107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • gduck
    #13097
    Köszi a linket ;)

    (Ez **rva drága! Az Atarinál $39.95 fizettem!)
  • XuChi
    #13096
    Szerintem egy hátig tartana végigjárni minden utat mert ugyis találsz olyan helyet ahol perceket eltöltesz a nézelödéssel.

    Anno az open beta-ban amikor felmentem az észak keleti Világító toronyhoz akkor ott töltöttem vagy 20 percet és názelödtem mi történik körülöttem.

    És hány ilyen hely lessz még ha kijön végre az 576-ban a dobozos verzsion.
  • mikuc
    #13092
    Aki esetleg nem birja kivárni a magyar megjelenést ami olyan 20-a körül lesz az letöltheti innét: https://buy.metaboli.com/vnt/panier.html?partenaire=15&id_titre=243&langue_page=en

    50 euróba kerül!
  • Tomy Lee
    #13091
    3 vagy 4fps csökkenésem van ha Online vagyok(offline-hoz viszonyítva).
    Nekem teljesen folyamatos a játék,nagy ritkán jó pár órán belül 1 esetleg 2 kis röccenést veszek észre.Jó a server 0 lag,0 server down!!
    Fényszórót hiányolom de mivel ez 1 mod(nightmod)ezért nem is várom el ezt az opciót.Majd ha a patch tartalmazza a napszakváltásokat akkor tuti lesz benne fényszóró is.
    Egyébként grat a 89%-odhoz!Vedd+ majd és mehetsz online a továbbiakért:)
  • InfiniteReality
    #13090
    Offline profilommal elértem a 89%-ot és ennél többet nem is lehet offline teljesíteni. Kár. Így nemtudom milyen az ACE szint.

    Egyébként kár hogy ennyire optimalizálatlan a játék, pedig egy ISTEN.
  • Tomy Lee
    #13089
    Hajnali 3 óra és még mindig 800 online játékos van fennt:)
    Ennek kb 60%-a már jóval rookie szint felett van!Rengeteg a Champion szintü.Jó lesz magam már összeszedni:)
  • gabi89
    #13088
    Még szép,hogy nem megy 9200-es a game :D nem is azért linkeltem be...Csak írtam,hogy van 256megást....
  • The Protector
    #13087
    Full support for DirectX ® 8.1 programmable pixel and vertex shaders in hardware
    1.4 pixel shaders support up to 22 instructions and up to 6 textures per rendering pass
    1.1 vertex shaders support vertex programs up to 128 instructions
    Complete feature set also supported in OpenGL ® via extensions
    Programmable shaders provide enhanced 3D effects in over 100 existing and upcoming game titles

    Tévedtem.Tényleg csak sm1.1-es.
  • Atti12
    #13086
    nem müködik 9200-sel, nekem olyanom volt :). Csak dx8.1
  • The Protector
    #13085
    Nem.A 9200-es aszt hiszem sm 2.0-ás.De mindjárt megnézem.
  • [HUN]FaTaL
    #13084
    Connect3D nem tudtam hogy utángyártott kártyákról beszélünk... küldj már egy linket az ATi oldaláról ahol 256os 9200van plz. Egyébként meg 9200 dx8.1es szal a büdös életben nem fog evvel játszani ennyi
  • AntiHero
    #13083
    Hát egy nagy szar!
  • Shoots
    #13082
    Nagyonszepen koszonom.
  • gabi89
    #13081
    http://www.reviewcentre.com/reviews35126.html
    Ez mi szerinted
  • bronco
    #13080
    Itt találod:
    link1

    link2
  • plastixtore
    #13079
    huu, van már két mustang-om (concept+GT500):)
  • ChevyG #13078
    köszi!
  • Shoots
    #13077
    Ez a verseny neve hogy Amateur race. ez hianyzik race listabol marmint ezelott nincs aranyerem egyedul.
  • AntiHero
    #13076
    NEM WAREZ TOPIC
  • bronco
    #13075
    A nevét mondd a versenynek! :)
    Mégegyszer: Ranking > Single Player > Race és a listában nézd meg melyik hiányzik.
  • AntiHero
    #13073
    Optionsba aszem abba a gamesetings és Stakes bekapcsol, és beállítod mennyi legyen.
    Én nem tudok róla hogy el lehet nyerni más kocsiát, de ez szerintem nem is lenne igazságos.
  • Shoots
    #13072
    Amateur race :D mondd ez neked igy valamit? :D
  • AntiHero
    #13071
    Én nem bánom legalább mindent perfectre csinálok most.
  • ChevyG #13070
    Sziasztok!

    Lenne 1 gyors kérdésem:

    Ha kihivok valakit, mért van az, hogy nincs tétje a dolognak?
    Hogyan lehet emelni a tétet?
    Van olyan lehetőség, amiben el lehet nyerni az ellenfél kocsiját?


    Üdv!
  • bronco
    #13069
    Szerintem mikor a gamespy ID-t csináltad nem állítottad be az országot, így amerikainak vett alapból.

    2: Többeknek (nekem is) eltünedeztek versenyek a térképről, a Ranking > Single Player részben nézd meg melyik hiányzik és írd be ide.
    Azután megmondom merre találod.
  • Shoots
    #13067
    Sracok, szuksegem lenne egy kis segitsegre.

    1. Online profilban hol lehet allitani a nemzetiseget, mert automatikusan amerikai zaszlot kaptam nevem melle, es hiaba a gamespy idm, meg a tdu.com os accom bevan alltiva hogy magyar vagyok, akkor is us zaszlo van nevem melett.

    2. Terkepen elvileg minden verseny, idomero, es speed, vagy mik a nevuk keszvan, de infoban mondja hogy meg 1 hianyzik ahhoz hogy megkapjam a kocsit. csomagkuldos, kocsiszallitos csajos meg stoppos kuldik nincsenek meg. a kerdes hogy ha ezeket megcsinalom kapok egy utolso versenyt? es azzal kapom meg a chryslert?


    koszi elore is a segitseget.
  • fery02
    #13066
    Végülis átgondoltam most, amit írtam előzőleg, és akár 10x is újrakezdeném énis. Persze szüneteket tartva, mert annál az 1 millás versenynél véletlenül nem gondoltam rá, hogy pihentetni kéne a kezem az addigi sok verseny után, és elkezdtem. A végére, az 1 óra folytoni billentyűzet nyomkodás azt eredményezte, hogy a végén már szinte nem éreztem, meg fájlt is. Ez kb 2 órája volt, és még most is fájdalmasan megy az írás XD Amúgy majdnem szívbaj jött rám, ugyanis ha másfél perccel érek be a célba, csak 2. leszek, szal jól kicentiztem. Túl gyors a 3.-as tuningos Enzo :D
  • autoszimulator
    #13065
    Én szívfájdalom nélkül újrakezdem :)
  • fery02
    #13064
    Eléggé baj az. Talán kis eséllyel patch-ben orvosolják a problémát, legalábbis remélem. Amúgy érdekes, csak engem érdekel a téma? Mást nem nagyon izgat, aki úgy tervezi, hogy majd megveszi, hogy akkor az eddigi offline megszerzett tevékenysége kárba vész, mert hogy új felhasználót kell kezdenie? :)
  • dashed_
    #13063
    sehogy
  • fery02
    #13062
    Ha elkezdtem egy offline profilt a warez verziómban, akkor az működni fog az eredeti verzióban? Mert én úgy döntöttem, hogy az online miatt ezt a játékot meg kell majd vennem. Ja, ha már itt tartunk, hogyan lehet akkor majd ezt az offline-os profilomat online-osra átalakítani?
  • bacsi5514
    #13061
    Köszi, ez nekem is segített
    Bár 0-ra kellett vennem mert basicen szagatni kezdett erősen
  • M@TriX
    #13060
    én helyedbe inkább vidkarira költenék ;)
  • dashed_
    #13059
    hangkartya "hardware acceleration"-t vedd le basicre es jo lesz.. nekem is ez van sajnos
  • bacsi5514
    #13058
    Nekem a basszus tulságossan ki van hozva játékon belül. Hiába veszem le a windowsban mindenhol, bent nem változik. Szanaszéttorízt mindent
    Meg tudja nekem mondani valaki ez mitől lehet?
  • zoolee
    #13057
    Mintha az offtopikva ki lenne írva az, hogy már van full warez...
    De menny át oda, oszt kérdezésködj.
  • DaemoonHunter
    #13056
    Van már ingyen kipróbálható verz? Demo vagy ilyesmi?
  • Eisenhower
    #13055
    lécci visszaolvashatnál... de options és video asszem imperialrol kell állítani metric-re vagy fordítva nem tom már ^.^
  • Debilke13
    #13054
    Hol lehet átállítani a kilóméterórát km/h-ra??nekem az a nyomorult mérföld/óra van még... LÉCCI SEGÍTSETEK!! :)
  • csgj
    #13053
    a P4, 3.6Ghz (túlhúzva 4.2-re) gyenge? asszem lemaradtam vhol a hardwerekkel....