107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AdaKiller
    #14216
    hát akkor kicsodán múlik? vhol csak kikerül az a nyamvadt térkép:))
  • Szabi1991
    #14215
    nekem is ien .. de csak amiota fentvan a kormány a gépen..
  • hykao #14214
    Elárulom neked, az ilyesmi ritkán múlik a hazai forgalmazón...
  • gduck
    #14213
    Ezek szerint akkor nem jártam rosszul a DigitalDownload verzióval... A térképet az Extra mappában keressed, de elég fos minőségű PDF :(((
  • hykao #14212
    Már elmondtam ezerszer, hogy az eredeti verzió = warez verzió...jobban mondva nincs is warez verzió, mert az nem más mint az eredeti dvd klónja...
    Szóval a csoda ezúttal is elmarad...várni kell a peccsekre... :)
  • AdaKiller
    #14211
    erre meg azt mondom, akkor tegyék rá azt a 100-200 huf-t azon már nem múlik, csak kicsit bosszantó, hogy jól megfizettetik velünk a szoftverárakat, és még nem is azt kapjuk amit más országokban....
  • hykao #14210
    Ha ez megnyugtat, a fémdobozos - térképet is tartalmazó - kiadás lemeze is fekete-fehér. :)
  • beejeey
    #14209
    Erre én is kíváncsi vagyok...valamint ha onlineban játszol akkor az észrevehetően lassítja a játékot?
  • AdaKiller
    #14208
    © vandyke lehet többet tudna erről mesélni
  • [HUN]FaTaL
    #14207
    Ha valaki megvette akkor nézze már meg hogy a verziószám ugyanaz mint a warezé? És a full is ugyanolyan bugos?
  • AdaKiller
    #14206
    ok, remélem este összefutunk, nekem vszeg megveszik ma, úgyhogy én csak egy cdkeyt kapok, lemezt majd 7végén:). de remélem összejön este a "randi" az sg-s tdu-sokkal xDDDD



    kár hogy nincs térkép:(
  • beejeey
    #14205
    na ennyit a magyar forgalmazókról...miért kell elrontani az eredeti verziót...ha ezt tudnám...lehet, hogy a forgalmazó így olcsóbban jut a szoftverekhez.
  • XuChi
    #14204
    Na én is megvettem a galaxisban kb 30 perce voltam ott :D Lehet hogy valakivel összefutottam :D Kék piros adidas szél dzsekiben voltam. Na mind1.

    A magyar verzió nem tartalmaz térképet külön. És még egy észrevétel ami nem vesz a játék értékéböl A LEMEZ FEKETE FEHÉR. Mintha fénymásolt lenne. Legalább egy szines autó lenne rajta de neeem.

    Na mind1 ettöl még ez a játék az év autós játéka nálam és végre este én is ott leszek a szigeten. XUCHI(HUN) néven ha engedi a server.
  • Haribence
    #14203
    Hoppp köszi
  • Haribence
    #14202
    Ok köszöszi a válaszokat.
  • beejeey
    #14201
    jobban jársz ha megrendeled és másnapra ottvan
  • beejeey
    #14200
    nincsen
  • Haribence
    #14199
    miskolcon van CD galaxis??? vagy 576????? SÜRGŐS!!!!!!!!!
  • InfiniteReality
    #14198
    Kösz. Várjuk az infót. Remélem lesz még nekik holnap reggel. Ha nem akkor ideges leszek csöppet. 6-ig dolgozom:(
  • beejeey
    #14197
    várjuk a pillanatot:)
  • AdaKiller
    #14196
    ok
  • tonytomi
    #14195
    Halljátok most indulok a CD galaxisba ha visszajöttem elmondom mit tartalmaz a teljes magyar játék ok?
  • Eisenhower
    #14194
    nem. szolnok
  • beejeey
    #14193
    Akinek már a kezébe került a magyarországi verzió az légyszi írja már meg, hogy jár e hozzá térkép, vagy a magyar verzió tesco gazdaságos kiszerelésű?
  • DJ BP
    #14192
    Pesti vagy?
  • AdaKiller
    #14191
    kössz:)
  • Eisenhower
    #14190
    nekem meg holnap hozza a futár megrendeltem pcdome-bol 10 perc mulva hivtak is hogy holnap hozza a futár :D jeeee
  • Vlala #14189
    Nabacchus... pedig ott van benne a két pótülés! :)
  • InfiniteReality
    #14188
    Documents and Settings/all users/application data/test drive unlimited/cdkey.txt

    Ezt a filet törlöd vagy elmented valahová és akkor kéri a kódot indításnál.
  • Pepsi Twist
    #14187
    ja lessz, de majd biztos kéne hogy legyen 2-3 klubbnak mert az a 16 férőhely nem valami sok :) (én vállalom az egyik klubb alapítását)
  • tonytomi
    #14186
    Ha neten játszok majd valami SG klán esz vagy már van valamilyen magyar klán amib belehet majd lépnem esetleg?
  • AdaKiller
    #14185
    cdkeyt install nélkül lehet vhogy cserélni?

    mert regeditbe nem találtam cdkeyes bejegyzést
  • hykao #14184
    Hát esetleg próbálj otthon a garázsban más ház garázsából autót választani, hátha megjavul.
  • hykao #14183
    Már vagy 3x írtam erről a dologról! Hiába 3 személyes az autó, nem alkalmas sem csomag sem modell-stoppos furikázásra! Tessék olvasni a topikot rendszeresebben! :)

    ...bár ha jól belegondolok, a kritérium az, hogy két üléses autó kell ezen küldetéseknek - na most ennek a kitételnek tényleg nem felel meg a McLaren... :)))
  • tonytomi
    #14182
    OK thx
  • Garcsi
    #14181
    Köszönjük a gyors és remek infot. :)
    Négy után végzek és megyek is a CD-Galaxisba megvenni a gamet.
    Este a neten találkozunk!
  • InfiniteReality
    #14180
    CD Galaxisban:
    9990 személyesen.
    8990 házhozszállítással.

    Itt jegyezném meg, hogyha a házhozszállítás 990 ft akkor pont ugyanannyiba kerül mintha besétálnál a boltba.
  • Lyan Kyj
    #14179
    hogy az üzletben van az áru, nem kell behozni a forgalmazótól, így egyből feladhatják
  • tonytomi
    #14178
    Egyépként ez mit jelent a CDgalaxis oldalán a TDU résznél: Szállíthatóság: azonnal ?????
  • Lyan Kyj
    #14177
    Megvan! Yeee:D