46641
  • L7wy
    #607
    Néhány ember próbálgatta tönkretenni az mp3 fájljait, de nem sikerült neki, szóval nagyon nagy ritkaság.
  • dashed_
    #606
    ha elinditod es hallgatsz vele mp3at akkor se feltetlenul lesz baja:)

    most raktak be ph-n :

    WMP12 mp3 javítás

    Update to Windows 7 Beta (KB961367)

    To protect your MP3 files
    1. Before you install this Beta release, back up all MP3 files that might be accessed by the computer, including those on removable media or network shares.
    2. Install the Beta release of Windows 7; download and install the Update to Windows 7 Beta (KB961367) located on this page.
  • Narxis
    #605
    Tehát ha egyáltalán el se indítom a WMP12-őt, bottal se piszkálom akkor nem lesz semmi baj? :)
  • dashed_
    #604
    felraksz winampot, jetaudiot, vagy foobart es ezek valamelyikevel hallgatod a zeneidet, es nem lesz bajod.
  • Narxis
    #603
    Üdv!

    Beszállnék a Win 7 tesztelésébe de van egy kérdésem. Visszaolvastam a topikot és láttam azt az mp3 problémát, #557-es hozzászólás...

    Ez létezik még? El lehet valahogy kerülni? Mert van 40giga mp3 és flac formátumú zene a gépemen, nem igazán viselném jól ha kárt tenne bennük valami. Vistan elég gyakran használom a WMP11-et, szóval alternatív multimédiás programból nekem csak a KMplayer van.
  • RYO21
    #602
    van egy progi: vistaboot. nekem ez segített
  • Mr Manson
    #601
    csak tesztelőknek ... (egyenlőre)
  • bon
    #600
    Aki tesztelő, mert én nem, és nem is találom. Vagy még nagyon reggel van.
  • Mr Manson
    #599
    szedhető (connect)
  • 505thZajcev[PT]
    #598
    Ahhh vki segitsen nekem!
    Felraktam a Windows7-et egy ures particiora, mondom megnezem milyen, van egy masik particion xp-m, amin melozom, de most csak a Windows 7 tolt be.
    Hogy tudom rabirni, hogy lehessen valasztani a 2 kozott, boot utan?
  • bon
    #597
    Mindenki várja a hivatalos beta-t.
  • L7wy
    #596
    Hát ezért könyörgött mindenki most meg semmi visszajelzés???
  • Evin
    #595
    Röviden és tömören; sokkal jobb. Állítólag gyorsabb.
  • Morphin
    #594
    hi,
    nem nagyon ismerem még ezt az új op.rendszert. vki elmondaná mennyivel lett/lesz optimalizáltabb mint a Pista?? mert én sokáig vistát használtam, de kénytelen voltam visszarakni az xp-t.(ami rendben is van,és szeretem,de hátha ez az uj win,vmivel több,jobb lesz)
  • [HUN]FaTaL
    #593
    PowerISO is
  • L7wy
    #592
    64 bit 7000es built itt
    Én nem ezt használom, nemtudom milyen.
  • skateout
    #591
    Kössz az infót. :D
  • dashed_
    #590
    akkor "Ha csak bemountolni akarod az isot akkor pl virtualclonedrive megy win7 alatt"
    esetleg meg megnezheted az ultraisot, az is megy win7 alatt
  • skateout
    #589
    Nem kiírni akarom, ahhoz ott a Nero, ami jól megy 7 alatt, csak mountra kell. Leszedtem a free Alcohol 52%-ot, de nem kompatibilis sajnos, probáltam a kompatibilitást is, de sehogy sem megy. Szal annyi kéne hogy mount.
  • fehéry
    #588
    Gyerekek,ma jött a füles, "Publikus béta 9-én ,azaz pénteken!
  • dashed_
    #587
    Mi az a kepmeghajto progi?
    Ha csak bemountolni akarod az isot akkor pl virtualclonedrive megy win7 alatt. Ha image fileokat akarsz kiirni ,akkor meg imgburn
  • [HUN]FaTaL
    #586
    Szerintem meg ugyanaz lesz, vannak újabb buildek de ha jól tudom a public beta a 7000es build lesz. Viszont abból még nincs 64bites úgyhogy akinek az kell az még vár :)
  • [HUN]FaTaL
    #585
    Mi köze a magok számának ahhoz hogy hány bites?:)
  • skateout
    #584
    Srácok, Win 7 alá van vmi képmeghajtó progi?
    Alcohol folyton restartot kér, de nem telepiti fel.
  • bon
    #583
    Szerintem más lesz. Mert olvastam már egy másik forumon, hogy már vannak újabb buildek.
  • JSbyMSI8800
    #582
    Szerintem ugyan az, csak ez már legálisan beszerezhető
  • lacy86
    #581
    Ez a "publikus BETA" ugyanaz lesz mint a "kiszivárgott BETA"?
    Vagy lesznek különbségek?!
  • Newfronter
    #580
    Windows 7 publikus beta pénteken.
  • dashed_
    #579
    hogy ne lenne ,az xp is kihasznalja, ezzel nincs gond..
  • Mr Manson
    #578
    sokat ... akinek normálisan van memória a gépben ( 3-4-6GB) annak már mindenképp 64bit van fent!
  • me and a monkey
    #577
    Már miért ne használná ki a W7 a két-magos processzort.
    ITT egy kép pl. ezen is látható a gadget-en. (nem az én képem, neten találtam)
  • lacy86
    #576
    Akkor lényegébe nincs olyan oprendszer ami kihasználja a kettő , négy magos procikat?! :/ Ebből én most ezt veszem le! :S
    Akkor minek csinálták! :)
  • [HUN]FaTaL
    #575
    Akkor igen csak kérdés hogy hány db-ot adnának el belőle ha csak 64biten menne :D
  • bon
    #574
    Leginkább a program fejlesztökön múlik a gép kihasználása. Ha hajlandók lennének megírni úgy a programokat, hogy valós 64bit-es legyen és használja a több magos procikat is akkor jobban kilenne használva a géped.
  • [HUN]FaTaL
    #573
    A több ramot használja ki. Kiakadok ettől a hülyeségtől hogy a 64 bittől teljesítmény növekedést várnak :D
  • lacy86
    #572
    Akkor semmivel nem lesz gyorsabb? :( Azt mondták a 64bites már kihasználja a gépet , teljesen!
  • [HUN]FaTaL
    #571
    Miért te gondolod hogy aki 64bitest használ az 2db játékkal és 3 darab programmal használja?:D Egyébként a processzorod semmivel nem lesz gyorsabb, főleg nem 32bites alkalmazások alatt, a 64bit nem sebességnövekedésre van...
  • lacy86
    #570
    Zsír :):):)
  • [HUN]FaTaL
    #569
    Ugyanúgy működnek a 32bites programok..
  • lacy86
    #568
    Igazából nekem is 64bitt kellene felrakni mert kíváncsi lennék hogy kihasználja e a procimat! :)
    Csak az a baj hogy nem sok program van hozzá :S