107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Tomy Lee
    #13972
    Nekem is előfordult most ami neked ez a server hiba.Feldobott expertre mondjuk már közel voltam hozzá ugyhogy nem lényeg.Átváltozott a karakterem nekem is kopasszá:)Sebaj visszaalakítottam.Viszont eltünt a motorruhakereskedés
    Nah nem jössz egyébként?
  • bertino
    #13971
    ettől még nem megy és ugyanugy síkagy maradsz...
    de a kultura rolad is leverte a biztosítékot
    elmultál már 12 ? :)
  • Me0w
    #13970
    Szerintem baratkozz meg az uj kulsoddel :DD
  • AntiHero
    #13969
    Én megyek de ujjab hiba miatt megint proleveles lettem munuszba ugrott minden lés megint kaptam szép napcszemcsis rucit:( Ujból kezdhetem előről:(
  • wardogzombie
    #13968
    nemdumász
  • Tomy Lee
    #13967
    Itt vagyok a club elött.Jöjjön ide valaki légyszi,hogy megtörténjen az Add friend opció.Most ha lehetne,thx
  • bertino
    #13966
    warezzel nem megy, síkagy :)
  • wardogzombie
    #13965
    bocsi javitom nem gamespy server hanem test drive server
  • gduck
    #13964
    Nem! A collectorsban felfújható lambó és cicababa a bónusz
  • wardogzombie
    #13963
    sziasztok uj vagyok ebben a játékban feltettem a gépre de nem indul a single része csak az intro után kapcsolodna órákig a gamespy szerverhez mit tegyek hogy legalább ki tudjam probálni? pliz helptudom noob vagyok meg láma de akkoris
  • autoszimulator
    #13962
    Nem, annyi az "extrája", hogy fémdoboz, de collectors (még) nincs belőle.
  • XuChi
    #13961
    De az collectors nem?

    Van róla kép?
  • XuChi
    #13960
    Én nem várok mert már tü van a seggembe. De kiváncsi leszek mien lessz a tokja meg egyebek.
  • autoszimulator
    #13959
    Az én dobozomban van egy térkép, egy 35 oldalas kézikönyv, a játék leehtőségeiről, azt kicsit megmagyarázva. Na meg természetesen a DVD. :)
  • Eisenhower
    #13958
    a verzio már ki lett tárgyalva a multkor hogy ugyanaz mint a beta. de pl az open betanal is maradt a verzioszám a játék mégis javult folyamatosan naprol napra... szoval
  • Apus
    #13957
    naja. és elkérnek egy valag pénzt. én várok a megvétellel, amíg a 71-es Hemit le lehet tölteni hozzá asszem :)
  • XuChi
    #13956
    Ja kézikönyvnek nevezhetö papircetli. Eszméletlen mit müvelnek mostanában a kiadók. PDF formátum azt csáá kabd be cimű hozzáállás.
    Pofátlanság.
  • bucsher
    #13955
    A nagyobb kérdés, hogy milyen verzió lesz a korongon. A szokásos bugos szar?
  • gduck
    #13953
    - autókázás a szigeten másokkal
    - versenyzés a szigeten másokkal (1-1,1-több)
    - versenyek Online ranglistája
    - autók/motorok letöltése (későbbiekben)

    kihagytam vmit?
  • gduck
    #13952
    - Lokalizáció típusa: magyar kézikönyv és doboz
    - Kód: játék telepítésekor/indításakor kell beírni
    - GameSPY account létrehozása ingyenes! Az ott használt e-mail címet és jelszót fogja kérni a progi ;)
  • fery02
    #13951
    Magyar nyelvű kézikönyv lesz vajon a Magyarországon megvehető verziókhoz? Meg ugye a játékokhoz van online kód, azt hová kell beírni? Mikor a gamespyid-n csinálunk accountot, oda a passwordhöz, vagy a TDU-ba kell profil létrehozásánál a passwordhöz?
  • AdaKiller
    #13950
    srácok az a kérdésem lenne, hogy az online játékban milyen lehetőségek vannak? mert megvenném, de érdekelnének konkrét tapasztalatok. pl mikre jók ezek a klubbok, van-e lag a versenyek alatt, mennyire bírják a strapát a szerverek stb.


    köszi előre is
  • gduck
    #13949
    Kezdőlap alján, középen:

    Test Drive Unlimited
    angol nyelven
    Várható: 03. 21., szerda
    PC: 9 990 Ft
    PS2: 12 990 Ft
  • Lyan Kyj
    #13948
    nekem se hozza ki a kereső:( Bár itt van 2 utcányira az üzlet, szal..:P
  • atomboy
    #13947
    Nem nalad van a hiba.
  • InfiniteReality
    #13946
    Én vagyok a vaksi vagy tényleg nem találom a cd galaxis oldalán a TDU-t? Se az előrendelés, se a rendelés szekcióban nincsen.
  • gduck
    #13945
    Hungarian Club
  • gduck
    #13944
    gduck007 inaktív (nem hagyta újra létrehozni a full játékban ezzel a névvel az online profilt :( ) Új nickem: gduck(HUN)

    Engem nyugodtan tötölhetsz, mert csináltam egy saját klubbot (_Rubber Duck_) és egyszere csak egy klubban lehetek tag :(
  • XuChi
    #13943
    De a kiszálitási dijjal eggyüt ugyan annyi lenne mintha besétálnék a szemben lévö mammutba.
  • examinee
    #13942
    Nemremeg be! össszevissza remeg, meg néha megforditja az irányokat is. szval ez is elvan benn cseszve... gg
  • DJ Skyline
    #13941
    rendeld meg cdgalaxistól! 10%-kal olcsóbb lenne
  • XuChi
    #13940
    Hát ma sem fogok még tdu-zni :(. Az 576-ban még nem is hallotak felöle.
    Meg sem tudták mondani hogy mikor érkezik meg :(
  • DJ Skyline
    #13939
    Richard Burns Rally, Live for Speed
  • Lyan Kyj
    #13938
    jaja...kipróbálom más gammával is, ha ott jó, akkor tdu szórakozik:(
    mit ajánlotok tesztelésre? (a rallysokat jobb' szeretem)


    Egyébként ettől függetlenül rendkívül élvezetes vezetni, szal hosszútávon úgyis megbékélek a dologgal:P

  • robotnyk
    #13937
    játékon belül engedélyezted a kormányt?
  • atomboy
    #13936
    Nem kell bemenni, csak elmenni mellette.
    Egykerekezni egy bizonyos gombbal lehet, optionsban megtalalhatod, nem emlekszem fejbol.
  • DJ Skyline
    #13934
    valószínű túl erősre van állítva a force feedback! vedd lejjebb ha a játékban van olyan menü pont
  • Szabi1991
    #13933
    vmiért a játék nem szereti a kormányokat :S
  • Lyan Kyj
    #13932
    azt vágom, de tökre random csinálja, meg ugye ott a vibrálásmentesség is. A kormány beállításainál (nem a játékban) tök jól bemutatja, h pl fahídon milyen, autó indításakor, stb, de ezeket egyáltalán nem adja le. szal azért elvárnám, h legalább egy hangyányit beremegjen, ha 200al beleszállok egy másik kocsiba:P
  • Swy
    #13930
    oks
    akkor locked van még az volt a baj:(
    lehet egykerekezni?