107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • InfiniteReality
    #14176
    CD galaxisban van TDU. Fizikailag be lehet menni és meg lehet venni. Mermivel 18-ig vannak nyitva én csak holnap reggel tudom megvenni sajna.
  • Joey_The_Man
    #14175
    :( tudok csinálni valamit ellene ? ha ezt tudom inkább fizettem volna :)
  • Pepsi Twist
    #14174
    csak 1 személyes...
  • tonytomi
    #14173
    Szerintem biztos...
  • beejeey
    #14172
    Nem tudjátok, hogy a magyarországi verzióhoz jár térkép???
  • AdaKiller
    #14170
    mármint ha házhozszállítást kérsz, szal gyakorlatilag ingyen viszik ki...
  • Vlala #14169
    Lenne egy kisebb problémám.
    Vettem egy McLaren F1-est, amely elvileg 3 üléses. Eddig az égvilágon senkit nem sikerált beleültetni, sem stoppost, sem modellt. Ha jól emlékszem, a tesztvezetésen sem ült benne a szalon munkatársa.
    Ez az autó tényleg alkalmatlan utasszállításra? (bár ez legyen a legnagyobb baja, amikor 425 a vége... :) )
  • AdaKiller
    #14167
    Test Drive Unlimited CDGALAXIS



    és egy ezressel olcsóbb most!!!
  • Neoncsoves
    #14165
    És köszönjük a hivatalos információt!
  • AdaKiller
    #14164
    halkan megjegyzem van mit még azért heggesztgetni a gamén:)

    én még mindig vaciláltam, hogy a random szerű szaggatások mért vannak, főleg ha egy mocival találkozok:)
  • Neoncsoves
    #14163
    én is megvennémdehát cod2-t kell vennem a clan miatt... de még lesz húsvét :P
  • XuChi
    #14162
    Köszönjük a választ. Azt hiszem ezentúl mindneki megnyugodott és lenyugodott. ÉN IS :D. És este aszem már mindenki ohau szigetén fog nyaralni a volánja mögött.

    Hát régen volt már ekkora hisztéria egy játék miatt de ebböl lehet látni hogy mien jól is sikerült ez a remekmű.

    És köszönjük a választ.
  • Tomy Lee
    #14161
    Ez korrekt volt tőled és jó ötlet ide beírni 1 ilyen infót!
    Kicsit nyugtatni a népet:)
    Mondjuk nektek az a biznisz ha nem nyugodtak az emberek és nagyon akarnak bizonyos softvereket:))
  • AdaKiller
    #14160
    de ha ide küldtétek volna bármelyikünkhöz a kamiont, mi szívesen raktároztuk+bevételeztük volna xDDD

    sőt még le is teszteltük volna:DDD
  • Amiga
    #14159
    Egyébként ne vegyétek személyesen, itt az sg-n mindig stressz van. :)
  • AdaKiller
    #14158
    kösz a pontos és hiteles infót:)
  • hykao #14157
    Akkor ne csodálkozz! Lehet, hogy megsérült a mentésed vagy valami.
  • Amiga
    #14156
    Jó arcok vagytok.
  • predakon
    #14155
    by the way az 576ban még nincs, a héten lesz
  • vandyke
    #14154
    Szisztok!
    A stressz jeleit érzem egyes hozzászólásokban, ezért szeretnék a tisztánlátás végett néhány dolgot megosztani veletek. Mi tegnap délelőtt megkaptuk, és ma megkezdtük a kiszállítást. Az 1 napos késés oka, hogy a kamion a raktárzárás után érkezett és már nem volt senki ott. Ilyen egyszerű. Úgy érzem ez rajtunk kívül álló ok. A media-ba elképzelhető, hogy a rendszer felépítése miatt csak holnap kerül be a raktárba, vagy kerül ki a polcra. Az 576 shop központi raktára már megkapta, viszont neki ki kell szolgálnia a kisboltjait, ami részükről plusz idő. Az előző hozzászólások alapján látom, hogy a Galaxis megkapta, így erre nem térnék ki. 2100 darabot kaptunk első körben az Ataritól, tehát azt hiszem, jut mindenkinek, aki eredetiben szeretné a játékot.
    Röviden ennyi. Jó játékot!
    Üdvözlettel:
    Tolnai Gábor
    Seven M KFT.

  • predakon
    #14153
    Na most akkor megvegyem vagy ne vegyem meg???? Ma már elis mennék érte meló után a galaxisba.
  • bertino
    #14152
    én meg most voltam MMben... azt mondták, már meglett rendelve az első 500 vagy hány db, de még nem érkezett meg :|
  • AdaKiller
    #14151
    akár most is ha elmész , fizetsz viheted:)
  • rotator
    #14150
    Cool, király vagy, köszi! :) Akkor már csak este tudom berendelni, így talán péntekre kihozza a GLS.
  • XuChi
    #14149
    Telefonon beszéltem az emberrel és monda hogy most bevételezik :D.
  • Apus
    #14148
    Srácok láma dolog, de csak nálam mennek ellentétesen az árnyékok a kocsin amikor repesztek? Az autó hátuljától, az eleje felé futnak a fák árnyékai :D
  • tonytomi
    #14147
    és ha elmek a CDgalaxis boltjába akkor még ma kézhez?
  • Djemba
    #14146
    holnap
  • XuChi
    #14145
    Ott még nem tudnak róla.
    De mondjuk náluk még a stalker sem kapható.
  • tonytomi
    #14144
    ha a CDgalaxisban megrendelem azonnal szállítják??
  • Lyan Kyj
    #14143
    zúztam le, ott tali:DD
  • tonytomi
    #14142
    Most már a a CDgalaxisban kapható oké de az 576-ban is??
  • Joey_The_Man
    #14141
    nem babráltam semmit, olyan volt 1-2 szer, h kiléptem win-ba ,amikor elkaptaka zsaruk.
  • AdaKiller
    #14140
    jaja, azt mondta a csávó nem szükséges félrerakatni, mert kaptak bőven
  • AdaKiller
    #14139
    thx az infót:))))
  • rotator
    #14138
    Ezt hol látod?
  • XuChi
    #14137
    MEGÉRKEZETT A CDGALAXISBAAAAAA!!!!!!
  • XuChi
    #14136
    A sevenm-ben azt mondták hogy le lett szállitva a boltok központjainak.
    Tehát elvileg MONDOM elvileg ma este vagy holnap kora délután már lessz.
    Hát bizzunk benne.
  • AdaKiller
    #14135
    csak a csúcs ár, még fél év múlva is ennyi lesz, és mért vegyük meg meg fél év múlva u.ennyiért, ha most is megkapjuk????


    másik, ha talán kitennének az oldalukra egy rövid infót, hogy:

    ahogy megkapjuk a xy játékot, egyből feltesszük az oldalra, hogy ennyiért meg lehet vásárolni. de pl cdgalaxis-ba még előrendelni sem lehet... de minden mást igen...

    és a kisasszonyok meg ezért vannak ott, hogy infót adjanak. ezért fizetik őket a MI zsebünkből.
  • Soneji
    #14134
    komolyan nem értem mi a jó nektek abban, hogy itt feszültök, meg kérdezgetitek a szerencsétlen eladókat, meg telefonos kisasszonyokat, hogy "mikor lesz már TDU?". lesz amikor lesz. addig játszatok mással. csúcs áron különben se éri meg megvenni.