107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • báttyó02
    #9950
    a modik látják az ip-det,szal.....:)
  • DJ BP
    #9949
    meg moderator leszek no,

  • zoli122
    #9948
    várjá mindjart szerzek VIP jogot meg moderator leszek no, de haggyuk abba az OFF-ot mert SLAND mérges lessz :S
  • Hassan B
    #9947
    Nem tom, ho Hykao honnan szedi, ho te vagy Teflon (azon kívül, ho mindketen hülyék vagytok :D), de hamarabb adok igazat neki, mint neked... XD
  • DJ BP
    #9946
    hykao nálam rendelkezik némi hitelességgel, úgyhogy gondolom nem a levegőbe beszélt, biztos látja az IP-det...
  • zoli122
    #9945
    milyen teflon??? nem én vagyok teflon vazze...
  • DJ BP
    #9944
    kell ez Teflon Mike? Jó neked ez a baromkodás?
  • zoli122
    #9943
    te mekkora... áhh nem mondok semmit... nem érsz meg egy pár szót sem vaze!!!

  • tom235
    #9942
    ezek szerint nem mindenki :)
  • DJ BP
    #9941
    optionsban nézd meg melyik gomb...

    mondjuk szinte mindenkki magától rájön :DDD
  • tom235
    #9940
    a gps re gondoltok?
  • tom235
    #9939
    de hol a térkép?
  • wander01
    #9938
    térképen a második balfelsö fülre kattintasz, ott ahol van felkiálto-kérdöjel vagy ilyesmi, meg emberke, stb stb. ott a második de már nem emléxem hogy néz ki. ott mutatja a kereskedéseket, és ami sötétebb ott még nem voltál.
  • tom235
    #9937
    hol a map?
  • gduck
    #9936
    Most szedtem le, pár rejtett fájl kivételével minden fájlt törölt a c:\ gyökeréből! Mentsél el mindent uninstall előtt!

    Ezt a DVD-t 2007.02.05.-n készítették... NO COMMENT!
  • 3P
    #9935
    Válts át a mappon, hogy a kereskedéseket mutassa!
  • tom235
    #9934
    csá. játszogatok a gémmel. de hogy lehetne megnézni, hogy pontosan hol vannak az autókereskedések a térképen?, mert így elég gáz, hogy minden zegét zugát át kell kutatni a szigetnek, hogy mondjuk eljussak az audi-ba.
  • 3P
    #9933
    Hát nem semmi ez az autó leszállítós küldik. most csináltam meg egy 24 km-est, és ugye lehet izgulni, hogy ne sérüljön semmit, mert ugrik az extra pénz. Az első menetben már csak 7 km volt vissza, erre egy hülye bevágott elém (féktávon belül).
  • Endiman
    #9932
    arról van szó hogy ez pont olyan elkúrt game lett mint anno a driver3 az is Atari hulladék volt.

    minden pc-re átírt konzol játéknak ez a sorsa....
  • csoola
    #9931
    jo lehet a full, most települ, a beta tetszett, remélem egy pár idegesitö dolgot kijavitottak és igy nagggyon jo lesz:D
  • hykao #9930
    Teflon zoli122 néven reinkarnálódott... Remélem eldönti melyiket használja tovább, mert nick-duplikálásért bannolás jár...
  • DJ BP
    #9929
    neem csak a leggyorsabb a lényeg... én pl. a régiségekkel nagyon szeretek nyomuulni..
  • czky
    #9928
    Mi értelme ha utólag nyitják meg? Kinek fog kelleni majd a Saleen, Koenigsegg, Pagani, McLaren mellé vmi ócska E v F kategóriás Lexus??? :DDD
    Amúgy megvannak már a motorjaim...
    De majd úgyis kiderül minden, amikor megveszem a gamét fullban.

    Gibor: A Skyline-t én is nagyon hiányolom! :)))
  • báttyó02
    #9927
    engem igazábol a lambi countach,diablo,meg az f40es ferrari érdekel csak hogy bekerüljön:) a többi annyira nem
  • Gibor
    #9926
    meg mondjuk a Skyline...
  • wander01
    #9925
    a bétában nem volt ilyen :)

    czk, lexus kereskedés van, csak nincs nyitva. ne kérdezd hol de van. a térképen nincs rajta mivel nem lehet bemenni, valszinü majd utolag nyitják meg. és a lexus kereskedés nem kell ahhoz hogy motorod legyen, azt nem számolja :)
  • czky
    #9924
    A másik bizonyíték h ez nem a full, hogy hol van a LEXUS kereskedés??? Végigjártam az összeset h legyen motorom, de nem botlottam bele sehol...
  • Gibor
    #9923
    Azon kívül még van egy kettő amit jó lenne kijavítani, mint pl két trafic autót egymásra rak, meg az autópálya kellős közepén megálnak vagy lelassítanak 10km/h-ra.......
  • báttyó02
    #9922
    ott benne van azt tudom,de a mostani játékban nincs
  • Szasza20
    #9921
    Nekem is Nagyon bejön a Gém, de én sem hiszem hogy ez lenne a full, mert nem hinném hogy lejáratná magát az ATARI ilyen textúra gondokkal meg optimalizálási hibákkal!
  • báttyó02
    #9920
    2,2
  • wander01
    #9919
    a legnagyob bug ami lehet az az online részében volt a játéknak, mikor a térképen lévőket nem láttad a pályán. ha azt kijavitották, akkor már teljesen rendben lesz sztem :) az aproságokat meg majd ugyis patch-el javitják :)
  • AdaKiller
    #9918
    ...


    benne van mind, csak nincs aktiválva... nézz bele a könyvtárba
  • AdaKiller
    #9917
    hát pedig nem ártana ha ki lehetne kapcsolni a fákat, házakat, repülő gépeket, villanyoszlopokat. sztem ezekkel min 5-10 fps-t ki lehetne hozni. szóval ez a béta-nem béta igenis nagyon optimalizálatlan, és remélem a teljes nem ilyen lesz, mert akkor én se veszem, ahogy sokan mások.
  • wander01
    #9916
    az 1.3-as proci mellé raktad legalább azt a 7600 GS-t?
  • Gibor
    #9915
    Hát, így már egyre biztosabb vok benne, hogy valami átverés, mivel nemá hogy a Béta meg a végleges közt semmi különbség ne legyen.....
  • báttyó02
    #9914
    ugyanazok a verdák vannak benne mint a bétában....
  • Gibor
    #9913
    Télleg, tud valaki olyan autót mondani ami a "Teljes"-be benne van és BETA-ba nincs?
  • báttyó02
    #9912
    hát na...ez tény
    de direkt legfőképp emiatt a játék miatt cseréltem le a 9600-asomat egy 7600gs-re,és mitmondjak nem lett sokkal jobb a helyzet:S
    bár lehet hogy nem ártana egy winreinstall nekem,majd meglátom hogy mennyire lesz erőm ehhez:d
  • báttyó02
    #9911
    nekem a hdr ki be kapcs szokott csak segiteni rajta