107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Béla9248
    #14060
    Vki megtudná mondani hogy jutok motorhoz? Venni nemtok az biz. mer nem engedi? Vmi ötlet?
  • XuChi
    #14059
    Akkor marad a posta. majd privátban küld el hogy hova menjen a boriték.
  • kaposi1
    #14058
    Helló!
    Nem hiszem hogy személyesen megoldható.Ha csak nem vagy annyira elvakult TDU-s hogy elgyere érte Komáromba./ 14054/
  • kaposi1
    #14057
    Helló!
    Nem hiszem hogy személyesen megoldható.Ha csak nem vagy annyira elvakult TDU-s hogy elgyere érte Komáromba./ 14054/
  • Mattboy
    #14056
    Zsíír! :)

    Mégegyszer köszönöm!

  • XuChi
    #14055
    Mennyit kérsz érte?
    Személyesen hol lehetme átvenni?
  • kaposi1
    #14054
    Hívj fel!
    06 70 613 7811
  • kaposi1
    #14053
    Köszi szépen a segítséget.Ki fogom próbálni.
  • Mattboy
    #14052
    Engem érdekelne a térkép dolog...
    Mondd mit tegyek?
  • Synit HUN
    #14051
    Nem inkább ezzel a videoval jutsz oda:
    Eden logo
  • XuChi
    #14050
    Elvileg igen. Én 10-re megyek az 576-ba és kirugdosom belölük már :D.
  • tonytomi
    #14049
    Ma már meg kel jelennie a polcokon??
  • kaposi1
    #14048
    Valaki írja már le hogy mikor nyilik fel az a kis önáló sziget amin a körpálya van a vizesésekkel.Már 81%-nál járok és még mindíg nem tudom hogy fogok oda jutni. Talán egy videóbejátszással a dokban álló hajóval?
  • kaposi1
    #14047
    Hello!
    Én tudok térképet küldeni ha érdekel. Feltétel: Felbélyegzett nagyalaku boríték megcímezve.Nyomdában dolgozom ezért percek alatt akár több százat is készíthetek.Nekem már otthon pihen egy stóc.Mérete KB 450x450
  • Soneji
    #14046
    nem azért, de én megmondtam előre, hogy ilyen lesz.
  • ttyS0
    #14045
    nem tudja valaki hogy adnak-e terkepen a magyarorszagon kaphato verziohoz?
  • Tomy Lee
    #14044
    Nekem is elkezdte most sűrün a connection lost hülyeségét:(
    Így nem tudom megcsinálni az 1 millás küldit
    3× kezdtem el most abbahagyom még meg nem csinálják a servert.(vagy nekem is ezmiatt a wireless-es szar net miatt csinálja de nem tudok ez ellen tenni amíg haza nem érek ez van sajnos ezt a netet tudom csak itt külföldön használni)
    Egyébként a motorozás valami parádés őszintén most jelenleg azt élvezem a legjobban:)
    Jah Kawasakit helyett Augusta Tamburini-vel pörkölök:)
    Jobb az irányítása.
  • reaper5687
    #14043
    Na leszedtem a "teszt" verziót a gépemről, holnapra (illetve mára) mondták a Media Marktban biztosra a gémet , úgyhogy ha minden jól megy akkor holnap ilyenkor már én is ONLINE tolom majd!!!

    Megvan még az online Beta profilom, de biztos, hogy teljesen újat kezdek!
  • gduck
    #14042
    3 órát játszottam és nem volt gond a szerverrel, viszont az online játékosok számát nem írta ki... Egész biztosan variálnak vmit ;)
  • beyo
    #14041
    THX !
  • AntiHero
    #14040
    lesz több kocsi. de BMW, Porche, stb..sose lesz benne.
  • beyo
    #14039
    hí ! valaki tudja hogy lesz-e több kocsi benne ! pl:BMW stb..
  • AntiHero
    #14038
    Nemt tom hohy miért jelez más szolgáltatót. Mindig 1 gépről netezek ezzel a névvel. Hogy kell zárolni a netem?

    NAGY HÍR!
    Most az előbb tudtam közel 2 órát játszani anélkül hogy lost connectolt volna. Húhú nagyon jó:D aztán végül csak lett most lost connecton de amúgyis akartam már aludni menni.
    Minden kilépésnél lementem egy másik helyre is a profilom mivel a nem akarom 5 gyére is újrakezdeni. JA és most átbasztam a játék "eszét" ugyanis női karakterrelé indítottam az új profilomat. Hátha ezzel nem vált át a karakter kopasz, napszemcsis ürgévé:D
  • autoszimulator
    #14037
    Hát akárhogy is néztem a délután folyamán, nem találtam magyart a szervereken:S Most este monjuk nem voltam netközelben mer de holnap remélem találkozok magyar emberekkel is:)
  • Eisenhower
    #14036
    sztem moccival menj! é moccival mentem végig mind a 6 alakalommal és nagyon ász könnyebb mászkálni kocsik közt
  • Eisenhower
    #14035
    ugyanaz mint az open betanal ott is naponta variáltak vmit szerveren. votl hogy egyik nap egy 350z-vel mentem majd connection lost és egy mercibe találtam magam :D
  • Tomy Lee
    #14034
    Az 1 millió dolláros futamonál szerintetek Lamborgini Murcielago-val(3-as tuning)van esélyem?Nagyon nehéz a futam?
  • hykao #14033
    Egyébként biztos, hogy variálgatnak a szerverekkel, mert ugyan nálam stabil a kapcsolódás a szerverhez, de lépten-nyomon furcsaságokba ütközök. Pl. hol látható a GPS-en, hogy összesen hányan vannak online a szigeten - hol nem...vagy pl. valamelyik nap nem csak pirosak voltak az online emberkék a GPS-en, hanem néhányan sárgák, mint a freeride-ban is (állítólag minél pirosabb valaki annál jobb a sávszélessége - vagy annál kisebb a pingje)
    Még egy furcsaság: egy-két napja egyszercsak belockolt nekem úgy találomra valakit, aki több, mint 45 kilométerre volt! :) Először azt hittem csak a szám van elírva vagy mit'tom én, de nem! Zoomoltam egyet a kis GPS kijelzőn, és a sziget túlvégén jelezte az emberkét, és ahogy közeledtem felé, fogyott a távolság...megtettem vagy 20 kilométert, amikor eltűnt - de addig frankón folyamatosan jelezte a kettőnk közti távolságot... :)
  • hykao #14032
    Nos olvasgattam kicsit az ATARI fórumán, és ahogy láttam sokaknak van valamilyen "online"-nal kapcsolatos problémájuk. Szerintem érdemes várni néhány napot, hogy tényleg megjelenjen mindenhol a világon. Lehet, hogy baszkurálják a szervereket vagy nem tudom miért van az, hogy van akinél semmi gond nincs, és van akinél állandóan megszakad a kapcsolat.

    Pár kérdés: bétával játszottál online profillal? ha igen, azzal nem volt ilyen gond? meg kéne nézned, hogy amúgy folyamatos-e a neted, pl. hosszabb letöltéssel stb. Illetve néztem, hogy többféle szolgáltatót jelez az SG a hozzászólásaidnál! Több gépről, több helyről írkálsz vagy, hogy a csudában lehet ez? Ezen kívül a "rádiós" internetkapcsolatnál nem árt "zárolni" a hozzáféréseket, különben könnyen meglehet, hogy a környékbeliek lopják a sávszélességedet...
  • hykao #14031
    Akkor rakd vissza a forgalmat...
  • djukel
    #14030
    Lett volna eszed!
  • eagle161
    #14029
    Srácok problémám akadt!
    Mióta kiszedtem a Trafficot a játékból nem hajlandó belőle kilépni, csak fekete képernyő, eddig újraindítás nélkül nem tudtam megúszni!!!?
  • AdaKiller
    #14020
    kösz:)
  • reaper5687
    #14019
    nekem csak annyi van a kormánnyal, hogy ha egy keményebb FF-et kell szimulálnia (pl 300-al megyek kilincsel előre a gyepen a saleen-nel)
    akkor elkezd swappelni
  • Speed King
    #14018
    ha működik akkor szólj légyszi
  • w77d
    #14017
    Megmentőm
  • Speed King
    #14016
    http://wankelmaniacs.atw.hu/Paul.rar tessék itt van mindenkinek 1 48%os offline mentés ez a saját mentésem 20 autó kb 0$ 4 ház csampion szint!!használjátok egészséggel.nem próbáltam hogy működik-e.
  • AntiHero
    #14015
    Magyarul se tudok írni lol
  • AntiHero
    #14014
    Hátán annyir anem tok angolul. Ha megkérhetlek beírnád?
    Hotlap elmegyek a netszolgáltatóhoz ás addig fogok ott "rikácsolni" még nem lesz jó:D
  • w77d
    #14013
    Könyörgök legalább olyan mentést dobjon valaki, ahol nem kell a szalonokat és a tuningműhelyeket, festő műhelyeket újra fölkutatni
    basszus éppen elértem a champion szintet, amikor ki akartam lépni a hardcore módból, amikor elbasztam az eddigieket egy figyelmetlenség folytán