107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TyPhooneDave
    #14671
    hmmmmmmm......próbálják nyugtatgatni a népet..
  • mikuc
    #14670
    Lesz ma valahol magyar tali?
  • TottiZsolt
    #14669
    a Mádzsár klubot hol találom? HELP! :D
  • reaper5687
    #14668
    Hykao akkor most hozol TDU-t? Vagy ha te nem akkor majd Sland? Bár az kissé olcsónak tűnik ahoz, hogy fémdobozos legyen
  • AdaKiller
    #14667
    köszi az infót:)
  • Pepsi Twist
    #14666
    nem úgy van hogy teljesíteni kell valamit és csak azután tod megvenni? (én úgy tudom)
  • Alexease
    #14665
    www.google.com :)
  • wander01
    #14664
    ez aztán egy gusztustalan nyersforditás :DDD mi a cime a gugliforditosdinak? :)
  • Eisenhower
    #14663
    németül volt eredetileg de gugli trenszléttel átrakattam angolba :D

    Loves player, ATARI and EDEN are aware of the problems and work at present on their recovery. Of course it is extraordinarily unfortunate that some players are not able to play TDU. The reason for the waiting period for the update is neither at ATARI nor because of EDEN. Rather it was to be located necessarily individual problems and listed. Owing to the support of the players EDEN received a very much detailed report, whose contents of straight are classified. This classification is necessary to estimate over the priorities of the individual problems and solve one these purposefully can. Thus we can dare at present no prognosis, when it will come to a publication of the update. We can insure however that it has highest priority! A first feedback gives it to nVidia maps. Here it seems to give conflicts with the drivers. Eden works already with nVidia on a solution. We will extend this contribution with each new feedback to the update.

    UPDATE:
    Additive: nVidia the straight problem examines. Apparently the maps cannot support at present those substantial genutze function of the “render targets”. One works together on this problem: nVidia from the driver side; Eden by updates. According to test lab the following symptoms arise: - Display error (black screen, artifacts, verwaschene 3D of objects) - Parts of the screen flash - Performance break-down - Crashes - sudden restart of the system The activation of anti- Aliasing or HDR can increase the occurrence of these problems. Interestingly enough jumping seems to create remedy to the Desktop with ALT+TAB and again back to TDU in some cases. Also changing the dissolution in the play can lead to an improvement. The complete feedback of the players flows further at EDEN and nVidia.

    forrás tducentral
  • ZiP90
    #14662
    Na szal, mikor írtam, próbáltam már yasuval, de azzal sem ment... leszedtem Daemont a gépről és még mindig baja volt, azóta rájöttem h. a cucc ami nem tetszett neki a BlindWrite volt, ami nem is tom h. került a gépre mer eddig életemben 1x használtam és sztem utána le is szedtem :D Na majd visszarakom akkor Daemont... Amúgy meg király a játék! Sajnos csak úgy fut h. 1280x1024, No AA, Med graf :S 1024ben meg csúnyácska szegény, szal ez marad... na meek vissza jáccnai, így online jó nagy móka :)
  • bertino
    #14661
    nekem akkor jelennek meg az online játékosok ha rájuk keresek a mapon
    olyankor rájuk kattintok és az összes közelemben lévőt hirtelen láthatová teszi
    ami azt illeti sztem jobb is ez a megoldás
  • wander01
    #14660
    angoltudás rulz :)
  • vki
    #14659
    Nézd meg, hogy a verseny milyen kategóriájú autót követel. Tudtommal az Audi TT F kategóriás, a Lamborghini meg B, C vagy A.
  • Szilardk
    #14658
    Sziasztok! valaki segítsen! Mért nem enged ezeken a versenyeken indulni? You don't have any vehicle matching the restriction of this challaneg!
    Van egy Audi TT-m és egy Lamborghinim!
  • wander01
    #14656
    na spanok leugrottak az 576-ba a mammutba, ha minden jol megy hoznak nekem egyet :P
  • Eisenhower
    #14655
    re. hazaértem obibol menek is tdu. rájöttem hogy erre a zenére nagyon jó autókázni:

    (DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince - Summertime (1991)) ¤ Length: (4:32) ¤ BitRate: (192kbps) :D
  • Sland
    #14653
    nem :S
  • Redokee
    #14652
    nálunk nem fémdobozos?:O
  • TottiZsolt
    #14651
    Nálam azt írja bal fölül, hogy TUD Servers avaible de a térképet nem tudom megnézni mert kiírja hogy a server unavaiable.. most ez hogy van? :) a profil kiválasztása után ahol a a gamespyID-t választottam elfogadta a nevet és a többit, majd érhetően new game-t tudtam csak kezdeni.. szóval ha ott járkálok akkor valamikor megkéne látnom a többi online játékost? vagy mást is kell csinálni? nem értemmmm :)
  • AntiHero
    #14650
    Akkor használd a y.a.s.u.t
  • Sland
    #14649
    Ahogy így elnézem a hozzászólásokat, mielőtt felraknám a TDU-t majd, teszek egy formatot legalább akkor friss lesz az XP-m + felrakom a Vistát is.
  • ZiP90
    #14648
    Jön haza apám, hozza a játékot, örülök naon, rakom fel, fenn is van erre indítanám eredeti DVDről, de kiaakad h. emuláló szoftvert talált a gépen (daemon)... na mondom... ezzel mit lehet kezdeni? most leszedtem a daemont és úgy nyomom, de kell nekem az még!
  • voto
    #14647
    Nekem ugyan ez volt délután és egyszer csak elkezdtem látni az embereket... nemtudom mitől
  • AdaKiller
    #14646
    én is ott dekkolok a hunclub előtt de sehol senki:()


    saját challenget mikortól lehet csinálni?
  • Sland
    #14645
    Itt fogom megvenni a TDU-t, mivel jövő hét pénteken megyek Londonba.
    Szerintetek itt milyen csomagolásban adják? Olyan szar mint itthon vagy zsír fémdobozban?
    Nincs esetleg londoni látogatója a topicnak? :)
  • bertino
    #14644
    skacok
    én még uj vok online szekcioban, épp most csatlakoztam fél orája
    szal ha game közben kiírja, hogy a server ledobott, de a game megy tovább, ilyenkor magátol probál ujracsatlakozni ?
    mert ha megyek race-t, akkor ugye bal felső sarokban látom kiírva, hogy: TDU server available
  • lang14
    #14643
    barátnak?

    azt hogy is?

    a térképet meg köszi nem igazán néztem körbe
  • autoszimulator
    #14642
    Térkép fennt a bannerban, kontaktust meg ugy, hogy felveszel barátnak egy olyat, aki klubtag.
    Jah igen és amire most jöttem rá. Benn álltam a magyar klub udvarán, de sehol sem voltak a magyarok. Utána rámentem a térképre, ott rákattintottam egyik magyar nevére, és utána mikor letett, rá pár mp-re már láttam mindenkit ott bennt.
  • lang14
    #14641
    hali, hogy kerülök kontaktusba kerülni a klubokkal....

    meg kell csaktalálnom őket ?

    és esetleg nem tudna vki egy teljes térképet dobni nekem?

    thx
  • Joybull
    #14640
    bocsika, de próbálkoztam idáig.

    most már ott járok, hogy azt írja ki 'the passworld you entered is invalibla"

    most hoy tovább?
  • voto
    #14639
    Valaki eljöhetne a magyar clubhoz mert ott állunk egy másik magyarral és felvehetne minket:)
  • Gabor_(HSF)
    #14638
    Akkor vam még bőven..
  • Soneji
    #14637
    itt tartok
  • dashed_
    #14636
    new game / beirsz nevet kipipalod gamespyt irsz emailt es jelszot..
    persze csak ha eredeti a game

    *szerk nem new game hanem profile
  • autoszimulator
    #14635
    Van egy érdekes online bug, mégpedig az, hogy kihivtuk egymást instant challengre, kijelöltem útvonalat, lerakott minket a startvonalra, és akkor kiirta hogy waiting 4 players.. ezt kb 2-3 percig aztán meguntuk kiléptünk :S
  • Joybull
    #14634
    ezt hogy érted?
  • Soneji
    #14633
    Brandon átfutottam. (hahaha! érted? Brand-on)
  • Gabor_(HSF)
    #14632
    Arra gondoltam én kis naiv,talán ad rá valami +-t ha mindent petfect-re csinálok,de úgy tűnik nem fogom megtudni...
  • XuChi
    #14631
    Csinálj másik accot a meglévö mellé és menni fog.
  • Gabor_(HSF)
    #14630
    amit írtam,Youry és Brandon