107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • XuChi
    #14133
    Most beszéltem az 576-al. Azt mondták a HÉTEN VÁRJÁK.

    TEHÁT MA SEM LESSZ TDU!!!!!!!
  • bronco
    #14132
    Én tőlük rendeltem elő annak idején és ma hívtak, hogy holnap hozná a futár. (bár én pesti vagyok)
  • Eisenhower
    #14128
    na mediamarktban jövő hét péntekre várják legalább is itt szolnokon. viszont megrendeltem a pcdome-on online futárral, valak irendelt ugyaninnen?
  • AdaKiller
    #14126
    :))))))))))
  • [HUN]FaTaL
    #14124
  • XuChi
    #14122
    LOÁÁÁÁL. Hát azért nem örvendek akkora közutálatnak mint ö.
  • AdaKiller
    #14120
    csak nehogy egy tortát nyomjanak mint bill-nek xDDD
  • XuChi
    #14117
    Hát bizom benne hogy este a képembe nyomják a médiában a tdu-t.
  • AntiHero
    #14106
    Mindjárt megvan a Kawa zx10r yipííí!:D
    Irány a Repülőtér!
  • AntiHero
    #14098
    Na mostanába egyre ritkábban connecting lostotl simán tudok min 1 órát játszani neten.
  • hykao #14090
    Babráltál a forgalommal vagy valamivel?
  • M@TriX
    #14089
    mert szerinted miben másabb mint az 1.45A-s verzió? ;)
  • Garcsi
    #14088
    Bocsi lehet, hogy az 576 kbyte-ben félreéretettek és a PS2 megjelenési dátumát mondták.
    Mindekitől bocs.
  • Joey_The_Man
    #14087
    Az miért van, hogy 3 ból 2 szer nem tudok kiállni a garázsból, mert egyszerűen megáll a képernyő a saving..pleas wait feliratnál?? Másnál is volt már ilyen ? mintha láttam volna, h valkai írta..
  • XuChi
    #14086
    Akkor tegnap a fa**nak irták hogy mátol.
  • Garcsi
    #14085
    Most olvastam az SeVeN M forumában, hogy eliveleg holnap vagy holnapután lehet már kapni a boltokban. :)
  • XuChi
    #14084
    Mindenesetre aki nyomja az eredetit az kedvcsinálásképpen dobjon ide egy két képet.
  • AdaKiller
    #14083
    mindenesetre megyek nyomok még pár versenyt megrendelés előtt, mert kicsit még bizonytalan vagyok:) azt utána megrendelem a dome-ba ha meg tudott győzni a játék:)
  • AdaKiller
    #14082
    sztem egyszerűbb megrendelni a pcdome-ba. és nem reklámként írom, mivel reggel hívtam cdgalaxist, azt mondták bármikor megjöhet, na ha ott is elkezdik csomagolgatni, akkor is 1 nap. főleg ha nem kapják meg. dome-ba meg ha megrendelem, akkor talán péntekre ideér. azt nincs vele nyűg, utánajárni, telefonálgatni stb...
  • DJ BP
    #14081
    pcdome péntekre küldi :)
  • XuChi
    #14080
    Hát én haza fele menet bemegyek a WESTEND 576-ba és Media Markt-ba és ha ott sem lessz akkor irgumburgum leszek és felhívom a SEVENM-et és kérdöre vonom öket hogy most akkor mi is van?
  • wander01
    #14079
    ja csak ott nemtom ugy megvenni hogy odamegyek érte azt csá, hanem ott is meg kell rendelni :( legszivesebben elugranék a mamutba az 576-ba és kész de ott még nem tudnak rola
  • rotator
    #14078
    A PS2 verzió 27-én jön, nem arról beszéltek az 576-osok? A PC Dome-nál már kapható...
  • XuChi
    #14077
    Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy egy nap késéssel ugyan, de megérkezett a TDU! A csomagolás megkezdődött, tehát a holnapi naptól a nagyobb üzletekben (576 üzletek, CD Galaxis és a PC Dome webshopban) már megvásárolható lesz a játék

    Hát hazudni azt tudnak ahogy látom. És ez tegnapi hír.
  • reaper5687
    #14076
    Nekem pécsen azt mondták, hogy ma már lesz a Media Marktban
  • XuChi
    #14075
    Hát ezt már tényleg nem hiszem el. A fasznak irták akkor hogy 20.-án jelenik meg. Ja meg is jelent de biztos ausztráliában.
  • rotator
    #14074
    Jövő hét péntek? Az komoly.
  • Garcsi
    #14073
    Akkor nem marad más mint várni. De meddig !!!!!
    Ma már játszani szerettem volna vele.
  • Garcsi
    #14072
    Sziasztok felhívtam az 576 kbyte-ot ott csak jővő hét péntekre várják.:(
    A CD-Galaxisban még nem jelent meg. :(
    A Média Markot még nem próbáltam. Aki járt már ott az írjon lehet-e kapni?
  • wander01
    #14071
    hehe még az égvilgáon sehol sem lehet kapni. se 576, se media markt, se cd galaxis :)
  • AdaKiller
    #14070
    lol
  • DJ BP
    #14069
    ja százas szöggel piszkálta és egyszer csak elment a hang :DDDD
  • Mattboy
    #14068
    Mert a jobb füled nem működik?
  • zbigi
    #14067
    valakinek van tippje, hogy mért csak a bal oldalról hallom a játék hangjait?
  • wander01
    #14066
    valaki tud mondani egy helyet ahol már van és el tudok érte menni? :)) ja bp
  • w77d
    #14065
    Működik és néhány apróság eltéréssel, ugyan itt tartottam
    Kössz!!
  • DJ BP
    #14064
    hívtak is előrendelés miatt :),
  • AdaKiller
    #14063
    cdgalaxisba még nincs, azt mondták bármikor megérkezhet
  • Lyan Kyj
    #14062
    faq
  • AdaKiller
    #14061
    pcdome-ba ki van írva frissen érkezett:)