107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TottiZsolt
    #14549
    Próbálkozzatok a PC Dome Online Shopban, én is tettem egy próbát tegnap este (!!!) és ma már elmehettem a játékért a Moszkva térhez, és már meg is van! :)
  • Soneji
    #14548
    Meg mindig
  • XuChi
    #14547
    loáál de állat vagy

    A hangra a megoldás hogy átteszed 5.1be a windowsos hang beállitásokál és akkor fog szolni stereoban. Bétában nekem ez megoldotta.
  • Soneji
    #14546


  • Béla9248
    #14545
    Vkinek volt ilyen problémálya?
  • atomboy
    #14544
    Dejo neked. Voltam ma mm-ben, de meg mindig semmi. :(
  • atomboy
    #14543
    Meg mindig problemas?
  • Eisenhower
    #14542
    megjött a drágaszág, hozta a piros tuhás ember az a izé mitulás báti este összeröffenés lesz, nem kicsit nagyon ^.^
  • AdaKiller
    #14541
    nem is volt demo
  • Béla9248
    #14540
    az elején az intronak van hangja de a játéknak nincsen!!!
  • Lyan Kyj
    #14539
    :)) Nem rendőrség. 200-zal megyek, bejön egy kis üzi, h vmi ticket xy-ba került... nem köröznek.
  • Soneji
    #14538
  • autoszimulator
    #14537
    Milyen demónak BÉLA?
  • Béla9248
    #14536
    Nah végre megjött a postás! De nekem nincs hangja a játéknak csak a demonak! Vki tudja esetleg mi a probléma???
  • TyPhooneDave
    #14535
    hallom megint lesz egy bevásárlókörút a tesókhoz,Feliratkoznék én is a vásárlási listára..a lóvé majd 2 hónapja félre van téve....még én sem nyúlhatok hozzá
  • Hmuda
    #14534
    Nem fogok, mert túl sokminden van azon az accon, hogy csak úgy másikat használjak.
  • autoszimulator
    #14533
    Rendőrségnek hívják, és a ticket helyszíni bírságnak felel meg, ha meg nincs annyi pénzed mint a bírság, akkor börtön :)
  • XuChi
    #14532
    Tegnap nekem is ezt csinálta. De csináltam másik gspy accot és már megy is. Próbáld meg.
  • Soneji
    #14531
    és mi volt benne rossz? eddig is így csináltam
  • Soneji
    #14530
    én szívesen
  • Hmuda
    #14527
    Hmm, direkt kipróbáltam, hogy lerántom a tűzfalat ahogy van és az egész gépen natúr ráeresztem a netre minden kötöttség nélkül és az eredmény ugyanaz. Mindkét béta minden probléma nélkül működött. :-/

    Asszem marad a tech-support.
  • XuChi
    #14526
    Nekem ilyet anno a beta csinált akkor mikor tuningolva volt a gépem. De neked miért csinálja nem tudom.
  • Blekk Síp
    #14525
    Érdekes, hogy eddig ment, most meg csak úgy hibaüzenet és BIMMM :/
  • Blekk Síp
    #14524
    Dettó :F
  • XuChi
    #14523
    Na gyerekek meséljen mindenki kinek mien kocsija van most.

    Nekem egy saturn de most kapargatom a lovémat lotus esprit v8-ra.
  • fulcrum falcon
    #14522
    nekem olyan problémám lenne h amikor elindítom a játékot akkor azt írja ki h: a tdu.exe hibát észlelt ezért leáll. tudtok vmi megoldást? Mert ezelőtt még ment a game. :S
  • kaposi1
    #14521
    Priviben megmondom. Nem szeretnem raklamozni, de majd csak holnap mert most megyek haza.
  • Lyan Kyj
    #14520
    Autókáztam, egyszer csak kiírta, h vmilyen ticketet kaptam, 40k-t levont. 3. után meg börtönbe mentem, mert 90k volt....gondolom nem autópályajegy volt:P Tudja vki mi lehet?
  • hykao #14519
    Mert akkor már alszik a szomszéd, aki amúgy nappal lopja a sávszéledet... :)))
  • Szabi1991
    #14518
    8-)
  • kaposi1
    #14515
    HELLO!
    Egy digitalis nyomdaban vagyok csop.vezeto. Ennyi magyarazat eleg ugye.
  • Szabi1991
    #14514
    lol , kinyomtattad a térképeket ? :D
  • beejeey
    #14513
    Ez nagyon cool kaposi1 :) Ma küldöm a levelet... Előre is 1000 köszönet.
  • kaposi1
    #14511
    Aki kuldott privire uzenetet, az itt megnezheti a terkepeket amit kuldeni fogok.
  • kaposi1
    #14510
    Hello!
    EZ VEGRE JO, CSAK LE KELL KICSINYITENI A KEPET 900KB-RA.
    http://kepup.extra.hu/
  • TottiZsolt
    #14509
    Helló!
    Nekem hamar meglett a játék eredetiben szerencsére. Tegnap este megrendeltem a PC Dome oldalán, de nem futárral kértem, hanem, hogy én elmegyek érte. Ma reggel kaptam a választ, hogy már mehetek is. :) Szóval aki jónak gondolja ezt a megoldást, az vegye meg Náluk! :) No jó játékot mindenkinek, csáó!
  • XuChi
    #14508
    Ez a kép is azt bizonyitja hogy a készitők elrejtettek egy alagútfúrót a játékban amit csak akkor tudsz megvenni ha 100%ig felfedezted a szigetet.

    És ha bejutottál akkor bent pucér modell csajok várnak rád és huhuuu.

    De az is lehet hogy teleport van bent és azerot földjére pottyansz ki ha bejutsz.

    Vagy ki tudja mi lehet odaát.
  • AdaKiller
    #14506
    nem bántani akarlak, de rosszul linkelted:)
  • AdaKiller
    #14505
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    akkor be kell jutnunk oda valahogy xDDD
  • Soneji
    #14504
    de mi a fax van már? haljon meg az összes ingyenes tárhelyet reklámmal összefosó szolgáltató!