107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Eisenhower
    #12071
    ááá megőrít ez a villogás. érdekes modon a beta ne mcsinálta pedig ugyanazzal a driverrel nyomtam akkor is :((( olyan mintha mindíg ki akarna lépni a játékbol egy pillanatra, de minden marad és játszhatok tovább csak már idegesítő kicsit.
  • hykao #12070
    Na ezért jó a HDR... :))) Egyébként akkor állítsd feljebb a fényerőt, nálam nincs olyan helyszín - még éjszaka sem! :)

    Ja, és ha lesz is lámpa az autókon netán valami modder által, arra akkor sem lesz elég a fényereje, hogy megvilágítsa az utat. Szal max. arra lesz jó, hogy az AI-k és az online játékosok jobban látsszanak, úgy, mint a forgalom járműi.
  • gduck
    #12069
    Ugyanaz: MC 1.45A !
  • Soneji
    #12068
    azért akad néhány rész ahol nappal is elférne a fényszóró.
  • hykao #12067
    Miért nagy hiba?
  • robotnyk
    #12066
    fényszóró témában javítsatok ki, ha tévednék. eredetileg nincs éjszaka, csak mod révén, nem tettek bele fényszórót, mert nem volt miért, nagy kaland.
  • rekettyes
    #12065
    Hát engem nem izgatnak ezek a beállítások! Egy lassabb játékmenetnél fontosak de itt nem.. Mondjuk nem is vagyok egy kocsibuzi ..
    Ha tényleg nincs fényszóró az nagy hiba.
    Ja és ennyi madár még Madagaszkáron se röpköd mint ezen a szigeten
  • Soneji
    #12064
    csak villogni lehet vele, ami az éjszakai modot éppen nem ragyogja be.
    azért elég nagy para, hogy ablak le-fel is van de nincs fényszóró.
  • bladesks
    #12063
    Amúgy pl. szigettúrára tökéletes a Ferrari Enzo: 44'24''54 alatt megoldottam. De forgalmat kerülgetni vele bár gázos.
  • hykao #12062
    Azért ez nem igaz.
  • hykao #12061
    Sehogy. Csak villantani tudsz, de az már kihívásnak minősül... :)
  • Soneji
    #12060
    de valami patch-ről volt itt szó nem? azt hol lehet megtalálni?
  • rekettyes
    #12059
    Ja és ez a HDR meg AA fasság semmit se számít 220 KM/h száguldásnál, ami a játék kb 99 %-át teszi ki.. Nem érdemes miattuk izgulni.
  • rekettyes
    #12058
    Na eljutottam nagy nehezen a sziget balfelső sarokba vagy 1 órába tellett!
    Meg a lóvé fele elment büntetésre! Valaki körbeautókázta már mennyi idő?? Megállok egy stoppos lotyónak uútközben és még beszól, hogy ilyen kocsiba nem száll be! A büdös.. Lámpát hogy tudom felkapcsolni?
  • hykao #12057
    Hát pedig biztos lehetsz benne, hogy nem szedték ki belőle...ugyanott van az, keresgélj tüzetesebben.

    Apropó: aki letöltötte a legújabb letölthető verziót az ATARI oldaláról, és már fel is rakta, mondja már meg, hogy a verziószám ugyanúgy 1.45-ös?
  • InfiniteReality
    #12056
    Az EDEN logo hol van a procyon verzióban? Nem találtam meg ott ahol a bétában volt...
  • TPG
    #12055
    Tévedés, a HDR nem SM3-as feature, egy jobb SM2-es karin simán működik ha a programozók úgy írják meg. A HDR-hez tartozó shaderek nem igényelnek semmi SM3-as extrát, a 64bites floating point render targeteket meg már a SM2-es karik is támogatják. Én is csináltam már 64bites true HDR-t ami futott 9600/9800-as Radeonokon. (Gimi mellett DX-es 3D graf engine progizás a hobbim.)
  • Eisenhower
    #12054
    fenébe kiléptem a játékbol szabályosan meg minden visszamentem fél óra mulva és megitn csinálja de már a graf változtatás sem segít :S remélem a 20.-ai megjelenésre már megérkezi kaz első patch adag. bízom benne
  • kis kocka
    #12053
    akkor saleen-t nem próbáltad így mert az még rosszabb
    sztem jól írányítható a 3-as enzo
  • bladesks
    #12052
    Hmm. Elég érdekes, hogy a Ferrari Enzo 3-asra feltuningolva sokkal írányíthatatlanabb, mint az alapverzió... Pénzkidobás volt.
  • OLIII
    #12051
    Ne aggódj tisztaban vagyok vele de az sm3 hoz, nem szükséges bekapcsolni a HDR t.
  • etnies
    #12050
    nekem meg össze vissza vannak a volnalak de nemtom miért.
  • Bucser
    #12049
    A HDR az Sm3-as feature....
  • gabi89
    #12048
    Nekem is a driver van fenn csak nekem 7600GT 256mb DDR3... karim van és fullon megy a game semmi baj sincsen :) egyedül a HDR nincs bekapcsolva.
  • Eisenhower
    #12047
    nem. de megoldodott levettem a grafot low-ra majd vissza highra :P
  • OLIII
    #12046
    Ez így igaz, az nv6 os szériájában a HDR csak bohóckodás volt, mindössze marketingfogás. Közbe az sm3 at is alig vitte.
  • Soneji
    #12045
  • Soneji
    #12044
    véletlenül nem verseny közben csinálja?
  • etnies
    #12043
    nvidiások melyik drivert használják?
    nekem a 93.71-el is szar.
    ja a karim 6600 gt
    vki help
  • Eisenhower
    #12042
    valakinek volt olyan hogy játék közben ment és random időnként villant egyet a kép olyan mintha egy pillanatra el akarna sötétülni a kép. néztem nem-e tűzfal de nem kikapcsolt tűzfal mellett is csinálja néztem vga driverbe nem-e az a baja hogy driverbe van állítva aa meg af
  • AdaKiller
    #12041
    59 és fél perc alatt csináltam meg kawasakival a 200 km-es-1 milliós versenyt:)
  • hykao #12040
    Nem ez volt az ötlet...ha olvasnád rendszeresen a topikot tudnád. Tegnap volt róla szó, sokunknak volt része ilyen jellegű kiakadásban...
  • Soneji
    #12039
    próbáltad a mentéseidet és a config file-t kitörölni a helyéről?
  • Pepsi Twist
    #12038
    Alt+Tab módszer nem jó se CTRL+ALT+DELETE csak a rezet, ha bármit nyomok előjön az egér azt kész, egyébként le írtam...
  • hykao #12037
    Olvass vissza. Volt pár ötlet, ami másoknál működött...
  • Pepsi Twist
    #12036
    megtörtént :S
  • Soneji
    #12035
    reinstall?
  • Pepsi Twist
    #12034
    #11986 erre valaki? még mindig senki?
  • Soneji
    #12033
    én se tudtam
  • djukel
    #12032
    Az egér gombokra nem tudok semmit rárakni. Lúzer vagyok, vagy tényleg le van tiltva?