107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • SötétBarom
    #9910
    Kilép-elindít újra, ha nem jött be, megismétel.
  • wander01
    #9909
    együttérzek veled, de azt el kell ismerned hogy manapság egy high-end játékot nem 2 ghz alatti procikra és 4-5 generácioval ezelötti vidkártyákra irnak... sajnos ezzel nem lehet mit tenni
  • báttyó02
    #9908
    szted komolyan gondoltam?^^
  • Eisenhower
    #9907
    gyenge a gép? lál nebazd már hogy az a gép gyenge (már ha tényleg az a konfig ami az aláírásában van)
  • báttyó02
    #9906
    márpedig gyenge a géped azé-.-
    (nem ártana visszaolvasni:\)
  • báttyó02
    #9905
    nem fák utak mittomén mi kikapcsolásra gondolok,hanem mondjuk legyen csúnyább a táj,vagy ne legyen olyan részletes a kocsi vagy akármi,csak be lehessen lőni olyannak is rendesen a játékot akinek nem fél millás gépe van
    márpedig nem minden embernek van fél millás gépe,és elég szomorú hogy nem képesek optimalizálni gyengébb configra is....jó persze itt most nem 1,3as proci meg 9200as radeonokra gondolok,de gondolom érted

    szerk: és én éppen emiatt nem fogom megvenni,mint sokan mások....(feltéve hogy ez tényleg csak a béta és a végleges normálisan fog menni)....pedig nagyon sajnálom,mert iszonyat jó játék,de ha egyszerüen nem tudom emiatt élvezni a játékot,akkor nem tudok mást tenni minthogy elteszem azt a 10ropit....
  • PuMaa
    #9903
    Nem tudtok valami megoldást, arra hogy ha belépek a játékba elkezd szaggatni nem egyszerű mondón ! a gépemnek bírnia kéne ! ( gépem az adatlapomon ! )?? de úgy halottam hogy többeknek ez a gondja.
  • Eisenhower
    #9902
    betaba volt ilyen mikor szerverfrissítés volt. nekem is játék közben megállt a kép épp egy 350z-vel voltam majd következő pillanatban egy clk merciben találtam magamat pénz megmaradt de csomo single kupa még nem volt lefutva.... utána visszaállítódott alaphelyzetbe 2-3 óra mulva
  • TunerX
    #9900
    Nem kell úgy nyomni a gázpedált, és tekerni kell jobban a kormányt. :D Nem szimulátor a játék, tisztában vagyok vele, csak azt ugattam, hogy a Carbon "180-al 90 fok" játékmenetéhez képest enneknagyon is jó az irányítása.
  • wander01
    #9899
    nos igen, de nem az olyanok a célközönség akinek 3-4 generácioval régebbi gépe van. és az hogy a grafot nem lehet 640x480-ba rakni árnyékok, fák, utak, boltok, házak, autók, sziget kikapcsolása mellett tényleg borzaszto :) (nem szemétkedni akarok, mégegyszer leszögezem)
  • zoli122
    #9898
    hárdkórba meg összkerekes kocsival nem tucc bevenni egy 160fokos kanyart mert kiegyenísíti...
  • Sarapetike
    #9897
    nekem nem törölte a c-t
  • zoli122
    #9896
    ezaz az 1.3-proci az nagyon kevés azon csoda hogyha elindult a karbon a régi konfigomon ami egy 1.8-as 256MB-ram dzsíforsz efix5500 128MB alig ment a carbon :S
  • báttyó02
    #9895
    de legalább akkor be lehetne normálisan állitani a grafot
    egyedül a low-med-high beállitás van,de az is csak annyi hogy a messzebblévő dolgokat nem jeleniti meg....ezzel sokra megy az oylan akinek nincs erőmüve
  • gabi89
    #9894
    Tudom kicsit wrz: De aki leszedte azt a bizonyos verziót az ne szídja a gamet a bugok miatt meg a többi miatt mert az a béta sajnos sokan bszívtuk vele :D (én is)
    Ja és ugyanugy letörli a c gyökérkönyvtárait uninstallkor szóval az nem a teljes game.A teljes game ennél sokkal jobb lesz.
  • TunerX
    #9893
    Szerintem ha megnézel egy-két screenshotot, akkor remélem leesik, hogy elég gyatra a géped hozzá, nem ártana legalább 2,4es processzor. NFS Carbonról meg annyit, hogy az EA manapság az NFSnek max a grafikáját és annak optimalizálását tudja normálisan megoldani, maga az egész játék meg mehet a kukába az utóbbi néhány részt elnézve. Ha meg neked a TDU irányítása szar, akkor ezen csak nevetni tudok. Vetélytárs Carbonhoz hasonlítva ez szimuláció magasfokon.
  • mycso
    #9892
    Bannert elolvas, elfogad, fórumozik.
  • wander01
    #9891
    nem irreálisan nagy a gépigénye (csak magas), egy játéknak ami igy néz ki annak kell a vas. a tieden pláne azzal a procival (nem sértésnek szánom, de) csoda hogy egyáltalán elindul :)
  • Teflon Mike
    #9887
    Én a háttérből figyelek!!!
  • Gibor
    #9886
    Sztem.. irányítás rendben a graf igénye rendben, ha szaggat akkor ne 800x600 ban játszál meg vedd lejjeb a graf-ot, ja és a raamon bővíthetnél meg a procin és máris jó lenne.....
  • Endiman
    #9884
    a játék nagyon jó de irreálisan magas a gépigénye, nekem ati radeon 9600pro karival, 768 mb rammal, 1.3-as procval még 800x600-ban is szaggat!!! az nfs carbon zsír jól megy viszont ezen a gépen!

    jó tudom kevés a procim, de azért el lett túlozva a gépigény.
    az autó irányítása elég szar, egyébként hangulatos játék lenne.

    nem tudom miért tilos az összes SG fórumon a warez, az SG pénzt kap a játékcégektől ezért??
  • Sarapetike
    #9883
    VAN EGY JÓHIREM UNISTALL ÉS MINDEN MEGMARADT A C:\ MEGHAJTON :)
  • w77d
    #9882
    a tuningműhelyekben csak teljesítményre lehet gyúrni? külső kiegészítőket elő lehet valahogy hozni?
  • autoszimulator
    #9881
    Teflon Mike hova lett? Mindjárt itt a teljes, ő meg sehol..
  • DJ BP
    #9880
    az érdekes, mivel a hivatalos 5-én indul :)
    Gyanús hogy tényleg a BETA. Mindegy eredeti megjön, akkor kiderül :)
  • REAKTOR
    #9879
    daemon4.8a megoldás.túl öreggel mountolsz. utánna begyomod a vátót menni fog. Ja azt irják még ,hogy ugyan azok a hibák vannak mint a bétában.
  • Sleepy Bone
    #9878
    Az jó de proxálj meg egyet használtan venni nekem oanom volt még anno a bétánál és nagyon jó volt 3as tuning pack-el
  • REAKTOR
    #9876
    Most írták ,hogy direkt nincs benne.Mivel így lehet szivatni a warezos népet.De reménykedj csak ez akkor is full.A tdu centrálon irják ,hogy igy van de hát bisztossan rosszul tudják
  • Gibor
    #9875
    Ha nincs Ruf, meg Skyline, akkor még mindig lehet kételkedni mert levan mindenhol írva hogy benne lesz.....
  • REAKTOR
    #9874
    Na leteszteltem ezt a francia vagy milyen verziót. Tökéletessen fut a játék minden efekt bekapcsolva ,semmi hibát nem láttam ,nem dob ki nem fagy semmitől. Letörlésnél sincsen semmi amit itt irogattok.logi dfpaz alapkormányom tökéletessen megy vele. Minden autószalonban voltam igy meglehet probálni a motorokat is ,ez szerintem kicsit gagyi lett ,de a grafika gyönyörű. A lambocountachot nem találtam sehol,a skyline-t sem és még ruffal sem találkoztam. Német oldalakon az előrendelő srácok irják,hogy megvan nekik már ugyhogy ez a végleges verzió.Persze képeik is vannak. És valószinünek tartom, hogy ehez jönni fog elég hamar javítás.Ja most olvasom ,hoy javító csomagban lesz a countach meg a többi hiányzó gép is.
  • Csuhai G
    #9873
    Idegbajt kapok ettől a szartól! Belépek a játékba, erre nézem, hogy a karakterem megváltozott és a térképen egy csomó hely halvány ahol már voltam! A pénzem viszont változatlanul megmaradt...ki érti ezt?!
  • Sarapetike
    #9872
    ha uninstalálni akarom akkor kapec a c meghajtonak?
  • 3P
    #9871
    Arra van leirás, hogy tuning után milyenek lesznek az autók képességei? (Tuning nélkülire a F.A.Q.-ba találtam).
  • BlueX
    #9870
    Nekem is csinál ilyet ha bekapcsolom a HDR-t, de ha kikapcsolom akkor ok.
    7600 GT-m van.
  • BlueX
    #9869
    Imperial mértékegységet kell Metric-re állítani és mph-ból lesz kmh-a
  • zoli122
    #9868
    van olyan hogy display és ott :D
  • hykao #9867
    Hogy ne lehetne? Lehet. A játék menüjében. Nézz körül alaposabban...
  • hykao #9866
    Ha jól tudom abban nem valós HDR van.
  • hykao #9865
    Passz. Talán haladj előre a játékban...
  • Balinthun
    #9864
    istenkirály game!!!! nem lehet a a mph-t átállítani kph-ra??? mert kibaszottul nem találom! ha pedig ilyen akkor csesssze meg ígyis a legjobb autós játék akárki akármit mond