107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #14463
    Akkor offline az. Csinálj új profilt gamespy-os acc-al (legyen pepipálva a gamespy a játékban a profil létrehozásakor), s utána már online kell legyél.
  • DJ BP
    #14462
    vajon 512-es NET jó lesz neki? :)
  • AdaKiller
    #14461
    sztem alapba kellene mennie az online-nak, de legfeljebb kezdesz egy újat. én tegnap este kezdtem, és most reggel már vettem egy maranellot. szóval lehet haladni szépen. és nem nyomtam non-stop:)
  • AdaKiller
    #14460
    hát ennél jobban nem tudom leírni:(
  • JohnnySmith
    #14459
    Van 3 profilom a ebből még 2 closed beta-s.
    Most hogy megvan a játék rányomtam a régi profilomra cd kulcsot beírtam, de tök úgy néz ki mintha offline modban lennék. Vagy akkor enged onlinba ha elérek egy bizonyos szintet? Amikor a térképre kapcsolok feltünteti hogy TDU server unaviable. (vagy ilyesmi)
  • Amiga
    #14458
    Nekem óriási pozitív csalódás eddig a game. Amikor megvettem, már előre féltem a gépigénytől, mert az én masinám mostanában kicsit instabil (vélhetően az AGP-s Radeon X1600 pro vacakol) és rendszeres fagyásokat produkál szinte minden karigyötrő 3D-s játék (a GTR 2-től a Sims 2-ig). Az Oblivion is bő fél óra játék után hajlamos eldobni magát. Emiatt felkészültem rá, hogy valószínűleg fog a TDU problémákat okozni...

    Ehhez képest a játék fantasztikusan fut, három óra játék után se textúrahiba, se kidobás a desktopra vagy bármi. Néha ugyan beakad, ha pályarészt tölt, de ennyi.

    A játék hangulata engem is lenyűgöz. Imádom az autóversenyeket, a GTR 2-t is mindig full versenytávon nyomom. Nagyon tetszik a rengeteg autó, a kisebb átvezetők és a műholdas követés is fantasztikus. Ma reggel teljesítettem egy speciális küldetést (egy csomagot kellett leszállítani) és boldogan zsebeltem be a 40 rongyot érte. Szóval eddig nekem nagyon bejövős a játék...
  • Soneji
    #14457
    nekem ez nagyon nem megy
  • reaper5687
    #14456
    Thnx a választ!
    hykao azért nekem kéne egy :D
  • AdaKiller
    #14455
    ok; előbb-utóbb csak összefutunk:)
  • XuChi
    #14454
    Én megyek dolgozni szal hétköznap csak este 8 után vagyok fenn. Hétvégén elvileg egész nap, ha asszonypajti nem nyaggat hogy nyomás kirándulni.

    A nevem egyértelmü. Ja és ha majd eljutok odáig akkor egy lotus esprit v8-al fogok autokázni.
  • dzsiii
    #14453
    ma jön meg a játék:) hazajövök melobol és már tolom is fel remélem este találkom pár itteni emberkével :)
  • AdaKiller
    #14452
    segítek ha nem gond.


    Link


    ide felmész, felnyomod a képet, és ide beírod a címet.(klikk url beszúrása, és az oldalon kapott linket beírod).
  • kaposi1
    #14451
    Hello Soneji!
    Légysi áruld már el hogy hogyan kell ide képet feltölteni mert a képfeltöltés .hu-rol nem enged.A nálam elérhető térképeket szeretném feltenni.
  • AdaKiller
    #14450
    minden negyedóránként odalesek, ha épp nem versenybe vagyok. szal legközelebb 7.45, aztán 8.00 és így tovább, persze nem nonstop xDDD 9 és fél 12 között szinte biztos, hogy nem de utána több mint valószínű:)


  • Szabi1991
    #14449
    az eredeti verzióval is vannak kormányproblémák ?
  • AdaKiller
    #14448
    gyere az audi kereskedés elé, ott leszek a kresztábla mellett, név sztem egyértelmű lesz :)
  • AdaKiller
    #14447
    hol talizzunk?
  • XuChi
    #14446
    Na én az alant látható néven futok onlineban. Szivesen találkozok akárkivel hogy krúzoljunk 1-2öt.

    Sajna tegnap csak 10/cet tudtam nyomulni és csak egy fos saturnom van.
  • Soneji
    #14445

  • kaposi1
    #14444
    Akinek térkép problémája van az küldjön egy emailt privire nekem van akár több száz , több versionban is mérete 480x450cm.
  • AdaKiller
    #14443
    hát ja, le is sz*phat az aki online-ba csal. az hogy a saját játékélményét elveszi az hidegen hagy, de hogyha már a másikét is elveszi, az remélem a pokolra kerül, és majd jól megba***a az ördög.


    bocs a káromkodásért. de az ilyen mocskos kis csítelők mindig kiakasztanak. fps-ekbe is a wallhack és társaival... pfff. szánalmas.

  • AntiHero
    #14442
    Semmi baj. Én is pénzt gyűtöttem, meg feltornáztam magam PRO szintre. Meg emegvertem egy Ferrárit a Kawáwal
  • Tomy Lee
    #14441
    Sorry,hogy nem mentem oda ahova mondtad mert nem tudom merre van meg leragadtam kis pénzgyűjtésnél.Legközelebb...
  • Tomy Lee
    #14440
    Válaszolok helyette:A játék maga olyan nyelvü lesz amilyenre telepíted viszont a doboz és a kézikönyv német.
  • reaper5687
    #14439
    Engem egy biztosan érdekelne nem német nyelvű ugye?
  • Drephis
    #14438
    ezt igennek veszem -.-
  • AntiHero
    #14437
    Találkozzunk fent a világító toronynál!
  • I.C.ram
    #14436
    Birom mikor úgy tekintenek az ilyen alkalmakra, mint egy egység kupont levásárolhatnának egy boltban :D

    Menjél inkább locsolni.
  • Drephis
    #14435
    érdemes ezt a játékot kérnem húsvétra? mert eléggé jónak tűnik
  • Tomy Lee
    #14434
    MEGYEK!Merre égeted a betont jelenleg??
  • Tomy Lee
    #14433
    66 perc lett az időm mocival az 1 órás futamonKár:(
    Kb 30× elestem meg 10× megállítottak a yardok:)
    Érdekes módon a pénzem ugyanannyi maradt nem vont le semmit a rendőrök miatt
    Nah meg persze nem is kaptam semmit:)
  • AntiHero
    #14432
    Valaki jön játszani?
  • autoszimulator
    #14431
    Ő szerény meglátásom szerint akik online-ba kiveszik a forgalmat azok Az ember nézi a versenyeredményeket online, és olyan gigantikus idők vannak néhol...
  • hykao #14430
    Hétvégén egyik ismerősöm megy az osztrák határhoz. Ha összeszeditek, hogy hány emberkének kéne fémdobozos-térképes verzió, esetleg megpróbálom megfűzni, hogy hozzon megint.
    Ja, és tisztázzuk: nem 45 euró, hanem 45 euró + ÁFA! Azaz 54.9 euró! Bécsben, a Média Marktban, mer' "Ich bin doch nicht blöd, Mann!" :)))

    Más: lehet a játékot ablakban is futtatni - ez jól jöhet a forgalom kivevő , házból kijövetnél megfagyásos emberkéknek...("-w" tagot kell írni az indító .exe mögé)
  • Lyan Kyj
    #14429
    faq-ban vagy külön helyen jobb lenne sztem, táblázatba szedve.

    Erősen rákattantam a játékra egyébként:P
    Igaz, h rohadtul feltud idegesíteni, mert soxor szórakozik a kormánnyal, és gyakran emiatt vesztem el a meccseket, de annyira élvezetes vezetni!
  • Garcsi
    #14428
    Na jól van kezd az agyam elduranni.
    A tököm kivan a kibaszott CD védelmekkel. Megvettem eredetibe a programot és az istenért se tudom elinditani. Már leinstalláltam demon-tools és minden más montoló programot. És még mindig azt irja ki, hogy
    "Conflict with Emulation Software detected". Mit kéne még csinálnom, hogy elinduljon? Megpróbáltam YASU val elinditani de semmi változás.
    Tudna valaki segiteni?
  • gduck
    #14427
    OK;)
  • robotnyk
    #14426
    értem én már mi a kiszúrás ezekben az autószállítós missionökben... az előbb vezettem egy zondát, annyira megtetszett, hogy muszáj volt magamnak is venni egy unpolished blacket
  • Tomy Lee
    #14425
    Játék Nick-nevekkel kapcsolatban az sem lenne rossz ha betennétek ide az aláírásotok helyére az online neveket.
  • Lyan Kyj
    #14424
    controlsban sensitivity-t húzd fel, mind2t.