107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TyPhooneDave
    #10004
    :S :( előbb majdnem szívbajt kaptam,azt hittem csak az én Explorerem bénázik...OMG
  • thomasthomas
    #10003
    Vki válaszolna a kérdésemre??(#9982)
  • Sland
    #10001
    Jóvan, bannt neki!



  • bertino
    #9998
    várhatod a napot, mikor beirom: megvettem :)
    én is csak a megjelenést várom, ne aggodj
  • Code92
    #9997
    jee végre v.ki kirakta.....
    amúgy nekem a bétával van egy sdúlyos grafikai hibám méghozzá az h. boltban csak a padlóról tükröződő dolgok látszanak, nem tudjátok h. hogy lehet ezt megoldani?
  • TyPhooneDave
    #9990
    de azt kérdezted,h MEGMARADT ez és ez a Bug,mint a Bétában volt??
    ..és ha nem,mered-e tagadni?? ( ja nem ,bocs,ez a Ludas Matyiban volt)
    és ha igen,mit mondtak???
    előre is thx
  • Code92
    #9987
    mindig vannak ilyen skizofrén emberek akik nem merik felvállalni magukat meg félnek h. kidobják őket és akkor belépnek a másik loginnal sztem ez szánalmas úgy ahogy van.....
  • hykao #9984
    Te inkább magadba forduljál, és gondolkodj el kicsit, hogy hogyan is kéne normálisan viselkedni...
  • autoszimulator
    #9983
    Az szép, az a majd 900 ember! Kicsit féltem, hogy nem nagyon lesznek emberkék online, mivel a warez nem fog müködni :D De akkor talán lesz majd kivel hülyülni :)

    ui.: mai világban egy db ip-címmel kb semmit sem lehet kezdeni, a virusirtok/tűzfalak miatt...
  • thomasthomas
    #9982
    Hi!

    Ebbe a játékban van olyan hogy azt csinálok amit akarok??(kocsikázás).....ha lenne jó lenne, meert tudnák kormányt használni...faq nem ír erről, és télleg 1700KM??????????
  • hykao #9981
    Maradjunk annyiban, hogy akik le tudnák nyomozni azt a sokmindent egy változó, dinamikus IP cím alapján, azok ugyanazt a sokmindent le tudnák nyomozni a dinamikus IP cím nélkül is...
  • gduck
    #9980
    Köszi, akkor várom a hazai megjelenést :)
  • gduck
    #9979
    Neked most mi bajod? Van aki az eredetit várja vazze!
  • hykao #9978
    Annyit tudok, hogy több olyan külföldi emberkétől is olvastam, hogy megvan már neki a játék, akinek adok a szavára. Főleg német és németalföldi emberkékről van szó. Azt nem kérdeztem tőlük, hogy ez a warez verzió egyenlő-e az általuk vásárolt eredetivel, hisz nyilván nem tudnának válaszolni rá, mivel ha megvették eredetiben aligha hihető, hogy a warez is meglenne nekik... :)

    A szerverek amúgy már mennek nagy erőkkel... (az imént 855 emberke volt online)
  • zoli122
    #9977
    IGEN VAZE ezzel bírósághoz is fordulhatnék
  • bakvarnyu
    #9976
    Azér ip alapján sokmindent le lehet nyomozni sose lehet tudni,ez egy nyilvános fórum és mindenütt vannak geci rosszindulatú emberek.
  • bertino
    #9975
    juj
    csak hétfőn indulnak
    ez szörnyű
  • gduck
    #9974
    Te is elég sok külföldi fórumot nézel TDU kapcsán. Mit írnak a most megjelent verziókról? Ez lenne a hivatalos verzió? Ha február 5.-én már GOLD volt, akkor miért nem mondta ezt az ATARI? Folyamatosan ostromolták őket infókért és soha nem mondtak semmit... Ennyi teszt után kiadták volna ezt a BUGos verziót, ami béta kulcsokkal is megy. Ráadásul a hírek szerint a hivatalos játék szerverei csak hétfőn indulnak...
  • hykao #9973
    Miért? Milyen hátránya származhat belőle? Dinamikus, állandóan változó IP címe van. Ellenben a bizonyítékkal remélhetően sok további mocskolódó, szitkozódó, tagadó és kamukázó hozzászólás lett megelőzve...
    Remélem kicsit lehiggad a srác, és normálisan folytatja a fórumozást tovább...
  • wander01
    #9972
    nemtökmindegy? amig nem rakja ki addig még tovább játsza az agyát. és mit csinálsz egy ip-vel? kb semmit :D max egy kis trojan azt jolvan, de az mindig jol jön :D ha meg van egy kis esze akkor már rég ujracsatlakozott a nettel (márha adsl, és sztem az) :)
  • bakvarnyu
    #9971
    azér nem kéne ide publikba kirakni a csávó ipjét akár tudod akár nem.
  • wander01
    #9970
    hehe :) na ennyit teflon összezuzott überaudijárol meg a többi keménykedésröl :))))
  • Myster X
    #9969
    hy nekem van egy olyan gondom, hogy mielött elindítanám a gamet kéri a kulcsot ezt bi is irom de nem fogadja el :S ! mi lehet a baj ( jól írom be és többen is megadták eszt a codot)
  • bertino
    #9968
    hát akkor fogalmam sincs, indítsátok ujra ameddig nemjo sracok, nekem az mindig megoldja
  • buldozer99
    #9967
    háhá:D
    hát ezt beszopta:D
  • hykao #9966
    Na ide figyelj te kis pöcs! Elég a hülyegyerekeskedésből! Húzd meg magad, mert röpülsz az SG-ről a duplikált nickeiddel egyetemben!!! Ha nem tudsz normálisan megnyilvánulni, akkor ne írkálj, csak olvasgass...

  • wander01
    #9965
    én állandoan kormánnyal tolom/toltam bétát, és tökéletes volt :) és most ez is tökéletesen megy vele
  • bertino
    #9963
    kormány.... hát akkor ez a gond
    rádugott kormánnyal én eddig nem láttam olyan embert, akinek jol ment volna
    bizony várni kell patch-re ez ügyben
  • TyPhooneDave
    #9962
    Saitek R440-nel is azt csinálja,h 5-10 fpsre leszedi.hogy miért,ne kérdzed
  • PuMaa
    #9961
    Én nem találtam ilyen hozásszólást ahol lelenne írva de ha megkérlek akkor elmondod mit csináljak pontosan ? egyszerűen kilépek meg belépek azt csumi , ja és kormánnyal játszok!
    Mert olvastam itt a fórumban hogy az miatt szaggatott neki és ha én is vissza alítom billre akkor semmi probléma ilyen kormányom van !
    a kormányom !
  • DJ BP
    #9960
    bocs, inkább M5 :.)
  • DJ BP
    #9959
    azért egy 6-os, előző M3, meg mondjuk 550i állat lenne :)
  • bertino
    #9958
    én nem is sajnálom annyira...
  • atomboy
    #9957
    Sajnos nincs.
  • GazCamp3r
    #9956
    Nincs a game-ben BMW?
  • Sland
    #9955
    Teflon Zoli kérdést nem törlöm, hadd lássa mondjuk Hmuda vagy Borg, hogy ugyan az az IP-jük, és akkor bann lesz végre...
  • bertino
    #9954
    addig kell ujraindítani, amig normális nem lesz, tuniillik ez egy "gyári" hiba!
    de ezt is már vagy 400x mondták itt el!
  • PuMaa
    #9953
    Akkor azt magyarázd el nekem hogy mért szaggat minden bealításban ? medium , high, low ban ?
  • bertino
    #9952
    meg ostoba...
    nem baj, mert idővel mérlegelődik a színvonal, mindig így van
  • wander01
    #9951
    sok idiota... XDD