107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Soneji
    #12031
    hát neem
  • Gollo
    #12030
    Akkor elmagyarázhatod mongyuk privibe:)
  • Pepsi Twist
    #12029
    egyelőre sehogy... vagy valahogy lehet én is kérdezgettem de még senki nem mondta el :S (de sztem sejtem hogy kell)
  • robotnyk
    #12028
    meg kell venni boltban az eredetit.
  • Gollo
    #12027
    Császtok hogy lehet interneten jáccani???(Végigolvastam a FAQ-t)
  • Voltan
    #12026
    Aha. Na mindegy, amúgy sem csípem nagyon a HDR-t...
  • dienesoft
    #12025
    Hát igen, nálam is így van. Bekapcsolom és a játék játszhatatlanul belassul.
  • Pepsi Twist
    #12024
    #11986 erre valaki?
  • 3P
    #12023
    Hát őszintén megmondom, hogy ehhez szinte totál felesleges...
  • hykao #12022
    Ha lesz hozzá szerkesztőprogi, lehet, hogy nekiesek. Bár sok értelme nincs, elég egyértelmű minden...
  • rotator
    #12021
    Hivatalos nem (csak a kézikönyv és a doboz lesz magyar). Nem hivatalos minden bizonnyal. :)
  • tibiszabo
    #12020
    Halli!
    Nem tudjátok lesz hozzá magyarositás?
    nagyan király a gém !!!!!!!
  • rotator
    #12019
    Oké! :)

    A 11-e nem tudom, hogy került oda. A SeVeN M korábban 16-20 közöttet ígért, legutóbb pedig már "csak" 20-át, ráadásul jövő héten nem lesznek elérhetőek, szóval nem hinném, hogy 20-a előtt kidobnák. Remélem, baromi nagyon tévedek. :)
  • hykao #12018
    Próbálj kevesebbet ütközni...ez nem Destruction Derby...

    @Voltan: gyengébb kártyákon van ilyen. Elméletileg 7-es szériás nV-ktől vagy X16XX ATI kártyáktól felfelé már nem terheli annyira a HDR le a rendszert.
  • Mr Bishop
    #12017
    Nem vettem észre változást túlságosan, azt hiszem ez is gépfüggő , mint minden más.
  • Voltan
    #12016
    A HDR bekapcsolása másnak is irgalmatlanul lelassítja a játékot? AA-val maxon viszi tök simán, de ha HDR-re váltok, legalább 30 FPS-t esik a dolog.
  • rekettyes
    #12015
    na már vagy 10 órája tolom de nincs egy vasam se. Alap verda van.A zsernyákok egyfolytában lekapcsolnak.
  • hykao #12014
    Az, hogy .png formátum...
  • hykao #12013
    Lehet.
  • hykao #12012
    Semmit nem kell állítani, meg kell várni, hogy lemenjen a nap. Gondoltam egyértelmű lesz, hogy a "valódi napmozgás + éjszaka" mód nem azt jelenti, hogy állandóan éjszaka van...
  • tom235
    #12011
    a mc larent lehet tuningolni?
  • hykao #12009
    Akkor azt elnézted! Nincs G kategóriás Lotus!

    Egyébként G kategóriában a Daytona az ász, semmi nincs ami akár csak a közelébe érhetne!
  • bertino
    #12007
    142 új üzenet reggel óta
  • gduck
    #12006
    A "szövegek" a

    Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\DataBase\ mappában lévő

    DB_US.bnk, DB_GE.bnk, stb... fájlokban vannak!

    Tehát pl. a DB_US.bnk-t kellene magyarítani....
  • zoolee
    #12004
    Mivan???
    Nem nov 20 ra hanem március 11-20 re értettem...
  • Soneji
    #12003
    ha engem kérdezel motorozni billentyűzettel is nagyon tré. kormányosok véleményére lennék még kíváncsi.
    ha valamin még lehet fejleszteni a játékban az a motorozás. nagyon idegesítő ahogyan a kisebb korrigálásoknál is dülöngél. a testsúly jobbra-balra helyezésére külön nincs lehetőség, de ennek jelentőségét inkább valaki olyan mondja meg, aki tényleg nagy motoros, én nem mondanám magamat annak.
    az már csak a jéghegy csúcsa, hogy ha bármi baj történik egy pillanat alatt az út szélén találjuk magunkat teljes egészségben. egy motorindításnyi időt veszíteni egy frontális ütközés után irreális. nem kicsit. nem azt várom, hogy mutassa a tigrisbukfencet, és hogy magunknak kelljen megkeresni a motort utána sántán, gyalog, de legalább valami időbeni büntetés nem ártana.
  • denniseb
    #12002
    Én analóg gamepad-al tolom, de nem motorozok.
  • rotator
    #12001
    Nyugi, nem november 20...
  • zoolee
    #12000
    Hogy hogy 11-20 lett a megjelenés??
  • rekettyes
    #11998
    Kell valamit állítani az éjszakai modhoz? Beraktam a fájlokat de még mindig nappal van. És a zsernyákokat hogy lehet lerázni?
  • vki
    #11997
    Ti mivel nyomjátok? Billentyűzet, gamepad, vagy kormány? Ugyanis nekem az analog gamepad-dal elég ratyi motorozni.
  • Soneji
    #11995
    én valami Lotus-t néztem be a G kategóriás autómnak.
  • CinCeBerg
    #11994
    Köszi... Negyedszerre szedem... Most tok más szolgáltatón keresztül, tök más gépre... Hátha... Tök szűz winfoson, atom gépen legális játék, és mégis szívás van vele... Na ettől kiakadok
    Az vigasztal, hogy valaki Ausztáliában, meg még egy páran (US ATARI forum) is ugyanigy járt, mint én, és őt is leszarja az ATARI, bár sokaknak meg jól megy... Ha valakinek van tippje a "test drive" loading scren kifagyására, akkor ne tartsa magában...

    ThanX
  • Pepsi Twist
    #11986
    Ja és felemrült egy probléma nem indul el a gamma mondom neki hogy start és akkor lemegy a 2 logó videó aztán fekete kép és semmi... semmire nem reagál csak a rezet segít bármit nyomok elő jön az egér azt kész... valaki HELP PLS
  • Pepsi Twist
    #11985
    Télleg semmi köze az csak véletlen volt hogy neked ment... :D
  • zoolee
    #11984
    Akkor "gyengülnek" a ventik..
    Szedd le az oldalát, és tegyél oda egy háztartási ventit....
  • léri16
    #11983
    ki van takaritva de eddig nem csinált ijet napokat játszottam vele!!pl a rainbow six vegas se kutya gamma és annál nem csinálta!!sőt az elején a tdu val is játszottam 4 órát és semmi gondja nem volt ma kezdte a xarakodását!!
  • zoolee
    #11982
    Túlmelegszik valami, sztem VGA, szedd le a ház oldalát és úgy járasd...
    És még takarítsd is ki a házat...
  • léri16
    #11981
    nálam is 6600gt vel 1 giga rammal és 2500 Amd procival egy darabig tökéletesen xépen megy és egy idő után beszaggat!de ugy hogy játszhatatlan a gamma!!Valaki help
  • zoolee
    #11980
    Ne gizdulj...

    11969..
    ööö...mi 19,6 maga azon a képen???