teljesítettél...
  • Csuhai G
    #9859
    Még valami tipp?
  • w77d
    #9858
    nekem valahogy nem stimemel a játék kinézete, a sötét színek túl sötétek, a viágosak meg túl világosak. Árnyékban gyakorlatilag feketeség van, napon meg szinte fehér minden. Nem lehet valahol állítgatni a kontrasztot meg ilyesmit? Én csak a világosítást találtam meg!
    Annyira rossz a kép, hogy a műszerfalt sem látom. Segítsen valaki!!
  • hykao #9857
    NEM, ez HARDVER kérdése! HDR és élsimítás egyidejű alkalmazására csak az általam korábban leírt kártyatípusok képesek! Ha a "css"-ben (bár fingom sincs mi az) megy a kettő egyszerre, akkor abban nem valódi HDR-t alkalmaztak...
  • autoszimulator
    #9856
    De ez csak játékspecifikus, nem? Mert css-ben egyszerre megy mindkettő a 7800GTX-el..
  • Csuhai G
    #9855
    Pedig már a Pontiacban is voltam. :(
    A térképen már csak a motorkereskedések vannak halványan, többször is átnéztem az egészet! :(
  • zeki
    #9854
    nekem nagyon tetszik a game !!!
  • zoli122
    #9853
    igen? hogyan? nekem nem megy az online profilom :S
  • hykao #9852
    "INFÓKÉRT KATT IDE" szöveg mond-e neked valamit??? Mekkora betűkkel és milyen színnel kéne kiírni, hogy elolvasásra is kerüljön az a kibaszott szöveg???
  • hykao #9851
    Az a vicces, hogy jelenleg is mennek a szerverek, és működnek a bétával létrehozott online profilok is...
  • zoli122
    #9850
    ott van a gaméban :) halovánnyal van jelezve ha még nem voltál ott :D
  • birka1001
    #9849
    nem tudok 1 térképet ami mutatja az összes kereskedést??
    mee engem ebbe a játékba csak a motor érdekel!
  • zoli122
    #9848
    ja kihagytad lehet a pontiac boltot... azt én is kihagytam elösszőr :D
  • DJ BP
    #9847
    nem voltál még minden kereskedésben, hidd el
  • Csuhai G
    #9846
    Császtok!
    Amikor motorkereskedésbe szeretnék menni, akkor azt írja ki, hogy először járjam végig az összes autókereskedést. Az lenne a problémám, hogy a térképen feltüntetett összes autókereskedésben voltam már és még mindíg nem enged motort venni! Mit kéne még tennem ?
    Előre is köszi!
  • hykao #9845
    Ha hiszed, ha nem - de így van.
  • bertino
    #9844
    lelkiekben felkészülök és nekistartolok az 1 órás szigetet körbeölelő versenynek...
    immár másodszor
  • DJ BP
    #9843
    hát ezaz...
  • razz
    #9842
    nem hnném hogy a 7xxx ek közül egyik se tudja a ketöt eccere
  • zoli122
    #9841
    a verzió szám nem stimmel, ez nem idő korlátos, ha béta lenne akkor online lehetne nyomni olyan értelemben hogy állandóan updatélni akarna és majd 1-2 hét mulva meg jön a fél gigás peccs na meg a RUF meg a LEXUS benne van a gammában legalábbis a cuccok ott vannak a könyvtárakban az open ben nem volt ott :D
  • hykao #9840
    HDR effektet eddig is kellett, hogy tudjál kapcsolni. CSAKHOGY előtte az élsimítást ki kell lőnöd! Ugyanis a 6600-as kártya nem képes a két effekt egyidejű alkalmazására. Szóval vagy HDR vagy élsimítás.
    (a két effekt egyidejű alkalmazására csak a 8XXX-es nV vagy X19XX-es ATI kártyák képesek egyelőre)
  • ElekAdam
    #9839
    Hátnemis full!
    Amikor bejelenkezek a gamespy-ba online-be jáccani akkor is bétát ir ki!
  • hykao #9838
    Ez a dolog nálam csak nVidia kártya esetében volt, amióta ATI-m lett, azóta soha nem volt ilyen "hülyén indulás". Elképzelhető, hogy ezt majd egy újabb nVidia driverben fogják orvosolni, nem biztos, hogy a játék hibája.
  • hykao #9837
    Még mindig FAQ...
  • csokiskex
    #9836
    SZERINTEM KAMU AZ EGÉSZ,H EZ FULL!!!tuti vmi hack-elt béta fos!
    nem csinálok snapshot-ot,de itt van pár dolog amit érdemes megnézni!
    -Audi A6-os belső nézetben a sebességmérő kurvára szarul mér
    -CLS Merci-nél a motorháztetős vagy milyen nézetnél a sebességmérő és a fordulatszámmérő fel van cserélve
    -villódzik a kép
    -fagy
    -uninstallnál C:\ helló-szia ...
    -Szerinted ki adnak 1 játékot úgy,h működjön a BÉTA-kulcsal???lol
    -még a verziószám is stimmel
    SZÓVAL EZT BESZOPTUK!!!
  • TothLaci
    #9835
    Nos kipróbáltam teljes játékot!
    Ami meglepetést okozott:
    - Kicsivel gyorsabb lett a játék az open betahoz képest*
    - HDR effektet már a 6600 GT-men be tudtam kapcsolni(bár úgy lassú)
    - Elfogadja a játék az open beta cd kulcsát

    Ami továbbra is hiba maradt :
    - Újra előjött az a grafikai bug nálam is(#9830)

    * Bár kifejezetten azért telepítettem fel egy külön Windows XP rendszert, hogy a játékban minnél több legyen az FPS. Kérdés, hogy megéri-e netre csatlakoztatni. Fog-e menni az open beta kulcsával?
  • Eisenhower
    #9834
    na kipróbáltam a mercedes-es bugot. még mindíg meg van fordulva a fordulatszámmérő meg a km/h tehát a km órán megy a fordulatszámmérés a fordulatszámmérőn meg a km/h nézzétek meg fel van cserélve. betaban is felvolt :) CLS 55 AMG tipus.
  • Eisenhower
    #9833
    ALT+TAB bal kilépsz a játékbol majd vissza.... betanal is ugyanezek a hibák voltak. ha ez tényleg a full (aminek sztem nagyon kicsi az esélye) remélem nagyon hamar megkapjuk a fél gigás patch-t :D
  • 3P
    #9832
    Van arról térkép, hogy melyik márkának merre van tuning műhelye?
  • 3P
    #9831
    Egyet már megcsináltam. Az hozott is rendesen (80e+40e) Egy Ferrarit kellett leszállítanom. Többit még keresem.
  • bcrics
    #9830


    játékban 1 nagy fekete tér fogad,rohadtul hiányoznak az emberek végtagjai!!
    ez igen
    vkinek csinált hasonlót?
    7600gt-m van
  • zoli122
    #9829
    Nektek nem működik forditva a G-meter? mikor gyorsulok akkor előre megy a "mutató" amikor fékezek akkor meg hátra de a kanyarodásnál jó irányba leng ki a jobbra kanyarodok akkor balra megy értelem szerűen ez fordítva... nektek?
  • TyPhooneDave
    #9828
    Smuge,nem értesz hozzá,ilyen hozzászólást kár is beírnod
    Bulba-Köszöntem,és igen,eredetim LESZ
  • zoli122
    #9827
    bocs elirtam jó fijú :D
  • zoli122
    #9826
    Na egy kis bug a sok OFF után!!! Én fijú vagyok
  • Hassan B
    #9825
    Hmmm... tényleg?
    "A Warez ebben a topicban is tiltott!"
  • Hassan B
    #9824
    Be kell pipálni, de csak akkor ha eredeti, mert különben nem enged aktiválni... :)
  • gabesz012
    #9823
    Pedig kár volt visszatölteni. :) Ebben nem nehéz sok pénzt keresni, az autószállítós küldetések sokat fizetnek (perfectre megcsinálva 135 ezer körül), és már a játék elejétől elérhető az összes. Persze meg kell őket keresni. :)