107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • DJ BP
    #14589
    milyen a NET-ed?
  • Lyan Kyj
    #14588
    mert az eleje egyfajta tutorial, az első verseny után lépsz online-ba.
  • voto
    #14587
    1 óra játék után teljesen magától elkezdte látni az emberkéket
  • reaper4
    #14586
    lol. korrekt banda. ha megvetted onnantól már kuss a neved. :(
  • Pepsi Twist
    #14585
    nem tom... minden esetre azt tedd el valahova :D (de az egész savegame könyvtárat tedd el) én már eccer megszívtam...
  • DJ BP
    #14584
    de a savegame-emet meghagyhatom? :)
  • Amadeus HU
    #14583
    Most is szarakodik a server mert nem lehet csatlakozni. Pedig az előb még jó volt
  • I.C.ram
    #14582
    Szerintem nem. De, ha így sem jó, akkor ne engem gyalázz :D
  • Hmuda
    #14581
    Imádom az Atarit. :P

    Szépen érthetően leírom nekik a problémámat, csatolom a dxdiagot is, direkt kiemelem, hogy megpróbáltam úgy is csatlakozni, hogy leszedtem a gépem a tűzfalról és egyenesen a modemre csatlakoztam (ergó portok forwardolása abszolút kizárva mint probléma).

    Válasz: forwardoljam a portokat...

    Hát nem tiszta haszon, hogy elolvassák az üzeneteket és nem csak a levél tárgya alapján ítélik meg a problémát?
  • DJ BP
    #14580
    uninstallt megúszni nem tudom? :)

    és pontosan miket töröljek? :)
  • XuChi
    #14579
    Hát nekem eddig még nem volt semmi gondom sem.

    Igaz még csak most élesitik a serverekt szerintem. Bár ki tudja lehet nekik is a win szarakszik és sokat kék halálozik
  • I.C.ram
    #14578
    Próbáld azt meg, hogy uninstalláld a játékot, és a registryből törölj ki mindent, ami a játékkal kapcsolatos. Aztán rakd fel újra.
  • autoszimulator
    #14577
    A sziget bizonyos részeit azért diszkáverelni kell, hogy megjelenjenek a netes csávók, nekem is az első kilométerekkor semmi sem volt, aztán kb a 100. km után már láttam elég sok pléjert.
  • hykao #14576
    Milyen a neted?
  • DJ BP
    #14575
    reggel óta+a BETA-ban végig ez volt nálam :(
  • hykao #14574
    Türelem. A szerver gyakran szarakszik...
  • DJ BP
    #14573
    hykao, #14566 ötlet?
  • hykao #14572
    Ha nem kérte - nem kérte, akkor nem kell neki új! (megy a béta kulccsal is...)
  • hykao #14571
    Te most mit is akarsz tulajdonképpen? Képet beszúrni, vagy mi?
  • DJ BP
    #14570
    hogy csináltad?
    vagy csak magától?
  • TottiZsolt
    #14569
    Pc Domeba elmentem a moszkva térhez és 9990 forint volt, pedig tegnap este rendeltem meg.. próbáljátok meg, hátha...
  • Soneji
    #14568
    vegyél be SHARIDON-t. az engem mindig feldob.
  • voto
    #14567
    Nah elkezdtem látni az embereket:) Neu(HUN) a nickem
  • DJ BP
    #14566
    Van egy kis gondom. A multi valahogy szarakszik, mint a BETA-ban. A térképen látok emberkéket, meg a ranglistákat látom de autózás közben nem találkozok senkivel. Mi lehet a gond? Ja és a CD-KEY-t nem kérte sehol sem a játék!!. Ez is gond lehet? Mit csináljak, hova kéne beírnom?
  • Pepsi Twist
    #14565
    jah de utána a kedvem lement -10000000000re és akkor már csak beültem a kocsiba szépen 50-es tempóval hazajöttem és ide ültem, depresszióba kerültem...
  • InfiniteReality
    #14564
    Miértnem mész el a cd galaxisba? Ott talán még lesz...
  • voto
    #14563
    Sziasztok, megjött a TDU és még nem sikerült egy darab embert se látnom online pedig bétába ment a multi. Felül is annyit látok h TDU server available de azt nem látom hányan vannak, a versenyeknél se tudom megnézni mások idejét...
  • Soneji
    #14562
    nem, teljesen jól megy. köszönöm, néha nem árt ellenőrizni, de magától nem jut eszébe az embernek, rendes dolog Tőled, hogy szóltál.
  • Pepsi Twist
    #14561
    hát az durva, azt hittem hogy belerúgok a pultba vagy nem tom...
  • wardogzombie
    #14560
    nézd már meg nem fosta e össze magát a hangrendszered
  • Soneji
    #14559
    haljanak meg, nem működnek
  • wardogzombie
    #14558
    LOOOOOOL DURVA
  • Eisenhower
    #14557
    windows hangbeállításnál nincs bepipálva a némítás véletlen? vagy a wave?
  • Pepsi Twist
    #14556
    DE LOL... oda megyek az 576-ba kb 1 órája és kérdezem a faszitól: Jött TDU? persze-persze mindjárt adom... 2 perc mulva vissza jön bocsi de elfogyott (mondom a kurva anyád... azt eljöttem) BAKKER.... ezt a kibaszást
  • M@TriX
    #14555
    mit reklámozod az ingyenweb-et? ;)
  • Eisenhower
    #14554
    atomboy jobban jársz ha megrendeled pcdome-bol én tegnap megrendeltem ma hozta a futár... 10980ft-ot fizettem a futárral együtt. nincs kedvem várni jövő hét péntekig a mediamarktra
  • Danman
    #14553
    valaki most tali?:))
  • Béla9248
    #14552
    Ezt mind megcsin de semmi! És már jó ideges vagyok!!!
  • autoszimulator
    #14551
    Lépjél be a játék, legyél a pályán, majd tedd le tálcára, majd vissza, talán megjavul. A Sound optionsben mindent huzzál fel max-ra, hangfalat kapcsold be, fülest dugd be, windows hangerőszabályozó legyen maxon.
  • Béla9248
    #14550
    Átállítottam de semmi hangja most sem!