107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Gubberx
    #10661
    Szerintetek egy P4 2.66 1GB ram Ati9600Pro 128 mb elfut rendesen vagy felejtős?
  • kis kocka
    #10660
    inkább menj ide pls
  • kis kocka
    #10659
    hát én egyből megvettem a jobb corvettett és még rá tuningoltam úgyhogy néha amikor kanyar után kigyorsítok eléggé megy a fara
    pontosan már mind2vel nyomultam eleget és nekem is ez a véleményem
  • csabieee
    #10658
    Hali!
    Hol lehet versenyeket találni?
  • csabieee
    #10657
    Hali!
    Hol lehet versenyeket találni?
  • Waczkor
    #10656
    Corvette már 2-es tuninggal is kegyetlen,pl a Corvette day en azzal tudtam csak nyerni.Nekem a Gallardo Spyder jön be a legjobban,meg persze az Enzo:)Gyorsak és jól irányíthatóak:)
  • erieskrisz
    #10655
    igen azt lattam es koszi de az a baj nem vagom az angolt es ha nem la5tok donwload feliratot akor nem vagom mit kell csinalni hogy le tudjam szedni de azert kosszi a linket
  • kis kocka
    #10654
    hát igen én jelen állas szerint corvettel tolom, de most fogom lecserélni:))))
  • skygt90
    #10653
    valaki lágyszi a #10647-re válaszoljon: thnx
  • Pepsi Twist
    #10652
    ott van a másik totyikban a LINK
  • Waczkor
    #10651
    Sztem csak megszokás kérdése.Azoknál a küldetéseknél,ahol kanyargósabb a pálya oda nem célszerű Vipert vagy Corvette-t választani.Én is bill-en tolom és már egyáltalán nem kínszenvedés,persze kormánnyal jobb lenne dehát ez van.
  • razz
    #10650
    az a fura eddig minden gém ment full közeli állapotban
    erre ez ilyen rosz
  • erieskrisz
    #10649
    sracok plz valaki adjon 1 mds filet konnyorgom
  • who am I 7
    #10648
    Nekem is 1 giga ramom van....300 mega swap file-al, és semmi akadás nincs :S
    Igazd...2db ddr2 800-as 964-en..
  • skygt90
    #10647
    hali! azt szeretném megkérdezni hogy a játékban a Nissan Skyline mikor lessz elérhető? vagy esetleg valami Mod fogja berakni a játékba ? a válaszokért előre is thnx
  • Pepsi Twist
    #10646
    Tévedésben élsz... más mentését lehet használni :)
  • DJ BP
    #10645
    azt legalább lehet irányatni, ez egy fos

    akkor számodra a Race, GTR, GTL is fos... és mindenki tojik rá nagyívből :D
  • PuMaa
    #10644
    A controlban vedd le az érzékenységet mindéből egy picit és jó lesz ! nekem segítet
  • kis kocka
    #10643
    hát nekem nem igen van problémám vele, csak akkor szoktam elszálni ha 260 felett elkezdek hírtelen szlalonozni autok között meg ah gyorsan megyek nagy kanyarba
  • DJ BP
    #10642
    bill.-lel nem jó...

    próbálj ki valóságban 500 lovas Vipert nyomógombbal :DD, az is gumifüstölés lenne.
  • nyx
    #10641
    nem tudom valaki még van-e így a játékkal, de nekem nagyon nem fekszik az irányítása, az un. szimuláció, olyan, mint az nfs 1 ben a viper, nem lehet elindulni egyik kocsival sem, egyből kifarol, alig lehet sávot váltani, ha meg előzök esélytelen az úton tartani, ha 2 km en belül jön valaki szembe,. tudom, hogy az nfs arcade, de azt legalább lehet irányatni, ez egy fos
  • Waczkor
    #10640
    Jaja érdemes csinálni egy backupot pl norton ghost és utána pár perc és kész minden.Még az is hasznos lehet ha 2 partíciót csináltok,c meg d mondjuk és a c re csak a windows-os cuccokat teszitek,a másikra meg a gémeket.
  • DJ BP
    #10639
    rámeek h Continue Game akkor megy a zene de loszart se látok, az egér nem mozog.

    az első BETA ugyanezt csinálta
  • erieskrisz
    #10638
    sziasztok valaki lene ojan kedves es felrakna ide 1 mds filet mert en hulye voltam es letoroltem en okor elore is thx
  • tsarffi
    #10637
    Fasza ez a játék csak kár hogy állandóan fel..sza az agyamat.!!
    Elindítom néha aztá amikor rámeek h Continue Game akkor megy a zene de loszart se látok, az egér nem mozog. Ezt csinálja néha ha graffot állítok játék közben. Amugy nem rossz GF6600-as karimon 1024*768-ba low no AA no HDR elmegy. Ja és néha a hang is szarakodik. Az elején berecsegett aztán átdugtam az integrált hangkártyába most mondjuk h jó. Nem adna nekem ezekre vmi tippet pls!
  • razz
    #10636
    ahogy nézem ez a gém rettentö procifüggö!!!

    nekem 7600gt 1536 rammal és 2.6 celeronnal lagol minimumon!
    it valaki irja 9600 al és 3000mhz p4 ell fullon megy nek!
    nos jövö honapban beujitok egy 3,4 pentium 4 et meglátjuk mi sül ki
  • PuMaa
    #10635
    Hogy tudom megnézni hogy hol tartok a játékban ? meg ha vettem egy Mercedes-Benz CLK DTM AMG ami ügye b kategóriás azt mikortól tudom használni mert még nem nagyon engedi ?
  • Vakeraka
    #10634
    Miért?
  • 3P
    #10633
    Abszolút megértelek a Win reinstall kapcsán. Én is így voltam vele. Aztán jött egy "nagy ötletem". A C-re feltettem mindent amit akartam, oprendszert, progikat szóval mindent, s aztán csináltam róla egy image-t. Így egy win újratelepítés 3 percig tart :).
    Nem vitatom, hogy lehet gond a játékkal, de még mindig az ütközést látom valószínübbnek. Nekem is volt tényleg ilyen korábban, s a prioritás átállítós példádból ezt látom valószinűbbnek nálad is most. Persze a kodek pack csak egy példa. Volt már olyan, hogy valakiél vírusírtó miatt, vagy tűzfal miatt, vagy trójai kereső miatt, vagy ezeke valamijen kombinációja miatt akadt (nekem is volt gondom pl a Kerio tuzfal-lal, de kis utána olvasással meg is oldódott. Nos mivel teljesen elkanyarodtam a témától és nem akarok off-olni tovább. Így azért bízok benne, hogy ha mégis bug miatt van, akkor javítják, ha nem ugy esetlég mégis érdemes lesz picit átnézni a progikat. Nekem korábban tényleg bejött. :)
  • gematta
    #10632
    Hali
    fa...z
    kivan a játékal
    felraktam + letöröltem és megszoptam szétkurta ax xpém
    amugy jó game lenne
  • gduck
    #10631
    Ha már itt tartunk nekem is szépen megy pedig csak egy AGP-s kártyám van, igaz ugyan hogy 3DMark06ban 5500 pöttyöt tud alapbeállításokkal :P
  • DJ BP
    #10630
    gondoltam egyik a HDR-t, másik az AA-t kezeli :DDDDDD
  • hykao #10629
    Más mentését nem tudod használni.
  • hykao #10628
    Nem vinné, mert hardveresen nem képes rá.
  • Vakeraka
    #10627
    valaki tud küldeni mentést?
  • DJ BP
    #10626
    most lehet hülye kérdés, de sztetek melyik az izmosabb, 2db 7800GTX SLI-ben, vagy 1db 8800GTX? És a 2db 7800GTX se vinné egyszerre a HDR-t és az AA-t?
  • hykao #10625
    Nos nagyon kevés dolgot teszek fel, kodek pekket meg nemigen, mert hardveres Realmagic mpeg-divx kártyán nézem a filmeket, így nemigen van rájuk szükség. Majd meglátjuk mi lesz, újrarakni már csak azért sincs kedvem, mert nem szeretném elkúrni az online profilos mentésemet. (már kb. 60%-nál járok) Önmagában is utálom a win reinstall macerát, nem véletlen, hogy már jópár éve nem raktam újra (de az sem, hogy ennyi idő alatt sem omlott össze, és nem kényszerültem rá, hogy újrarakjam...)

    Egyébként érdekes dolog, taskmanagerben feljebb állítottam a tdu prioritását, ekkor röccenésmentes lett, szaladt mint állat, csak az irányítás asszinkronizálódott (kb. 10 másodperces eltérés volt a gombnyomás és a reakció között...)

    De mondom, az a baj, hogy túl sok ember panaszkodik ugyanolyan érdekes lassúságra-akadozásra, mint ami nálam is van, teljesen különböző konfigokkal, friss és nem friss windows-zal. Szóval sajna kétlem, hogy egy win reinstall megoldaná ezt a problémát, de inkább maradok az akadozásnál, minthogy esetlegesen előlről kelljen kezdenem mindent a játékban...
  • autoszimulator
    #10624
    Az konfig bmeg!!
  • 3P
    #10623
    Nem bántásként írom, de nem feltétlen a játék optimalizálatlan, mint ahogy írod. Sőt te is írod, hogy más gyengébb gépén meg jobban megy. Ez ugye nem optimalizálatlanság, esetleg valamiféle bug, de még az is kizárható, mivel szinte a ahogy írod is a te konfigodhoz hasonló konfigon jobban megy. De! És szvsz. ez a valószínűbb a te gépeddel akad valamiért a játék. Tapasztalatam én is olyat, hogy egy Windows újra telepítés után ugyanazon a hardveren sokkal jobban futott a játék, értsd lag mentesen.
    Ennek gyakorlatilag az az oka, hogy túl sok frinc-francot fel tesznek az emberek, a fő bűnösök a kodek pack-ek. Ma már nem teszek én sem fel kodek csomagokat, csak a legeslegszükségesebbeket, és ha van választási lehetőség, akkor az adott kodekek közül is válogatok (pl. nem teszem fel a Fraunhoffer MP3 encoder-t, mert több játék hisztis rá, de mégis sokan, sőt talán a legtöbben ezt teszik fel, a kodek packekben ez a legelterjedtebb.
    Tehát az ilyen lagolás nagyon is egyéni akadástól van sok esetben. Érdemes lenne esetleg a rendszert kipuclni, vagy úgy újra tenni, hogy tényleg megnézed, hogy miket teszel fel és esetleg közben rá-rá nézel a játékra, hogy a sok kodektől közben nem áll-e újra fent az adott állapot, így ki is szürhető a bűnös. Macerás munka tudom, de egyszer megéri.
    Sajnos pont ez a PC egyik legnagyobb gyengéje, hogy túl általános célú túl sok mindenre használjuk és ezek kihatnak egymásra. Ez persze azt is eredményezheti, hogy a tisztelt felhasználó legjobb jóhiszeműsége mellett is pl. hasonló dolgot eredményez.
  • TyPhooneDave
    #10622
    jaja,olyannnn uncsiiiii