46641
  • Newfronter
    #407
    Egy másik oldal fórumában írta torrentR:
    "counter strike:source xp alatt 265fps win7alatt 299fps "

    Amúgy most én is Windows 7-et használok, marha jó rendszer, hiába beta 1.
    Az a legjobb benne hogy nem lassul be egy masszív install után amit Vistában nagyon utáltam. Illetve kiválóan működik a játékokkal, és restart nélkül is lehet VGA drivert telepíteni.
  • grebber
    #406
    Valakinek nincs kedve Windows 7 vs XP game teszteket csinálni?
    Mert én szívesen csinálnék ha lenne szabad partícióm windows 7-re!
  • me and a monkey
    #405
    Nyilván nekem.
    De én már befejeztem mert tényleg nem érdekel.
  • Solt
    #404
    Csak ne itt meséld el, hogy őszinte legyek egyáltalán nem érdekel jelen keretek közt. Szerintem mást sem... privátban boxoljátok le... nem kell ide ez a kinek van nagyobb f...a játék!
  • Racka2
    #403
    Üdv!

    Ma reggel egymás után kétszer is dobott kékhalált vista koma, így fogtam és a jó öreg xp-t raktam fel. Most egy darabig ez marad mert már elegem van vistából. Kibróbáltam egy óra erejéig a Sevent, szép is jó is gyors is... de nekem valamiért csak egy partíciót látott a négyből. Egyik havernak meg a gadgetek nem voltak hajlandóak megjelenni. :D no, ettől függetlenül szerintem jó lesz ha kész lesz, addig meg elpöfögünk az öreggel vista skinnel :D

    Na minden jót!
  • Squid
    #402
    Ha vissza vettél az arcodból akkor elmesélem.
    "Mindnyájan ismerjük ezt a típust."
  • me and a monkey
    #401
    Nem értem tényleg hogy mit akarsz mondani.
    De legyen így.
  • Squid
    #400
    Szia call of duty???
    Ez nem erről szól...
    "A Pirate Bay-en az elmúlt hétvégén két másolatban is megjelent Windows 7-et több ezren osztják meg, de még többen próbálják meg letölteni - annak ellenére, hogy ezt a legtöbb nyugati ország törvényei (köztük a magyarok is) tiltják."
    Idézet:
    "Te vagy a rendhagyó vagy a másik 10ezer ember?"
  • shevy
    #399
    lenne egy kérdésem, laptopnál a battery ikonnál, hogy lehet megcsinálni hogy ne csak két üzemmódot mutasson?
  • skateout
    #398
    Minimumon nem dobál be annyi mindent természetesen, néha megjelenik egy egy proginál amit telepiteni akarok, el is olvastam most végre hogy mire is van ez az UAC, nos belátom enyhén hasznos, mert mi nem is vennénk észre ha egy progi vmit akarna módosítani, így legalább szól.
    Na mind1, a lényeg hogy minimumon, nem kikapcsolva, eléggé elfogadható, én igy is hagyom, hisz nem telepitek állandóan, egyszer felteszem mindet ami kell, aztán idővel meg ami jön zat kibirom ha beleszól.
    Szal kb ennyi.
  • L7wy
    #397
    Nos valaki? Nem segítene?
  • L7wy
    #396
    A jogokat (permissions) hogy lehet beállítani? Valamit elcsesztem, mert az users\L7wy mappára akartam teljes jogot nyomni, erre egy rakás acces denied jött pl application datara. Most ha UACot bekapcsolom, akkor sokminden nem jelenik meg(háttérkép, ikonok stb) ha UAc ki akkor jó minden, de nincs gadget. Tehát a cél h UAC bee legyen kapcsolva és mégis legyen mindenféle jogom az L7wy mappához.
  • kuci06
    #395
    és milyen minimumon?

    ugyanúgy bedobál minden egyes kattintásra egy "a windows változást észlelt. engedélyezi?" ablakot? :D
  • skateout
    #394
    Vazzeg téleg az UAC a hibás érte :D
    Visszatettem minimre, és ugy már megya gadget.
  • skateout
    #393
    Srácok, ez a Windows 7 Bulid 7000 Kib***ott jó!!!
    El nem tudom képzelni miért nem tudtak ilyen jót csinálni már előtte is.
    Én a Vista-val is elégedett vagyok, de ez a Win 7 vmi hihetetlen.
    Én most oda-vissza vagyok érte :D
    Am téleg az UAC lenne a gond a gadgetekre?
    Kicsit értelmetlen ha amiatt nem megy mert hogy kikapcsoltam, de meg nézem mindjárt :D
  • me and a monkey
    #392
    Az utóbbi.
    Mindnyájan ismerjük ezt a típust.
  • [HUN]FaTaL
    #391
    Szerintem az neked való :) Értelmeset is tudsz hozzászólni esetleg a topichoz vagy csak egy fröcsögő szarláda vagy?:D
  • Newfronter
    #390
    3.5.1 van benne alapból.
  • me and a monkey
    #389
    Mindenki olyan amilyennek látszik. te is látszol valamilyennek.
    An(á)lizáljunk egy kicsit téged is.
    Legfontosabb dolgod,hogy savanyú uborka legyél, mások beírásaiból szemezgess. Biztos vannak furcsa dolgok is egy topikban és mégsem veszi senki a fáradtságot arra, hogy savanyú szájszaggal viszonyuljon valamihez.
    Kivéve téged.
    Miért van ez így szerinted?
    Te vagy a rendhagyó vagy a másik 10ezer ember?
    Na látod.
    Ennyire tartalak, ennyibe veszlek.
  • Squid
    #388
    User topic!!!
    "én valahonnan leszedtem egy cracket. majd ha sikerul aktiválni vele akkor majd fellököm ide"
    "Nekem a Vista is gyorsabb mint az XP :)"
    "Telepítettem az op rendszert, beraknám a vistához kapott driver lemezt és nem indol el az auto.exe...."

    Humm...
    "Szerintem is igazad van, én sem tettem fel pedig elkezdtem letölteni."
    Nagyon értelmes...
    Dos622
    Ez való nektek.

  • me and a monkey
    #387
    Végül is nekem is csak nagy átlagban írtam ezt.
  • RYO21
    #386
    jó a virtualclonedrive is (az a bárányos progi)
  • [HUN]FaTaL
    #385
    Ugyanott mint Vistaban.
  • LMNO
    #384
    Az Aero-t (vagy itt nemtom hogy hívják) hol lehet ki-bekapcsolni?
  • [HUN]FaTaL
    #383
    Nekem a Vista is gyorsabb mint az XP :)
  • me and a monkey
    #382
    Poweriso Magyarul is tud.
  • Matte
    #381
    gyerekek daemon tools helyett mit használjak?
  • kirol
    #380
    Én meg csak kérdezem. Ez jó hír!
  • me and a monkey
    #379
    Szerintem is igazad van, én sem tettem fel pedig elkezdtem letölteni.
    Nekem is a 6956-os verzió van fent.
    De alig van különbség a kettő közt és a januári béta pedig lehet a mostani 7000. verziónál is újabb lesz. Legalábbis vannak már újabb verziókról is screenshot-ok a neten.
    Annál is inkább mert a bétat már szerintem mindig Windows Update-tel fogják frissíteni/upgrade-elni nem hiszem, hogy ott is telepítgetni kell majd az újabb és újabb verziókat.
  • dashed_
    #378
    szntem nem, nem sok kulonbseg van a ketto kozott.. vard meg a januari nyilt betat. de az is lehet, hogy az se hoz nagy valtozasokat.
  • fravik
    #377
    nem tudom, nálam néhány bug már az első néhány percben jelentkezett (lehet, hogy csak egyedi eset)... pl.: az élményindex felmérése után már nem látszottak a pontszámok, egyszerűen eltűntek (egyébként a pontszámok sem ugyan azok lettek, mint Vista-n, vagy a 6956-on. kevesebb lett, jóval).
  • strebacom
    #376
    Most akkor nekem arra válaszoljatok, hogy a tökéletesen müködö 6956built helyett érdemes-e felraknom a 7000-es, megéri-e szarakodni a telepítésekkel(progik,driverek,stb)..vagy nem....köszi!!!
  • RYO21
    #375
    net framework van hozzá?
  • me and a monkey
    #374
    Gadget: akkor nem mennek ha kikapcsoltad az UAC-ot.
    Driver: milyen driver kell amit alapból nem talál meg?
    Ne tegyél fel minden alaplapi drivert csak amit nem talál meg.
    Nekem csak a hangkártya drivert kellett feltennem, a többit mind megtalálta/telepítette az op.rendszer.
    Ha mégis fel akarod tenni akkor próbáld ki: start menü > computer > adott exe file > jobb egér >properties > és itt tudod állítani a kompatibilitést. (Vista)
  • me and a monkey
    #373
    Én nem méregettem teszteken, egyszerűen csak gyorsabbnak érzékelem mint az XP-t. Tudom szűz telepítésnél az XP is gyors.
  • simonl #372
    Sziasztok,

    Lenne pár kérdésem, remélem tudtok segíteni:
    Telepítettem az op rendszert, beraknám a vistához kapott driver lemezt és nem indol el az auto.exe....
    Másik: eltűntek a gadgetek, mit tegyek?:)

    Köszi
  • kirol
    #371
    Gyorsabb, mint az XP? Az igen!
  • me and a monkey
    #370
    Alapvetően gyorsabb mint az XP, de a Vista-nál mindenképpen.
    Egy jó op. rendszer az már elmondható.
  • RYO21
    #369
    lehet hogy igaza van

  • grebber
    #368
    Na ezek az érdekes dolgok két ellenkező vélemény!