46641
  • tomcsa4
    #447
    MsgPlusLive-479.exe, ez keresd a neten.
  • adsa
    #446
    én a 6956-os buildet használom és nekem telepítette a Messengert, de pár napja véletlenszerűen kidob, és leáll az internet...
  • tommygiant
    #445
    Ha megnézed ezt az oldalt: http://www.msgplus.net/download/, akkor láthatod, hogy a Messenger Plus! Live legújabb teljes verziója a 4.70.334, ami csak a Windows Live Messenger 8.0 és 8.5 közötti verzióival kompatibilis. Illetve láthatod azt is, hogy a Windows Live Messenger 2009 Beta-hoz már letölthető egy béta verziójú Plus.
  • skateout
    #444
    Hát nekem sikerült már 8.5-öt is telepíteni, meg 9.0 át is, de vki árulja már el nekem, hogy miért van az hogy a 9.0 ás nem akarja bevenni teljesen a Plus szolgáltatást??? Se Vista, se XP, de se Windows 7 alatt nem mükszik rendesen. A legzavaróbb hogy nem színesek a nevek, másként mükszik, de ez a funkciója nem, jah és a fő ablakban sem jelenik meg a Plus, csak a menüben érem el. Szal vmi tipp???
    Kösz előre is. Ja és B.U.É.K. mindenkinek :D
  • dashed_
    #443
    30 nap + 3szor meg lehet hosszabbitani 30 nappal, szal 120 napig..
  • LMNO
    #442
    Ezt a 7000-es build-et meddig lehet használni?
  • stormnet
    #441
    Sziasztok,

    nektek sikerult telepíteni a windows live messengert Win7-re?
    Nekem telepítés kozben a kovetkezot írja: "an error occured during the installation of assembly microsoft.vc80.crt...."

    Találkoztatok már hasonlóval?
  • tomcsa4
    #440
    Bocsi, lemaradt egy x. Thx!
  • Mr Manson
    #439
    még nincs "hivatalos" beta se
  • adsa
    #438
    Windows alatt elindítod és úgy telepíted...
  • lacy86
    #437
    Hali , megint én! :)
    Próbáltam CD-ről bebootolni de nem megy , akkor hogy tom feltelepíteni?!

    Köszönöm , üdv.
  • me and a monkey
    #436
    lacy86: semmi bajod nem lesz sőt mi több még a gépednek sem.
    Ha a hardver bírja akkor tedd fel, a szoftverek túlnyomó többsége simán megy alatta.

    Strebacom: ahogy én láttam a boot logo az ugyanaz mint a 6956-os verzióban.
  • strebacom
    #435
    A 7000-nek milyen a boot logója olyan mint a 6956-é, vagy a 6801-é???
  • lacy86
    #434
    hali!

    szerintetek a mostani BETA-t ha felrakom sok bajom lesz? tudom hogy még csak BETA de lehet használni normálisan?

    Előre is köszönöm
  • Mr Manson
    #433
    Igen! Erről beszélek! BETA ... elég nyulcipőben van még,
  • kirol
    #432
    Ok, köszi.
  • dashed_
    #431
    ntfs-t hasznal meg mindig
  • kirol
    #430
    De akkor most mégis van, vagy nincs?
  • tommygiant
    #429
    Az nem eFAT, hanem exFAT.
  • tomcsa4
    #428
    Vistában is van egy új, igaz nem az, amit nagy dirrel-durral beharangoztak. eFAT. Gondolom Win7-ben is benne van, azt még nem néztem. Most pár napig nem i tudom használni, vettem vaterán USB-PS2 átalakítót (eddig is kölcsön billel teleptettem OS-t, de már tele a tököm).
  • tomcsa4
    #427
    Köszi!
  • me and a monkey
    #426
    Keress vissza, már volt róla szó. 4 x 30 napig tudod legálisan használni addig meg úgyis lesz valami "kevésbé legális"
  • tomcsa4
    #425
    Tényleg, akartam kérdezni is. Nekem 30 napot ír ki, mint próbaverziót. Ezt meg lehet hosszabbítani? Ha nem, de újra felrakom, akkor megint 30 napig használhatom?
  • grebber
    #424
    Erre a "tesztre" visszatérve más is tett be benchmark infokat és nála pl windows 7-en lasabb volt a GTA 4 mint Vistán igaz 1-2 fps-el csak!
  • kirol
    #423
    Pedig nem az volt, hogy az a fájlrendszer hű de hiper-szuper lesz? Erre ebbe se az lesz? :(
  • tomcsa4
    #422
    Kipróbáltam én is. Full totál Vista. Nekem a Vista is nagyon tetszik (és többmagos/többkártyás gépekre alap).

    Nekem tetszik és a Vistás driverek simán jók hozzá.
  • bon
    #421
    nem
  • me and a monkey
    #420
    Mr. Manson: ATI próbadriver már van. link

    RYO21: erről volt már szó.
  • kirol
    #419
    Ez a windows már azt az új fájlrendszert használja, amit már a Vistánál akartak bevezetni NTFS helyett, de elhalasztották?
  • RYO21
    #418
    de hogy tették fel a win7re?
  • Mr Manson
    #417
    és elvileg ha lesz "normális" végleges VGA driver akkor ez még javulni fog
  • grebber
    #416
    @Windows 7 its about 5-8 Fraps faster (i got Fraps in Windows 7 from 18-25) and in Vista i got fraps from 14-16. Ez kecsegtető.
  • grebber
    #415
    Na aki tud angolul leirhatja majd mi lett az eredménye!
  • kuci06
    #414
    itt készülget egy GTA IV Vista vs Win7 összehasonlítás.
  • grebber
    #413
    Hm ez nem jó hír.De azért törekszem a vinyom adatmentesítésére és felrakom és tesztelem.

    Crysis,Devil May Cry 4 (feltéve ha megy majd telepítés nélkül mert iso már nincs meg)World in Conflict,Company of Heroes,Far Cry 2 (feltéve ha megy majd telepítés nélkül mert iso már nincs meg)
  • strebacom
    #412
    "Valakinek nincs kedve Windows 7 vs XP game teszteket csinálni?"
    de van a Crysis alatt szinte semmi eltérés nincs.....söt még rosszab mint XP alatt!!!!
  • bojti
    #411
    Sziasztok !
    Meg szeretném kérdezni , hogy az én gépenem "elfutkorászna-e " a Win 7.
    Intel Celeron CPU 2.4Ghz 512MB ram , S3 Graphic Pro Savage DDR.
    Másik kérdés . C meghajtón XP van , a D meghajtón nincs op. rendszer , van azonban 25 giga zene. A kérdésem : Tudnám- e úgy telepíteni a Win7-ent a D -re hogy ne kelljen előtte formatálnom , és a zenék megmaradjanak , vagy csak üres partícióra lehet telepíteni ?
    Kössz a válaszokat .
  • kuci06
    #410
    kell csinálnod egy külön partíciót, amit a win7-nek szánsz. (olyan 20 giga körüli ajánlott)
    Erre feltolhatod az oprendszert... ha le akarod törölni, akkor formáznod kell azt a partíciót.

    Ha minden igaz, akkor így kell lennie :)
  • simonl #409
    Sziasztok,

    Nekem van az egyik partíciómon (E) 80GB,alapjáraton XP van fent.
    Hogyan tudom csak erre feltenni a WIN7 -t,ill. hogyan tudom onnan uninstal ???

    Köszönöm
  • grebber
    #408
    Ez csak 1 game ezzel az a baj!
    De csak lesz majd több teszt is.

    Crysis,Devil May Cry 4,Far Cry 2 (ezekbe van beépített benchmark)
    Majd ha valahogy tudok helyet csinálni és lesz szabad partícióm akkor tesztelek pár gamet.