46641
  • adsa
    #487
    még nincs hivatalos, de állítólag az év végére várható...
  • JSbyMSI8800
    #486
    Még ti sem tudjátok ?!..... Jajj akkor én rendesen lemaradtam
  • fravik
    #485
    hát ezt nem valószínű... :)
  • JSbyMSI8800
    #484
    Sziasztok!!

    Valaki megtudná nekem mondani, hogy mikor jelenik meg a Windows 7 teljes verziója ?

    Köszönöm előre!!
  • strebacom
    #483
    Erre gondoltam mi a faxért nem irja a 3.2 gigát, másnak láttam hogy jól irja...mondjuk más procival...de ez legyen a legnagyobb baj....
  • strebacom
    #482
    Na nálam azért gyorsabb, ma délelött feltettem én is a 7000-est:
    Nekem ezt dobta, de a proci hiába megy 3.2-n akkor sem irja a Vista is ilyen volt, mondjuk nekem a 6956-al is 6.9 volt:

  • RYO21
    #481
    csak nálam olyan a win 7 mint a vista? (gyorsaságban)
  • bodajoci
    #480
    Most meg tudom mozgatni, a fax se érti...mind1
  • bodajoci
    #479
    Mindenesete elég hülyén oldották meg, főleg, h mindig meg kell keresgélni...ráadásul mozgatni sem lehet.
  • skateout
    #478
    Jah, amugy meg nem tom ide feltölteni :D Túl nagy, szal kicsinyítek :d
  • bodajoci
    #477
    Qrva élet megvan Köcce.
  • bodajoci
    #476
    A billentyű combinációt azt tudtam az ablak kezeléshez, de qrvára nem találom azt a menüt, amiről beszélsz a win media playerben
  • lacy86
    #475
    Töltsd fel ide , utána lesz egy direkt link [ctrl+c] , utána lesz itt egy olyan gomb hogy url beszúrása [ctrl+v] , adsz neki egy nevet , és kész!!!
  • Nekrofil
    #474
    ahova írsz,azalatt ott van kéken a Mehettől balra hogy képfeltöltés :)
    betallózod a képet aztán ennyi
  • skateout
    #473
    Jah, és tudom hogy kell képet késziteni és elmenteni :D
    Csak azt nem tudom hogy hova kellene feltöltsem?
    Én ilyet még nem kellett csináljak.
    Szal vmi pontosítás? :D
    Kössz.
  • skateout
    #472
    A 3D-s ablak azt a Win billentyű és a Tab bill. lenyomása hozza elő, azt nem értem mire jó ha ikonnal csináljuk :S
    Én bill.konfiggal használom.
  • skateout
    #471
    Na kedves barátom :D
    Én imádom a Media Playert. Szal itt a megoldás.
    Hozd elő a listát, ezt akkor lehet ha a vizualizációs részben vagy, nem a műsortárban, persze ott is lehet, de azt a menüsorból. Na mind1, szal a lista megjelenítés után felül, ahol van a Save List stb, abban a sorban az utolsó gomb a Select List Pane options, katt rá és ott az Enhancements és azon belül a Graphic equilazer.
    Nem úgy fog megjelenni mint előtte volt, szal hozzá kell szokni, különálló ablak lesz, nagyítható, de nem mozgatható, és bezárható, ennyi.
  • bodajoci
    #470
    A 2-esre köc a választ tényleg ott van de a rosseb gondolta volna
  • Nekrofil
    #469
    1. nem használok win media playert,úgyhogy fogalmam sincs
    2. tálcán jobb szélen van a show the desktop :)
    3. eztse nagyon vágom
  • bodajoci
    #468
    Jó ez a win7, de van 1-2 dolog, amire még nem jöttem rá, ha esetleg vki igen, akkor megoszthatná velem.
    Szal: 1: a win media playerben, hogy a bánatba hozzam elő a hangszínszabályzókat?
    2: Az asztal megjelenítése ikont elő lehet vhogy varázsolni a tálcára, vagy csak a tálca jobbklikk "show the desktop" lehetőség van?
    3: A 3d-s ablakmegjelenítés ikon sincs, helyette van vagy 3 féle ablakrendező menü ugyancsak a tálca jobbklikken, vagy csak én nem találtam meg?
    Elsőre ennyit nem vok egy windóz kocka, de szeretem az újdonságokat, aki tud seggeljen
  • Nekrofil
    #467
    elméletielg daemon tools 3.20 felmegy rá és működik is,én poweriso-t használok jelenleg ilyen célra
  • Nekrofil
    #466
    megnyomod a print screen-t aztán bedobod paintba,elmented és feltöltöd vhová
  • skateout
    #465
    Ha vki megmondja hogyan tudok képet mutatni akkor be is dobok egy képet az asztalról.
  • skateout
    #464
    Srácok, én egy érdekes dologgal találkoztam :D
    Az asztal jobb felső részében, alulról felfele, a közepétől, tehát a jobb oldalon, a kúrzort a képernyő duplájára el tudom vinni, azaz ki a képből, ezt egy ablak nagyítással próbáltam ki.
    Na de én azt nem értem miért mükszik 1/4 es kép mérettel :D
    Mert ez nem 2 szeres, hanem egy teljes, meg egy negyed, vagy tán fél, de hát mivel nem látom, ezért nem tudom megmondani.
    Szal ez vmi Bug lehet vagy vmi funkció amiről nem tudok?:D
  • fehéry
    #463
    Sziasztok!
    Meglett az első hibám !
    A három gomb a jobb felső sarokban nem reagál(tálcára.kicsinyít és kilép)
    Drag&drop sem műxik és nem tudom megragadni a felső szélén a megnyitott mappákat.

    Ötlet? Tudtok segíteni? dec 20. óta kifogástalan volt,ma délben xart be.
  • ZSOOLT2
    #462
    Daemon tools megy a 7000-es build alatt?
    Volt aki próbált Canon multifunkciós nyomtató-scanner drivert telepíteni rajt?
  • adsa
    #461
    Esetleg ha tettél fel drivert akkor a Control Panelben kell legyen oan h sound config vagy hasonló.
  • lacy86
    #460
    Lehet nem tudja , de attól még benne lehet nem? XD
    Annyiba ha tudnátok segíteni hogy játék közben nagyon halk a hangom!
    Konkrétan a CS1.6-ról van szó de már a játékban is fullon van meg a win7-ben is vettem feljebb!!! de még nem az igazi , esetleg nem tudjátok még hol lehet az oprendszeben?

    Köszi , üdv.
  • grebber
    #459
    Rendes értékekkel és játékokkal értelmesebb lett volna.
  • adsa
    #458
    de tudtommal a 32 bites nem tudja kihasználni mind a 4 giga ramot.
  • Irondog
    #457
    Ez így azt jelenti, hogy majd' kétszer olyan jó a géped, mint az enyém... :D
  • lacy86
    #456
    Ez így jelent valamit vagy nem?!
    WIN7
  • Irondog
    #455
    Sziasztok... Én most készülök felrakni a 7000-est, tehát a legújabbat... Ha minden igaz, akkor crack-em is lez hozzá... A kérdésem az lenne, hogy most Business van fent, erről tudok frissíteni? Van Linux is külön partíción, ha frissítek, akkor megmarad? Illetve még annyi lenne, hogy majd ha kijön a végleges verzió, akkor erről a Beta-ról tudok majd a véglegesre frissíteni?
  • mflex #454
    én a laptopra akartam feltenni, de 60%-nál az arcomba nyomta, hogy hibás vagy elveszet fájl ac 7000nél
    A 69....akárhány simán felment, de az meg kék halállal elszáll, ha videókártyát tesztelem, egyébként minden f@sza rajta...
  • ZSOOLT2
    #453
    Vista-XP-Win 7 sebesség összehasonlítás
  • ZSOOLT2
    #452
    "A computer with a 1-GHz 32-, or 64-bit (x64) processor,
    1 GB of system memory, at least a DirectX 10 graphics card,
    if not even DirectX 9, with over 128MB of graphics memory,
    and a 40 GB hard drive will be more than enough to power Windows 7"
  • takko
    #451
    Mi a W7 beta min rendszerkövetelménye? Úgy hallottam, alacsonyabb, mint a Vista-é, megpróbáljam egy 1,5GHz + 512MB RAM notebokkal?
    Köszi
  • skateout
    #450
    Srácok, kössz az MSN el kapcsolatos infókat, de nekem bizonyítékom van (haver átküldte az asztalról készített képet -Print Screen funkció- ) és azon meg látni hogy neki 9 es messengere van és a plus ott virít a fő ablakban, és neki színesek a nevek. Szal nem tom neki miért megy és nekem miért nem.
    Nekem is meg van a 479 es plus, meg próbáltam mással is, és azt is tudom hogy írtak róla hogy még Beta a 9 es mess, és azért nincs még hozzá Plus, de a beta, ami elvileg neki van készítve, ugyanúgy nem mükszik nekem.
    Szóval sajna akkor téleg ki kell várnom egy teljes tiszta megoldást.
    De azért kössz a tippeket.
  • RYO21
    #449
    miért van az hogy ha beloginolok akkor az explorer.exe helyett a my documents indul el? mit lehet csinálni ellene?
  • [HUN]FaTaL
    #448
    Mert nincs Plus hozzá. #447: Az csak a régi betahoz jó, majd a 480 lesz a jó.