107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #13137
    1 db. van még, de elméletileg JohnnySmith elviszi azt is jövő héten.
  • hykao #13136
    1000000x-ra: A menüben a DISPLAY részben a mértékegységet (UNIT SYSTEM) állítsd át IMPERIALRÓL metrikusra (METRIC)!!!
  • Eisenhower
    #13135
    hykao van még tdu-bol? hwsw-n csináltam egy kis reklámot neked lehet majd keresni fognak ^.^ apropó ha jövő héten meglesz a gém nyomhatnánk majd pár kört a sziget körül moccival, betaban láttam nagyon tetszett a motor találkoztunk párszor
  • Eisenhower
    #13134
    ööö xboxra már alakulnak az autok jött egy kis update:

    Ferrari F40
    Chrysler Crossfire SRT-6 Roadster
    Mercedes Benz CLK GTR
    Cadillac CTS-V
    Ruf R-Turbo
    Audi S6
    Chevrolet Corvette Stingray Convertable 1971

  • hykao #13133
    Ne akadjatok el, inkább menjetek haza, és az INFO alatt nézzétek meg, hogy mivel lehet növelni a pontjaitok számát! (43% = ~430 pont)
    Pl: ruha, autó és ház kollekciókkal. Ahogy nézem, czky-nak 282 db ruhakuponja van, tehát van miből vásárolni... (a két lehetséges pontot érő ruhakollekcióra bőven futja...)

    45% (450 pont) elérése után lesz valaki CHAMPION fokozatú, ekkor újabb versenyszámok és teljesítendő küldetések válnak elérhetővé (és láthatóvá a GPS-en), valamint a FŐMENÜBŐL a HARDCORE MOD is választhatóvá válik. (HC módban azonban nem választhatóak az egyjátékos küldetések!!!)
  • bronco
    #13132
    Nem lesz BMW és mielőtt valaki kérdezné Porsche (helyette lesz RUF) sem, a licenszek az EA-nél vannak...
  • Eisenhower
    #13131
    ö izé. voltam a tdu central oldalon néztem képeket, ott találtam lambo diablo-t! akkor ezek szerint később lesz pc-re is letölthető verzióban? jólenne :P
  • Eisenhower
    #13130
    ööö ezt most találtam:

    "A kresznel meg egy alapveto dolgot kell figyelembe venni. Ez Hawaii szigeten jatszodik, vagyis az USA kresz szabalyainak megfeleloen. Az o kreszukben nincs jobb kez szabaly. Annak van elsobbsege, aki elobb er oda. Elofordulhat olyan keresztezodes is ahol minden iranybol stop tabla van." mármint aki az A.I.-t szidja :D
  • bucsher
    #13129
    jééé, nem megy a netes játék net nélkül? micsoda bug!
  • Evogordon
    #13128
    Aztaaa most játszottam le haverommal egy 200km-es versenyt de at utólsó 30 kilométerben azt hittük hogy elveszítjük hiszen egy kék koninesszi szorosan mögöttünk volt és ütköztünk.. de a végén megnyertük.
    Kezünk szétizzadt, szivünk majd kiugrott a helyéről meg idegileg is megviselt de megcsináltuk :D
  • InfiniteReality
    #13127
    Azaz kezdhetem elölről nem? :)

    Egyébiránt online-ba kevesebbet akadozik nekemis (még anno a bétával próbáltam, most várom h megvehessem).

    Érdekes bugot tapasztaltam. Offline profillal vagyok, és menetközben kihúztam a netes kábelt. Drasztikusan leesett az FPS és folyamatosan akadt. Kiléptem. Vissza. Ugyanez. Megint kiléptem, megint vissza, ugyanez. Netes kábelt menetközben visszadugtam, akadt kettőt, utána megint folyamatos volt a játék. Hmmmm érdekes...
  • InfiniteReality
    #13126
    kb 50-60 óra. De majd megnézem.
  • atomboy
    #13125
    Lehet, Optionsban.
  • TyPhooneDave
    #13124
    talán ha Egyetlenegy értelmesen feltett kérdésed lenne..
    Reaper!voltam ma Mádiában és azt hazudták,h áll. kedden lesz
  • V43 1105
    #13123
    Nincs a játékban BMW , majd gondolom a kéőbbi patchekben lesz...
  • V43 1105
    #13122
    Options..
  • levi1989
    #13121
    átlehet állítani km-re hogy ne mindent mérföld-be számoljon?
  • razz
    #13120
    lol.láma kérdéesek.
    Játékban Bmw kocsi?ezt nem tom értelmezni.
    régi autot ha jol tom csak online profilban tudsz venni.
    térképen nem lehet látni boltokat hogyan lehet látni?hát öö kinyitod a szemed
  • Osi20
    #13119
    SZiasztok. valaki segitsen nekem, hogyan kell régi autot venni? térképen nem lehet látni boltokat hogyan lehet látni? Játékban Bmw kocsi? eklöre is köszi.
  • V43 1105
    #13118
    Igen,elég;)
  • czky
    #13117
    Azt se tom h azt hol kell megnézni :). De szerintem nem.
  • rotator
    #13116
    Mennyi játékidő volt, mire eljutottál idáig?
  • bertino
    #13115
    gyülekeznek a lámák... :)
  • ATi0021
    #13114
    A meglévő offline profilt, hogyan lehet átállítani, onlinera??? Csak online érhetőek el a klubok???
  • Tomy Lee
    #13113
    Ok,próbálom thx.
  • rotator
    #13112
    Határeset!
  • Tomy Lee
    #13111
    Vagy esetleg van már valahol link amiről el tudom érni?
  • tonytomi
    #13110
    Sztem írd be a Googleba vagy vmi keresőbe a fájlok neveit...
  • Tomy Lee
    #13109
    Linkelje be valaki akinek megvan az eredeti game a 3 db weather file-t amit a nightmod cserél le légyszives(nem készítettem biztonsági másolatot).thx
  • tonytomi
    #13108
    768 MB RAM is elég??
  • tonytomi
    #13107
    Google Earthben vagy most mi az a HC?
  • jakewyler
    #13106
    szintén így akadtam el...
    Neked elérhető a HC mod?
  • tonytomi
    #13105
    Köcc Zsír Goggle Earthben megvan csinálva O'ahu :D
  • czky
    #13104
    tessék
  • tonytomi
    #13103
    Zsír! Valami oldalt tudnátok írni ahonan megrendelhetném??
  • Sland
    #13102
    Ausztriából...
  • tonytomi
    #13101
    Nagyon zsír játék ez, kár hogy még eredetiben nem tudtam megszerzni :(
    Ti már mind nagyban toljátok honan szereztétek meg??
  • czky
    #13100
    Elég sokat nyomtam már a játékkal, de az azért furcsa.
    A game progress-em már volt 47% is. Egyszer csak lement 43%-ra és ott is maradt, hiába csinálok akármit.
    A versenyek elfogytak a térképről, márcsak pár TOP MODELS van (amikhez
    nincs kedvem autót venni).
    Nem tudom elhagyni sehogy az Expert szintet, pedig az open bétában ilyenkor már rég a feledés homályába merült...
    2-3 autó sohase látszik a garázsban, pedig hely volna a 11 kocsinak és 2 mocinak (3 ház összesen 20 férőhellyel).

    Nem eredeti a game sajnos, ezért ezt nem panaszkodásnak szántam (rosszindulatú fórumozók hanyagoljanak; meg fogom venni, amint könnyen hozzá tudok jutni), csak leírtam h ez van.


  • 3P
    #13099
    Igen. Ez nekem is eszembe jutott. De ha végre itthon is megjön a rendelt változat, addigra már a rutin velünk lesz. Vagy lesz egy kis progi, ami ezen segít, de az meg csít ízű, így tartozkodom tőle.
  • [HUN]FaTaL
    #13098
    nem sm2es ittvan a 9200 a polcomon:)