107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Tomy Lee
    #14012
    Mind1 lesz saját
  • hykao #14011
    Mi van? Úgy tűnik tényleg hülye vagy...
  • Tomy Lee
    #14010
    Akkor mit szenvedek it?
    Csinálok 1 másikat!
  • hykao #14009
    Ki az az Ő? Leírtam érthetően, hogy akkor tudsz csatlakozni, ha már barátja vagy valakinek, aki klubtag. Ha nem klubtag, akkor értelem szerűen nem tudsz...
  • wardogzombie
    #14008
    ja én meg hülye vagyok.tán küldenek is szakembert mi? jóhogy
  • Tomy Lee
    #14007
    Nemis,azt írja,hogy nem klubtag bocsi!
  • dashed_
    #14006
    mert nemis vagyok a klubban..AntiHero van bent de nem tudott odajonni ,irta is:)
    meg asszem tele is a klubb szal teljessen mind1, majd ha lesz "uresedes"
  • Tomy Lee
    #14005
    Probálom,de pirosan villog a neve és azt írja,hogy ő nincs a klubban és nemtudok join-olni:(
  • hykao #14004
    Nem kell bemennie ahhoz. Ha már felvett valaki barátnak, aki klubtag, akkor már tudsz magadtól is csatlakozni a klubhoz.
  • hykao #14003
    Írj be az ATARI fórumára, hátha van ötletük, hogy mi lehet a baj.
  • wardogzombie
    #14002
    te én leszedtem a gammát majd ujra feltettem de már nem volt választásom csak egyböl csatlakozna. ez vajh miért lehet?
  • dashed_
    #14001
    haha az nem en leszek aki meghiv teged oda:) enis ra vartam de nem jott. irja is lejebb hogy miert:)
    ugylatszik felre ertettuk egymast
  • predakon
    #14000
    "1mb wireles vagy mi:) "rádiós"" BASZKI ne csodálkozz, h szakad. Kb 19k a feltöltésed és még wireless is... hát annyit mondok, hogy a parabolás netnél gyak. minden befojásolja a kapcsolatot. Csukott ablak, eső, szél stb....
  • Tomy Lee
    #13999
    Tényleg ne haragudj de be is jönnél a klubba,hogy join-olni tudjak?
    Elnézést,hogy zavarlak de szeretném megoldani ezt:)thx
  • Tomy Lee
    #13998
    Köszike:)Megvagy.
  • Tomy Lee
    #13997
    dashed nem vettelek fel a barátlistámra csak te engem
    Visszajönnél kicsit a klubbhoz?
  • AntiHero
    #13996
    1mb wireles vagy mi:) "rádiós"
  • wardogzombie
    #13995
    mérhetetlen hálám nagyon szépen köszönöm
  • TyPhooneDave
    #13994
    ne ijesztgess már LOL,milyen neted van??DSL????
  • dashed_
    #13993
    ne pipald ki a gamespy accot es nem kell email meg jelszo se..
    csak beirsz egy nevet es kesz.
  • predakon
    #13992
    őőő asszem még várok :(
  • AntiHero
    #13991
    Bocsi 3-5 percet akartam írni.
  • AntiHero
    #13990
    Nah ennyi nem játszok tovább. Ott álltal vagy 3 percet nme volt o9tt senki farolgatta eere lost connecting. viszalépek autókázgatok 3 perc eltellik kb lost connecting. Nemigaz 35 percet enm tudok mástmár játszani mert lost connectingol:(
    Szerintem el is adom a gamet:(
    Pepsi Twist te hogy tudsz onlino játszani, hisz te is írtad hoyg állandóan lost connectingol?
  • w77d
    #13989
    Nah, gyerekek én kész vagyok!!!!Rengeteg átjátszott éjszakám veszett kárba, azzal hogy véletlen nyomtam egy new game gombot
    nem tud valaki egy mentést vagy valamit nyomni? jah meg holnap el kell mennem új egeret venni, mert ezt földhőz vágtam!
  • fery02
    #13988
    Akkor az, hogy multival tudunk-e majd játszani, csak a kód határozza meg, amit első indításnál beírunk ugye? És ennek akkor olyan kódnak kell lennie, amit az eredeti verziónkhoz adnak.
  • wardogzombie
    #13987
    nem értitek. én nem multizni akarok hanem kiprobálni singlében hogy mit szol hozzá a gépem hogy érdemes e megvennem a diszdobozost.
  • TyPhooneDave
    #13986
    még az Atari sem
  • tom235
    #13985
    tudja valaki, hogy kb mennyi idő még amikor kijön az a patch, ami pl a skyline-t vagy a lexus berakja a játékba?
  • TyPhooneDave
    #13984
    amúgy igaza van bertinonak,a Multi CSAK eredetivel játszható.lehet,ezt is ki kéne írni vhova..nmtom
  • wardogzombie
    #13983
    na ja akkor nem csak én látom igy.
  • Tomy Lee
    #13982
    Mi a fene,rossz klubbnál vagyok??
  • Tomy Lee
    #13981
    A Chat működik egyáltalán?Ha igen akkor hogy?
  • dashed_
    #13980
    f bill es rajzolja is hogy mit tudsz csinalni..
    amugy enis ot acsorgok a haznal:P
  • predakon
    #13979
    holnap végre én is megveszem, már várom a hungaryan klubozást :) azért jó dolgok ezek a mmo cuccok, simán elképzelhetőnek tartom akár a közös sörözést is ha összejön a banda egy ilyen klubban
  • TyPhooneDave
    #13978
    sajnos erre csak én is igenlő válasszal élhetek.ha valaki új,és még nem írt be ide a kezdetektől,agyből leugatjátok,hogy láma,meg FAQ.ha unjátok az ilyeneket,miért válaszoltok rá????
  • Tomy Lee
    #13977
    A klub elé kellene,hogy gyere mivel bent nem látok usereket mert még nincs barát felvéve.
    Egyébként probáltam,hogy kell barátot felvenni?
    Elöször f bill aztán A bill nem?Erre nem csinál semmit.
  • fery02
    #13976
    Akkor szóval összesen, ha megveszem a játékot, lesz összesen 1 db kód, és ezt csak egyszer kell megadnom, a játék indításakor, és akkor ha onnline profilt akarok létrehozni, akkor az ingyenesen létrehozott gamespy account-omban megadott tetszőleges e-mail címet, + a saját magam által megadott kódot kell megadnom. Ez akkor szerintem azt jelenti, hogy több online profilt is létrehozhatok a játékban, természetesen nem egyszerre játszva velük.
  • wardogzombie
    #13975
    már 22 is csak kezdem unni hogy nektek mindenki béna aki kéréssel fordul a topichoz. miért van ha nem azért hogy segitsen egyik a másiknak. elnézést hogy nem vagyok egy programozó zseni sajna ez van. segit valaki vagy sem?
  • AntiHero
    #13974
    Ok bemegyek a klubba!
    De az előb vagy 3 perce is ott voltam na szoval most ott leszek a klubba max 5 percig.
  • AntiHero
    #13973
    Nem az abj hogy új külső hanem az hogy most olyan mintha csaltam volna.
    Minden köldetéshez oda tudok rögtön teleportálni minden út fell van fedezve. Szval ez egy óriási nagy bug. A másik hogy olyan sűrön connecting lostol hogy gyakorlatilag nem tudok 10 km többet menni.(jó ez tulzás de annyira ideges vagyok)Meg hogy 4 gyére kezdem újra a játék a kurva hiba miatt is ez már vicc.