107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #14503

    Biztos ottvannak a végtelen olajmezők!
    Bugmentes 100fpses sziget
  • AdaKiller
    #14502
    az igazság odaát van xDDD
  • AntiHero
    #14501
    Hát aha nem akkor az Eden G. is jó nekem:D
  • Soneji
    #14500
    ez mindkettő jellemző bug. velem is megestek már, az atari csapatát meg gondolod érdekli?
  • AntiHero
    #14499
    Lol ez miez?
    Hiba?
  • Hmuda
    #14498
    Oks, kösz. Az a probléma, hogy nem férek hozzá a tűzfalhoz. :-/

    Na majd a hétvégén.
  • AdaKiller
    #14497
    besegítettem ha nem gond:)
  • Soneji
    #14496
    nálam nem látszik
  • AdaKiller
    #14495
  • AntiHero
    #14494
    Nah jólett újboll van forgalom:D
    Esköszöm mostmár ha valami bugba botlok azt felveszem és ha egy kellő mennyiség összegyűlik elküldöm az ATARYnak.

    Eddig ez a 2 bugom!
    1 bug: Ha férfi karakterrel kezdesz (én a legutolsó férfit választottam minddig) és gyakran lost connectingolsz akkor egy idő után ha visszalépsz akkor kiírja hogy TUNED (amit akkor kéne kiírnia ha tuningoltam elvileg a verdát). Ekkor átvált más karakterre kopasz, napszemcsis, Cipzásor Bemelelegítős, F*sz*pra. Plusz minden minuszba ugrik az INFOBA mag 12% lesz a game progres és még proszintete is eléred! Ez mind az első verseny után történte meg velem 3x is.
    Ezután kezdtem női karaktert, így már nem lépett fell ez a hiba.

    2bug: Ami most történt velem pár perce. Nem volt Forgalom! (Sose csaltam , még a Night modot se raktam fel!) A házambol kilépve mentem pár métert majd teleportáltam a Reptérre belülre (bookmarkall, fenti repülőtérre). Ott marhultam kicsit majd miután elhánytam magam a motoron:D kimentem az útra jött szembe velem egy Ducati 999 azt kihívtam. Na ekkor tünt fel seholl se egy kocsi se. Így úgy meg evrtem szegényt ahogy illik. (Amugy forgalomba is odaverek bárkit!). Ezután kiléptem ajátékból, majd vissza és lám lett forgalom.
  • M@TriX
    #14493
    ;) jól néz ki ;)
    egy másik zsákútnál meg egy ház van keresztbe ;)
  • Soneji
    #14492
    baráti
  • dashed_
    #14491
    megy a szerver.
    esetleg tuzfalon engedd at ha nem lenne
  • Hmuda
    #14490
    Hmm, megjött a doboz, felrakom, kulcs beír, profil létrehoz, nem tud kapcsolódni. :-/

    Most le vannak lőve a szerverek vagy nálam nem stimmel valami?
  • AdaKiller
    #14489
    :))
  • AntiHero
    #14488
    Haljátok ez most valami bug hogy nincsenek kocsik neke az onlineba.
    Mármint tegnap este voltak most meg nincs senki.(mármint nem online játékos hanem "NPC". Ja meg zsaruksincsenek:S

    U.I:Nem csaltam szóval nem lehet ilyen szintű probléma. Na megyek vissza és megnézem hogy jó e már. Ez igy irritáloan könnyű volt. Pont kihivtam egy Ducatit 999 ugy odavertem szegényt. Amugy is odavertem volna na de hogy nem volt forgalom:D És pont felvettem a videót lol. Majd felrakom.
  • robotnyk
    #14487
    rohadjon meg az importőr, nem bírnak shelby daytonat szerezni már mióta... :) mostmár vagy 20-30 versenyt biztos lement, mióta lefoglaltam. lehet, hogy inkább vennem kéne egy Miurát?

    előzőleg is kérdeztem, de nem tudta senki, vagy csak nem vette észre aki tudja: mikor az 5ös szintet elértem, elvileg unlockolt valami tesztpályát, ahogy kivettem a szövegből. jól értettem? hol van ez? 3 achievement is volt akkor, és nem igazán volt időm szöveget értelmezni :)
  • M@TriX
    #14486
    ahogyan mondták max és min ugyan annyi legyen és akkor nem kell változtatnia a méretét az oprendszernek ez azért jó. ha van sok helyed lehet 2GB is, de annál nagyobb nem kell, szerintem ez a plusz 1GB is bőven elég.
  • XuChi
    #14485
    Válaszokat köszönöm.
  • Amiga
    #14484
    Érdemes fixre állítani a lapozófile méretét, 2 GB elég.
  • AntiHero
    #14483
    Nálam 2 gb a lapazó file a minimum és a maximum is.
    Én csak 00:00 után tudok játszani a neten miatta rendesen. Akkor nem dobál le percenként:)
  • XuChi
    #14482
    Szal legyen minimum 1gb a lapozó file? Vagy max 1gb?

    Minimum ??
    Maximum ??
  • M@TriX
    #14481
    vedd fel a virtuális lapozó méretét. nálam 1GB fix.

    nálam ilyen gond nincs, pedig első generációs 3Gh-es PIV-em van 1GB ram (dualban)
  • AdaKiller
    #14480
    én várok a magyar driverekre, közbe fejlesztem a gépparkomat + bungallóimat:)
  • JohnnySmith
    #14479
    Oks megnézem.
    Pedig gamespy-on létezik a profil nevem.
  • XuChi
    #14478
    Mien csend lett itt a fórumban. Mindenki jáccik?? Vagy inkább iskola, munkahely? Hm. Na majd este.
  • Amiga
    #14477
    http://index.hu/tech/mp3/nfs0320/

    Itt van. :)
  • XuChi
    #14476
    Ja a connection lost nekem még egyszer sem jött elő.

    Ami kicsit felbosszantott hogy a játék minden gépet megeszik. x1950xt-m és 4ghz single core procim és 1gb ramom van. Namár most nyomtam egy gyerekkel egy versenyt aminek 3k volt a tétje. A gyereket aláztam mint állat legalább 50m volt közöttünk. Én egy saturnal voltam ö meg egy mustangal. Lényeg a lényeg hogy egyszer csak elkezdett swap-elgetni a játék és hopp máris az ut szélén a bokrok között voltam. És mindezt a cél elött 150m-rel. Szal bosszantó. Kell neki a 2gb ram.
  • Soneji
    #14475
    hol olvastad?
  • Amiga
    #14474
    Épp tegnap olvastam, hogy az autós játékok agresszívvá tesznek. ;-)
  • Soneji
    #14473
    nem idegeskedem csak haljanak meg.
  • XuChi
    #14472
    De várom már hogy menjek haza. Vezetgetni akarok. Mindjárt elkunyizom fönököm kocsiját azt tolok egy kis tdu-t az m7-en.
  • beejeey
    #14471
    kaposi1, nézdd meg lécci a privi üzeneted, köszi
    Ja, és sikerült feltöltened a képet?
  • kaposi1
    #14470
    Ne idegeskedj nekem is pont ezt csinálja.
  • mardal
    #14469
    nekem olyan kérdésem volna hogy tudok visszajutni a garázsba a játék közben,mert a térképen nem találok semmi jelölést.
  • Soneji
    #14468
    nem így értem. hiába nevezem át "JPEG"-nek "jpeg"-ről vagy "jpg"-ről akkor is azt írja ki, hogy "A feltöltött kép nem engedélyezett! Csak JPEG, GIF, PNG!". szóval ratyi
  • DJ BP
    #14467
    oké, kösz, akkor jó lesz :)
  • AdaKiller
    #14466
    8192 amiből kb 7200 a valós; ez le, felfele meg 425 kbit/s ami kb 50 kbyte/s
  • DJ BP
    #14465
    8mega/fél

    ezt nem értem :)
  • AdaKiller
    #14464
    nekem 8mega/fél és jó, tegnap dobott le asszem 1xer, ma reggel 6tól kb fent vagyok, igaz soxor csak pihent a kocsi, mert dolgom volt, és 1xer sem dobott le eddig. úgyhogy eddig fain:)