107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • predakon
    #14383
    ez a nagy néha látok valakit dolog nekem nem fekszik, én azt hittem kb olyan lesz mint a wow, hogy lehet mittom 20an eggyütt kocsikázni....
  • predakon
    #14382
    najó, kinek kell a játék 8500-ért??
  • CinCeBerg
    #14381
    Háááát, térkép az amcsi verzióban sincs, viszont szép, igényes a könyve, és színes a DVD is...
    Online "CinCeBerg" néven lehet megtalálni néha-néha :)
  • autoszimulator
    #14380
    Hát igen vet fel érdekes kérdéseket a dolog :) De kb ugy vana hogy mondtad, fal feelingje van olyankor :D Az AI is nekiáll néha ugrálni, mikor instant challenge van, nem tudja hogy most akkor hol legyen :)

    Az előbb láttam egy dash-HU nevezetű emebrkét, majd vmi német kihivott versenyezni, utána meg már nem leltem rá :(
  • predakon
    #14379
    ti hogy vagytok rögtön ennyire pengék, nekem nincs semmim csak egy fos szar audim :(
  • predakon
    #14378
    hát ezt az online dolgot nem igazán így képzeltem el
  • AntiHero
    #14377
    Hali valaki jöhet ne egykis reptéri mókára:)
    fentireptéren leszek (bent) Gyertek gyertek:D
  • robotnyk
    #14376
    mondjuk ez érdekes.
    teszem azt, ha két ember látja egymást, de van egy 3dik, akit csak az egyik, mi történi, ha az belemegy abba az emberbe, aki látja? az elsőnek az fog feltűnni, hogy a másik lepattant valami láthatatlan falról? :)
  • AdaKiller
    #14375
    na meglett a magyar klub, csak valakinek fel kéne vennie:)
  • autoszimulator
    #14374
    Mivel egyszerre max 7 embert láthacc , és teszem fel mi odaállunk 10en, akkor lesz 3 ember akit nem látsz. Ez a hátránya sajnos.
    Amugy meg mint mondtam kell kis idő, miután a térképről való visszatérés után ujra látod az online játékosokat.
  • kis kocka
    #14373
    boltokba mennyibe adják??
  • predakon
    #14372
    ez most hogy müködik akkor???
  • autoszimulator
    #14371
    Ha úgy teleportálod magad a bal felső sarokba pl, akkor kicist várni kell, menny el valamerre, majd emgjelennek a közeli csávók, és akkor gyere vissza.
  • predakon
    #14370
    rohadtúl nem értem amúgy h miért nem látom az embereket online, néha látok neveket is néha meg semmit, a térkép pedig tele van
  • autoszimulator
    #14369
    Én már odaálltam :)
  • predakon
    #14368
    Az én nickem: predakonHUNGARY audi a3, sajna a tört verziós mentést nem tudom átvinni onlineba :(
  • Tomo15
    #14367
    Ha gondoljátok gyertek 3/4 9-re a sziget bal felső részén lévő parkolóba egy találkozóra.
  • AdaKiller
    #14366
    1-2 hundriver leírhatná ajátéknickjét, hátha összefutunk egymással, magyarclubot csak nem lelem:(
  • rotator
    #14365
    Elvi szempontból szomorú, hogy nincs a magyar verzióban térkép, de ami azt illeti, pl. a Gothic 3 CE térképét a mai napig nem csomagoltam ki a fóliából. :>
  • dashed_
    #14364
    erdekes engem meg sose dobott le
  • AntiHero
    #14363
    Mikor hogy van a connecting lost nekem volt már hogy tudtam 2 órát is játszani:D
    Valamikor meg 5 percenként ledobál:D
  • autoszimulator
    #14362
    Én inkább kezdeti bizonytalanságnak mondanám a Connection lostos dolgot. Első 5-6 versenyt connection nélkül csináltam meg. Kiléptem, majd mikor ujra kedvem támadt játszani, akkor már rendesen müködött, és azóta sem volt lost egyszer sem.
  • AdaKiller
    #14361
    lehet, mert előbb visszaléptem, megvettem kérót+kocsit és quit, aztán vissza, és jó:)
  • gduck
    #14360
    Se netes, se mentés gondom nincs (nem is volt soha, még a béta alatt sem...) Lehet hogy összefügg a connection lost a mentés BUGgal?!
  • zoolee
    #14359
    Camponába holnap megyek oszt mert kell ps hez 1-2 cucc..
    Majd megérdeklődöm van e..
    Ha van akkor veszek párat oszt majd mikor nem lesz sehhol belőlle 4x annyiért adom.XD
    No, de majd mondom, hogy van e vagy nincs.
  • Pepsi Twist
    #14358
    Nekem azt mondták hogy mára várták...
  • CinCeBerg
    #14357
    Heyyyy.... Megjött az eredetim az ATARI US-től...
    Remélem ebben nem bugzik a hang, mint a Digital Download verzióban...
    Találkozunk Hawai-on....
  • davee1991
    #14356
    elmentem a Westend-be és beficcentem az 576-ba "majd talán jövőhéten fog megérkezni" chát beszarok ezeken
  • AdaKiller
    #14355
    nyomattam online egy kicsit, majd exiteltem, aztán most mennék vissza erre nincs continue game.. most kezdhetem előlről? grrr
  • predakon
    #14354
    Na én is megvettem, én eddig abban a hitben voltam h nem szolóm meg a csomagolást, de.... ki volt az a köcsög az atarinál aki fekete fehér képet nyomatott a dvd-re???? pofán verném azt a köcsögöt.... na meg a kisfüzet.

  • robotnyk
    #14353
    kérdésem lenne.
    hirtelen annyi mindent unlockoltam, hogy el is vesztem a részletek között :p
    elértem az 5ös szintet, és elvileg megnyílt valami pálya, gondolom valami tesztpálya-féle. viszont ahogy átfutottam a térképet, ingame, és azon kívülin sem látom, merre van. ha valakinek van ötlete, szóljon, thx.
  • reaper5687
    #14352
    Hát azért Havaii az messze van
  • TyPhooneDave
    #14351
    Elindultam a Tamburinival,a legelső lakásból mennyi lehet az út??? xD
  • InfiniteReality
    #14350
    Jó 5let:)
  • beejeey
    #14349
    Én is támogatom az ötleted!
  • Prank
    #14348
    kajajeggyel lehet fizetni?
  • reaper5687
    #14347
    Itt egy új mission: Test Drive élőben!!!
    Naszóval valaki kimegy Bécsbe, megvesz X db TDU-t és visszajön, cserébe megköszönjük, mivel butikjegyünk nincsen
  • autoszimulator
    #14346
    Egy kis map az autókereskedésekről. Nem egy grafikai csoda, de ez van. :)
  • Lyan Kyj
    #14345
    én most nyomtam 3 órát, nem dobott le
  • AdaKiller
    #14344
    nem


    na nekem leső versen yután connection lost... (8mega/fél)