107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Soneji
    #14629
    melyik kettőt?
  • Joybull
    #14628
    sziasztok

    kellene egy kis segítség. Miért nem tudok a netre feljelentkezni, mikor azt írja hogy generál belépést és mikor a játékba beállítom állandóan azt írja hogy nem találja a szervert, próbáljam újra és nézzem meg a beállításokat.

    Csak az a problem hogy kábelnet van, így állandó a kapcsolat is.

    Most akkor mit kellene állítani?
  • Gabor_(HSF)
    #14627
    LoLál
  • Soneji
    #14626
    a Fordokat én se komálom. te nekem "szimpi" vagy - hogy egy általános iskolás kislány szavaival éljek.
  • Gabor_(HSF)
    #14625
    Már megprószáltam 3-4 féle kocsival is elvinni őket,persze hiba nélkül és akkor se adta be ezt a kettőt...
  • XuChi
    #14624
  • Soneji
    #14623
    én is mindig tökéletesre csinálom azokat amiknél van "drive-o meter". egyszer nekem is volt valahol, hogy nem adta meg, de aztán még egyszer megcsináltam - visszatettem a korábbi mentésemet - és megint hiba nélkül, és megadta. ha visszatérően nem adja meg nem tudok mit mondani, mint hogy, ezt is elbaszták.
    egyébként Youry-t pont most vittem el a "G" kategóriás Aston Martinnal. hiba nélkül persze.
  • Gabor_(HSF)
    #14622
    Ne törd magad azé az ocsakvasért,szarul is megy,meg eléggé makrancos is,ráadásúl,utolsó elöttinek adja be....
  • XuChi
    #14621
    Patch kell az sg.hu-ra is loááál
  • XuChi
    #14620
    Én is ezzel szoptam mert 3mp mire érzékeli hogy megnyomtál egy gombot a kormányon. mindig tartsd nyomva/tekerve abba az irányba ammire aktiválni akarod.
  • XuChi
    #14619
    jaja. Aszem 1milla ,de lehet rosszul tudom de a ford szalonban ott figyel és akarok egy olyat. szép sárga és nincs oldalsó ablaka csak egy háló van ott. Ha ebböl rájössz meik az akkor nagy vagy. Bocs de nem tom mit mondjak róla.
  • leipsig
    #14618
    üdv!

    pár napja bexart a gém, amikor kimegyek a házamból a please wait képernyőnál befagy és sekép sehang... elötte semmi baja nemvolt ezt pár napja kezdte el.
    valakinek valami ötlet?
  • leipsig
    #14617
    ehh! ez hogy? én írtam (leipsig)
    lol?!
  • I.C.ram
    #14616
    Légyszíves töröljétek, mert nem én írtam, aki eredetileg írta az írja be újra legyenszíves.
  • Gaso #14615
    kéne egy kis help! Logitech momo racing kormányom van és játékon belül beállítottam az enable wheel-t de semmi változás... a controlsban minden keyboardon van és át se tudom állítani kormányra, mintha nem is érzékelné ... valaki tud rá gyógyszert? :)
  • I.C.ram
    #14614
    Ezt nem én írtam... nem tudom, hogy jött ez össze, de nem én voltam a szerzője az tuti...
  • XuChi
    #14613
    Én a tüzér utcában dolgozom de nem járok már a cdgalaxis fele. Ha legalább tegnap szoltál volna akkor mentem el én is.

    (tök rendes volt a fönököm mert elkéreckedtem munkaidöben és elengedett.)
  • MiQ
    #14612
    Sziasztok!

    Az egyik barátom megvette a TDU-t, és a köv. hibaüzenetet kapja, miután elindítja: „A szükséges biztonsági egységet nem lehet aktiválni. A következõ programot nem lehet végre hajtani (7000). További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=7000&l=hu”

    A qrva securom oldal meg update-teli magát GRRRRRRRRRRRRRRRRRR

    Segítsetek lécci!!!!
  • Gabor_(HSF)
    #14611
    Na letoltam mégegyszer,ezuttal törekedtem a "perfect-re"..
    Nos a topcsajokkal semmi gond,az első komoly megméredtetés az öreg merdzsóval volt,azzal a 300 sl-el,ami az istennek se akart eljutni a hegyekbe,sérülés nélkül..De ezt megoldottam azzal,hogy körbeautoztam a fél szigetet...Viszont ami a kérdés is,van 2 stopposom,Youry és Brandon,akiket hiába szállitok le hibátlanul,mégsem adja meg perfect-nek..
    Kérdem én ez bug lenne,vagy valami trükk van,amire még nem jöttem rá???
    Persze ha van mégegy ilyen fanatikus,aki pöcsöl ezel is.......
  • I.C.ram
    #14610
    üdv!

    pár napja bexart a gém, amikor kimegyek a házamból a please wait képernyőnál befagy és sekép sehang... elötte semmi baja nemvolt ezt pár napja kezdte el.
    valakinek valami ötlet?
  • Pepsi Twist
    #14609
    Mustang GTR??? azt nem is lehet megvenni... azt nem csak megnyerni lehet?
  • XuChi
    #14608
    Hátha miskolcon már van akkor itt bdapesten is kellene lennie a MEDIA MARKT-ban SATURN-ban. De valaki irta hogy a volt és nem volt nekik. Érthetetlen.

    5-7db???? Azért az szép.
  • I.C.ram
    #14607
    Ne legyél hülye... CD galaxistól megtudod rendelni online, és még postaköltséggel is olcsóbb, mintha személyesen vennéd át... szóval, www.cdgalaxis.hu online megrendeled és kész.
  • XuChi
    #14606
    Elviekben igen. Nekem tvnet adsl3g+ -om van ami lefele 600k val jön felfele nem tudom de még egy játékom sem csinált lagot. Remélem ez igy is marad. Tdu-val nekem még semmi bajom sem volt eddig. És nagyon bizom benne hogy nem is lessz.

    Kérdés. Valaki vett már a játékban ford mustang gtr verziót?. Tapasztalat? Mit gyorsul mennyit megy? Mert néztem a szalonban és arra a kocsira gyüjtögetek. Jövö hétig meg is lessz rá a pénzem remélem. Persze ez függ attol mennyire lessz idöm jáccani.
  • bertino
    #14605
    volt kemény 5-7 db kipakolva a miskolci MMbe, rögtön ráraboltam egyre
  • Soneji
    #14604
    igen van képem beszúrni
  • voto
    #14603
    Megrendeled és másnap kopogtatni fog a GLS futár.
  • dashed_
    #14602
    "Értem ezalatt a connection lost, server not aviable, nem látok másokat, kidob a server és a többi és a többi?"

    ez mind csak az emberke netjen mulik . ha pcn / x360-on nezed ugyanazon a nten, le merem fogadni hogy ugyan oan lesz:)
  • bertino
    #14601
    megvettem én is juhúúú
  • dashed_
    #14600
    most ,hogy mondta XuChi "Tegnap nekem is ezt csinálta. De csináltam másik gspy accot és már megy is. Próbáld meg."
    beugrott hogy nekem is volt ien.. asszem a betas online accommal nem latta a szervert.. probalj a meglevo accod melle egy masuik online accot is csinalni azzal mar jolesz szntem.
  • InfiniteReality
    #14599
    Valaki nem jár a CD galaxis felé? Ne mtudok eljutni oda:( Ha valaki járna arra és hozna egy TDU-t, megköszönném:) 13kerben vagyok...
  • XuChi
    #14598
    Hát várjuk az elsö nagy update-et.

    Tudom hogy nem ide való a téma de x360-on is ilyen gázos a multi?

    Értem ezalatt a connection lost, server not aviable, nem látok másokat, kidob a server és a többi és a többi?
  • Soneji
    #14597
    hiába ilyen jóhiszeműek az emberek. Elhiszik, hogy „részt vesznek a fejlesztésben” közben csak az értékesítési stratégiának dőlnek be.
  • Soneji
    #14596
    te milyen kis naiv vagy. bot válaszol a leveleinkre, senki nem olvassa el.
  • DJ BP
    #14595
    ha narancssárga kör van a verseny jele körül, akkor ott van aktivitás


    odamentem, nem találtam semmit bent
  • hykao #14594
    Hát lehet. Sok online emberkét látok FEHÉRREL megjelenítve PAUSE jellel a nevük előtt.

    Online versenyhez próbáltál már csatlakozni? (ha narancssárga kör van a verseny jele körül, akkor ott van aktivitás, ha fekete, akkor ott nincs senki most)
  • TyPhooneDave
    #14593
    az a baj,h úgy volt beállítva az egész játék az open beta óta,h mindenki írja,h mik a problémák,és ezáltal lesz (lett volna)a játék egy kicsit a sajátod is hiszen részt vettél a tesztelésben.Viszont úgy látszik,h onnantól kezdve az egész hóbelevanc nagyban sz@rik mindenre,és senki sem foglalkozik vele..egy nagy reklámfogás volt az egész nyugodtan-írd-meg-ki-lesz-javítva dolog.Ennek ellenére meg fogom venni,csak akkor írják azt,h a játék további fejlesztése nem lehetséges idő hiányában,vagy valami...nmtom
  • DJ BP
    #14592
    lehet hogy az 512K kevés neki?
  • voto
    #14591
    4mega/256 ADSL
  • voto
    #14590
    Igen tudom de olyan 10 verseny után kezdett jó lenni addig sokszor ki is irta h leszakadt a szerverről