107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • XuChi
    #14423
    Problema megoldva. De rohadjon meg hogy 3mp-ig kell huzni a ravaszt mire érzékeli. Na mind1 a lényeg hogy mükszik.
  • rotator
    #14422
    Hmm... érdekes. :) De azt hiszem, egyelőre maradok a jó öreg MOMO Racingnél.
  • XuChi
    #14421
    Tökéletesen lehet. Olyan mintha kormányal jáccanál. Csak nem pedálokat taposol hanem kis ravaszokat huzigatsz. Minnél jobban magadfele húzod a ravaszt annál gyorsabban megy az autó. Ugyan ez fékkel is.
  • rotator
    #14420
    Az igazi cserkészek offra kapcsolják! :)
  • rotator
    #14419
    Na de ilyennel egyáltalán lehet autós játékot játszani?
  • XuChi
    #14418
    Hát nekem most durran el az agyam. Vettem egy kibebaszott logitech chillstream kontrollert és ez a fos játék nem is támogatja.

    Aszem megy a dvd a szemétre. KÖCSÖGÖK. Hát a collin mcrae 3 megy vele BASZÁK MEG ez meg nem ismeri fel???????

    Szopjanak le.

    Bocs a kéromkodásért de ez több a soknál.
  • autoszimulator
    #14417
    Nekem hétfőn jött meg de már van motorom
  • fery02
    #14416
    Valaki le tudná írni részletesen, hogy a Driving aid beállításoknál, mi mi volna? Mert fingom sincs, angolul meg nem vagyok valami jó. Nagyon megköszönném! :)
  • AntiHero
    #14415
    Hüje netem miatt scak 01:00 után tudok játszani:( lekéne cserélni másik netre:S
  • gduck
    #14414
    már 11.-e óta megvan az eredeti :D
  • AntiHero
    #14413
    Hát én körbe jártam gyorsana szigetet emg emgcsináltam pár kocsi elszálitós és 1 modelles küldit:) Így van mocim, pénzem, meg sexi rucim a csajéhra:D
  • AntiHero
    #14412
    Hát mert szar a netem elvileg mivel rádiós terhelés alatt van:(
    Azér lost connectingol sajna. Majd olyan 1:00kor leszek megint fent hátha akkor már nem lesza annyira terhelve a net:)
    De legaláb már találkoztam magyarokkal:D
  • Danman
    #14411
    hol zúztok emberek? Én HUN_CH1M3R4 vagyok...egyenlőre lent tolom ma este kezdtem:) most jött meg:)
  • predakon
    #14410
    honnan van már motorod bakker?
  • mikuc
    #14409
    SZia!

    Mikuc75 néven megtaláltok!

  • gduck
    #14408
    Megtaláltuk egymást. Elugrottam mociért és nem jött össze újra a "kapcsolat"... A térképen láttalak, de amúgy nem :(

    Felvettelek FRIENDbe és küldtem egy meghívót a "_Rubber Duck_" klubba ;)
  • Shoots
    #14407
    Shooots neven talaltok meg, de meg mindig amcsinak ir a hulye game :) ha tudtok ra megoldast szoljatok pls :)
  • predakon
    #14406
    amúgy engem csak a nulláról kezdés zavar, de ha tényleg normálisan összeállunk leszarom a dolgot
  • AntiHero
    #14405
    Na felugrok én is egy kicsit. Fent a reptéren leszek mint mindig (nem HC módba)
    Ja és aktivan majd csak éjfél után leszek!
  • manutdzoli
    #14404
    Holnap megyek veszem meg a játékot!!!!!
  • gduck
    #14403
    Most megyek Hawaii-ra :D Megpróbállak megtalálni ;)
  • OLIII
    #14402
    nem kellett volna lelőni a poént a closed bétával :P
  • atomboy
    #14401
    Holnap sajnos nincs idom, igy max penteken tudom megvenni. Persze a szegedi MediaMarkt egyelore bizonytalan. :(
  • AntiHero
    #14400
    És akkor mit érek el vele?
    Mi az a cmd?
    Amúgy köszi hogy segítesz.
  • Smuge
    #14399
    FAQ , 14. pontja
  • Big Slim
    #14398
    Hali!
    Nem tudja valaki hogyan kell saját zenét berakni a játékba, úgy hogy szóljon is a zeném?
  • I.C.ram
    #14397
    Nem kellett volna lelőni a poént a lopott verzióval...
  • dashed_
    #14396
    online profilt nem tud adni senki max offlinet..
  • predakon
    #14395
    van valakinek valami normális állapotnál tartó netes mentése?? mert nagyon nincs kedvem az egészet előlről kezdeni, motor bolt keresgélés stb... valakinek már segítettetek ebben
  • Me0w
    #14394
    Mikor online vagy alt-tab es cmd-be irdbe netstat. Keresd ki a tdu szerver nevet vagy cimet, majd lepj ki a jatekbol. Majd cmd-be ird be, hogy "tracert host" ahol a host a tdu szerver neve v. cime, es megnezheted, hogy hol akadnak el a csomagok.
  • vki
    #14393
    Nekem fatboy89_HUN a nevem a játékban.

    Mellesleg csak a G kategóriás autókat lehet színváltósra festeni?

    És végül, de nem utolsó sorban a szerény kis gyűjteményem!
  • dashed_
    #14392
    valszeg a neted miatt nem?
  • autoszimulator
    #14391
    Jó lenne valami kis "adatbázis" arról, hogy legalább akik itt vannak SG-sek, azok milyen néven nyomulnak, mer igy megtalálni egymást, hát h is mondjam :D Szal aki akarja elprivizhetné a játékban a nickjét, aztá összeírok vmi doksit belőle ^^
  • AntiHero
    #14390
    NA sikerült felhuzini magam megint.
    Miért van az hogy most 5 percenként ledobál a netről?
    Délelőt 1 órát is tudtam játszani sőt este még 2 órát is.
    Nemértem:S
  • djrobaa
    #14389
    sziasztok!!! letöltöttem a TDU-t és azt szeretném kérdezni h ha kiirom dvdre akkor ugy is megy v csak DT-ből??
  • AdaKiller
    #14388
    dine:)
  • AdaKiller
    #14387
    menj drive-in ba vagy mibe, ott van egy rahedli verseny, nevezési díjas is, meg anélkül is, kategóriákra osztva stb...


    nekem is még egy szaro saudim van,d e most veszek vmi jó E kategóriájú kocsit
  • predakon
    #14386
    a lényeg h 8.500 be viheti valaki, nekem valami csere is jó
  • dashed_
    #14385
    kicsit ertelmetlenek ezek a talakozok:D
    abbol all hogy mindenki elindul vmerre azt 300al ossze vissza zuzzuk egymast..
    a versenyek talan jok lennenek de mert nincs oan kriterium hogy csak hc modban lehet megcsinalni? en szinte csak hc modban hasznalom a jatekot:(
  • AntiHero
    #14384
    Na mivan miért adod el?:D
    Nekem is szar msot pl 5 perceket tudok játszani csak, után alost connect.
    De elvagyok veel.
    Na senki enm jön repcsi térre az előb egy német gyerekkel hüjéskedtünk ott:D