46641
  • Newfronter
    #527
    A jövő héten várhatóan, vagy 1 hétre rá.
  • adsa
    #526
    Valaki nem tudja megmondani, hogy mikor lehet letölteni a microsoft.com-ról hivatalosan a Windows 7 Beta 1-et?
  • skateout
    #525
    Vazzeg bocs, téleg hülyeséget irtam.
    Tudom jól hogy lehet egy vinyóra, két külön particióra tenni két oprendszert.
    Azért irtam félre ugy hirtelen, mert én arra gondoltam hogy külön álló oprendszereket akart, azaz ne függjön egyik partició a másiktól.
    Én BIOS ban bootoltam az oprendszert, nem az inditási listából.
    Tudjátok, ha egyik megmegy akkor a másik oprendszer nem érintett, azaz ha újratehetem gond nélkül, mert a Boot nem közös.
    Na téleg bocs mégegyszer a hülyeségért, többé nem irkálok ide éjjel :D
  • Carloska
    #524
    jólvan megvan az avg miatt nem tudtam bejelentkezni msn be köszi a segitségeket!
  • Carloska
    #523
    81000306 a hibakodom lehet hogy az avg internet security miatt nem enged bejelentkezni?
  • Newfronter
    #522
    Nekem megy, igaz csak akkor lehet az értesítési területre tenni ha Windows Vista kompatibilitási módban indítod el. Ha egyáltalán nem megy, akkor próbáld meg ebben a módban feltelepíteni!
  • adsa
    #521
    sztem használd a 8.5-öst mert az nálam jól megy.
  • Carloska
    #520
    Msn 9.0 legujabb nálam nem akar menni melyik verzió müködik vagy mi a trükje köszi a választ :D
  • Newfronter
    #519
    7000-est ajánlom, de abból csak 32bites van egyelőre, de még pár nap és indul a publikus beta teszt és akkor letöltheted a 64 bitest is.
    x86 = 32bit.
    32 bites Vista mellé természetesen felteheted külön partícióra a 64bites win7-et. Van amúgy régebbi 64bites build kint a neten win7-ből, de akkor inkább megvárnám a beta1-es 64 bitest a helyedben.
  • Jimanszky
    #518
    Felrakom a D-re, csakúgy próbaképp.Már csak az a kérdés, hogy melyiket...van a 7000-es meg a 6956-os.Ha 32 bites Vista van a gépen akkor 64-es win 7-et rátehetek?/x86 a 64 bites, igaz?/
  • RYO21
    #517
    csinálhatsz új particiót is...
  • Jimanszky
    #516
    Milyen adatokra gondolsz?Filmek meg 1-2 játék van rajta, letöltések.
  • kuci06
    #515
    ...minek win 7 ps3-ra?
    :S

    (amúgy nem ajánlott. de ha egy vista felmegy, ennek is fel kellene)
  • [HUN]FaTaL
    #514
    D-re teheted, csak ha azon vannak az adataid akkor a törlés érdekes lesz.
  • Jimanszky
    #513
    Egyelőre nem aktiválnám, csak érdekel milyen
    RYO21:Gondolod fel lehetne?Ez engem is érdekelne akkor.
  • RYO21
    #512
    szerintetek fel birnám tenni a win 7-et PS3-ra?
  • mflex #511
    gratulálok! nem vágod a témát, de akkor legalább másokat ne vezess félre.

    felmegy külön partucióra simán, de ha aktíválod vagy próbálkozol vele, akkor kilővi a vista-t is...
  • Nekrofil
    #510
    próbáld meg Device Managernél,ott elvielg jelzi a hardware-t amit nem ismer fel,aztán jobb katt és update driver,aztán megadod az útvonalát!hirtelen ez...
  • bon
    #509
    Legálisan még nem lehet.
  • stupido
    #508
    Sziasztok! Honnan lehet leszedni a beta-t?
    Vagy még legálisan nem lehet?
  • LeonSilver
    #507
    Valaki talákozott ezen a w7-en hardware hozzáadásával ??
    Egyszerűen nem találom és szükségem lenne nem PnP hw telepítéséhez erre a funkcióra.
  • Jimanszky
    #506
    Most úgy van, mint általában.Van egy rendszer ami a C és a helyi ami a D.Akkor D-re rá tudnám rakni?
  • [HUN]FaTaL
    #505
    Szedd szét, két partícióra.
  • Jimanszky
    #504
    Nem végleges használatra lenne, csak kipróbálni.Vista lenne az elsődleges oprendszer.Sajnos csak 1 vinyóm van.Akkor felejtős?
  • [HUN]FaTaL
    #503
    Nem tudom az új buildet nem próbáltam, de beta os-t egyáltalán nem javasolnék végleges használatra. Fel lehet tenni, másik partícióra.
  • Jimanszky
    #502
    Akkor fel tudnám tenni a Vistával azonos vinyóra?Vista nálam a C, D a helyi, ez meg mondjuk lenne az E.Vagy ajánlod te is inkább laptopra?XP elég lassú a laptopon.Ez gyorsabb lenne?Megérné feltenni?
  • [HUN]FaTaL
    #501
    Hülyeséget nem kéne beszélni :) Külön partíció bőven elég, egy partícióra nem lehet tenni a két rendszert.
  • Newfronter
    #500
    Szépen fog menni, még 512MB RAM-al is jól megy ez a windows.
  • Jimanszky
    #499
    Köszi!XP mellé egy 1,8-as 1 giga ramos laptopra?nem valami hu de gyors gép.
  • skateout
    #498
    A Vista mellé nem tudod feltenni csak egy másik vinyóra.
    Külön partició egy vinyón nem elegendő ahhoz amit akarsz, ha most feltennéd akkor felülírná a Vista-t.
  • Jimanszky
    #497
    Sziasztok!
    Szeretném kipróbálni ezt az új oprendszert a Vista mellett.Rá tudnám tenni a Vista mellé, ha 1 vinyóm van?Bocs, de nem értek hozzá.
    Köszi!
  • Dark Angel 666
    #496
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/
  • [HUN]FaTaL
    #495
    Használj normális képfeltöltő oldalt :D
  • kuci06
    #494
    /sorry a sok egymás utáni hsz-ért/

    ...viszont még így is gyorsabb az új driverrel a win7. állítólag mind a Far Cry 2, mint a GTA IV gyorsabban fut tőle (ezt a kettőt tesztelték a fórumon)
  • kuci06
    #493
    hozzáteszem, hogy a vista 64 bites, a Seven pedig 32-es, így meglehet, hogy ezért van ilyen nagy(?) különbség
  • kuci06
    #492
    hmm... nem rossz... az új Nvidia 185.21-es driverrel készültek:

    Vista


    Win 7
  • strebacom
    #491
    Máshol is ezt olvastam ez csak egy példa volt!!!
  • adsa
    #490
    ok, ezt még nem olvastam:)
  • grebber
    #489
    LOL 2008 áprilisi hírt benyomsz? Az már rég volt azóta elég sokszor el lett mondva hogy 2009ben fog jönni.De mikor azt nem tudni!
  • strebacom
    #488
    Inkább úgy mond egy év múlva, persze ha nem késik:
    Akkor 2010 január...